Моето меню за РД

  • 9 500
  • 55
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 199
 smile3501 супер чудесна идея е да се снимат приготовления по такива поводи   bouquet Улесни доста хора сигурна съм Simple Smile

# 16
  • Мнения: 1 065
Поздравления за рожденния ти ден,mama 1+2  bouquet  bouquet
Всичко,което си приготвила много ми хареса ,дано имам търпение и време да направя и аз, когато имам повод подобни ,,красоти''

# 17
  • Мнения: 3 622
Страхотни неща си направила  Grinning
Ще кажеш ли за малко повече за плънката на рулцата /виждам кисели краставички/, и с каква смес са шприцовани яйцата

# 18
  • Русе
  • Мнения: 410
Tasha , в рулцата има освен киселата краставичка, морков /бланширан/ и кашкавал. Но по принцип може да се сложи каквото ти харесва - чушка - зелена, червена и т.н.
Сместа за яйцата е от жълтъците, които са настъргани на ренде, настъргано на ренде сирене и майонеза с чесън. Но това също търпи промени. Аз просто това се сетих  Laughing

# 19
  • варна
  • Мнения: 1 830
Голяма красота  bouquet.БРАВО smile3501 smile3501

# 20
  • Мнения: 362
ей   супер е всичко  smile3501   дали не съм поканена  smile3508

# 21
  • Мнения: 526
Супер идеи и аз скоро имам рожден ден та идеите ще ги ползвам Joy

# 22
  • Мнения: 515
Браво!!!!!!!Откраднах си няколко идеики от теб,дано да шашна колегите ,4е голям рожден ден се заформя.Завиждам на семейството ти с домакиня като теб!!!!!  bouquet

# 23
  • Мнения: 6 461
Браво ...всичко е направено перфектно.
Личи си ,че си майсторка на студената кухня. Peace
Поздравления  bouquet

# 24
Всичко което си приготвила е чудесно и изглежда доста апетитно, благодарско за идейките и снимките.

# 25
Първо поздравления за рожденият ти ден mama1+2    bouquet  bouquet
Всичко изглежда много красиво , вкусно , перфектно /доста идеи крадвам от твоите творения Rolling Eyes/
Много силно впечатление ми направиха и снимките от албумчетата , които разгледах на един дъх Wink  и украсите  също ...
Семейството ти трябва да се гордее с теб Heart Eyes
Перфектна домакиня според мен .Бравоооо smile3501 smile3501 smile3501

# 26
Имам едно въпросче:
Ей това как става????  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=23345&photo=5
Скоро синът ми става на 11г. дали мога да го изненадам с тази красота.Фен е на футбол

# 27
  • Мнения: 426
  Браво Hug страхотна си. Трябва да се запишеш за участие в Перфекната вечеря Peace

# 28
  • Мнения: 1 679
Браво, справяш се като фирма за кетъринг - майстор си!!!

Моля те за рецептите за:
Мюсли торта, Солен кекс, Желирано кисело мляко - плодово

 smile3525

# 29
  • Мнения: 186
БРАВО!!! Много добре си се справила   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт