Роклята-удобна, практична, елегантна...

  • 56 337
  • 462
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 4 222

А и смятам, че жената в рокля изглежда изключително секси и женствено. )

Да, така е!
Макар, че си давам сметка, че нося по-често панталони, роклята ме кара да се чувствам като по специален начин.
Снимките, които сте постнали в темата / в по-голямата си част/ ми доставиха истинско удоволствие и ще се радвам ако има още. Simple Smile
Може би и самата аз ще покажа някоя рокля, която изразява моят вкус.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
И аз сега сьм на тема рокли. Удобно, женствено...
Днес дори бях с една кафява плетена, много изчанчена.  Crazy Апарата ми е счупен и не мога да кача снимки за сьжаление, но плетивото тази година отново е в тенденция.

# 17
  • Мнения: 1 897
Не ме бутай по слабото място. Ох,така искам плетена рокля. newsm45

Една от моите несбъднати все още мечти е за плетена рокля,но на една кука.От години искам да се сдобия с такава.

# 18
  • Мнения: 1 975
Показали сте страхотни красоти   smile3501 smile3501 Аз не нося рокли, но като ви прочетох и много сериозно се замислих над това  newsm78 Май ще има попълнения в гардероба  Laughing

# 19
  • Мнения: 410
Приветствам всички вас за хубавите идеи и модели на рокли, аз нося такива през лятото, но не и през зимата. Просто не знам с какво палто например мога да я комбинирам. А обувки/ботуши? Не става ли прекалено "тежко", т.е. не за всеки ден/повод - по-специално зимата (може би са чисти предразсъдъци  newsm78)?
Нека тези от вас, които имат възможност, да се снимат в целия си блясък, "натокани, облякани", моля!

Иначе са прекрасни модели, а от плетените съм виждала (само че гладка лицева плетка!) в магазините на 4 YOU. Естествено нямаше голямо цветово разнообразие, а само натурално бяло, сиво, черно, изчистени модели.

# 20
  • Мнения: 410
П.П.
Ако има някой от Русе, нека посочи къде тук има добри модели рокли (напр. като посочените от Illit).

# 21
  • Мнения: 778
Страхотни модели рокли ..... Само да бяхте казали откъде и на каква цена, че веднага да отлитам за там!!

Обожавам да нося рокли - и през лятото, и през зимата - няма значение!!! С рокля винаги се чувствам най-добре!

Последно си купих една рокля в черно-бяло каре - стои страхотно с ризка отдолу!! Но продължавам да съм в търсене на още за тази зима! Така че ще следя темата с интерес!

Ако знаете къде в София има готини модели - моля споделете!!!

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Тази страшно ми хареса.
Плетена рокля си купих от Манго миналата зима.

# 23
  • Мнения: 189
Много харесвам рокли, улесняват ми живота, защото обикновено сутрин мисля по 10 минути какво да си облека и са изключително женствени.

# 24
  • Мнения: 236
Много харесвам рокли, улесняват ми живота, защото обикновено сутрин мисля по 10 минути какво да си облека и са изключително женствени.



 newsm10  И мъжете ги оценяват  Grinning

# 25
  • Мнения: 4 202
Аз също съм почитателка на роклите, но трудно намирам хубава зимна рокля, лятото е по-лесно.

# 26
  • Мнения: 162
             Peace И аз обичам роклите. Те са най удобната дреха. В момента нося плетени туники, блузони. С вълнен чорапогащник, широк колан и високи бутушки. Удобно, практично и много женствено.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 176
Роклята си е класика. Според мен по-голямата част от жените ги оценяват в даден момент от живота си Grinning
Рокли подходящи за зимата аз нямам, а имам мерак определено.
Благодаря за снимките, има страхотни модели.

# 28
  • Мнения: 3 830
Оо обожавам роклите,стига да са секси Simple SmileПридават на жената елегантен и изтънчен вид,харесвам рокли такъв тип като тези:




Тези за страхотни! Heart Eyes

И аз харесвам много да нося рокли, но все още ми е по-удобно с панталони. Надявам се един ден да се обърнат нещата Laughing  Flutter

# 29
  • Мнения: 1 733
Всеки ден съм с рокли. Обожавам ги!

Общи условия

Активация на акаунт