Вятър вее, сняг вали, но ноември ще ни стопли пак нали 12.11-18.11.2007

  • 4 658
  • 78
  •   1
Отговори
  • Мнения: 952
Мили слънчеви момичета добре дошли в новата ни седмична тема.
Май доста закъсняхме, понеделник почти отминава.  Wink

 

Желая ви новата седмица бъде озарена от последните есенни слънчеви лъчи и от много усмивки. Дано вятъра и бурите утихнат, а там където снега е понатрупал да радва всички с белотата и чистота си.
Ако все пак Слънчо не ни стопли, то нека Любов и нежна топлота да сгряват нашите души и сърца.

Старата ни тема - Почти закъсняла седмична тема 5-11.11.07


Приятна нова седмичка и усмихнат понеделник!

# 1
  • Мнения: 1 550
Ралфи, благодаря за новата темичка  Hug
много хубаво оформление, поздравления  bouquet

Зора, добре дошла и от мен Hug

аз до сега безуспешно се опитвах да се включа във форума, но страницата не искаше да изгрее Crazy

как ви мина уикенда, момичета?

ние ходихме до БГ изложение в Хага. беше приятно да се видим с други българи. от самото изложение очаквах повече. като че ли наистина не знаем как да си правим реклама и предизвикваме внимание. а, имаме толкова много да предложим...
поне си купих един бъркан лютеница на Олинеза, разпродаде се много бързо Rolling Eyes

Синт Мартен го отразихме с много сладки неща за хапване (става ми лошо само като си помисля за нещо сладко Sick). минаха децата и пяха със светещите фенери. моите и те ходиха да обикалят и пеят. аз дежурих в къщи с купата бонбони. съседите минаха много тънко тая година- и двамата обикаляха с дъщеря си (на 2 годинки). то много хитро така да вземаш, без да даваш Thinking.  те бяха навън точно по времето, когато минаха всички групички от деца Whistling на това му викам да си правиш сметките по холандски Joy

лека и ползотворна седмица на всички Hug

# 2
  • Мнения: 1 294
Здравейте и от мен,
простено ни е закъснението, нямаше форум в голяма чат от деня...
Лека седмица от мен и прекрасен ноември, моят месец  Simple Smile
Миленски, значи викаш холандците верно са така стиснати както им се носи славата, а?  Laughing
Свършихте ли с ремонта, има ли приложен снимков маретиал?

# 3
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Хоп, и аз да се запиша.

И аз от 10 и нещо до сега не можех да вляза във форума Thinking

Ралфиета, много хубаво послание за начало на седмицата!  Hug

# 4
  • Мнения: 5 476
Чук, чук..  Wink

Привет на всички.  Hug

Миналата седмица не можах да се включа, но пък успях да прочета темичката. Sunglasses

   Липсвах по извинителни причини - имах спешен технически превод и луднах от търсене на терминология - по 12 часа на ден съм писала, около 130 стр. преведох.   Crazy
 Добре , че има интернет , че ако трябваше да се разчита само на речници е просто абсурд.   #Crazy

 Имах и някой притеснения в петък оперираха баща ми от катаракта.
 Всичко е наред, само дето операцията струваше 750 лв. за едното око.  Tired

Кalida ,дъщерята не само започна ученето, а и има първа междинна сесия тази седмица. Rolling Eyes
 С Макдирокова, се уговаряхме 100 пъти и някрая не успяхме да се видим.  Confused
Тя ми е комшийка (не точно съгражданка, но нейното градче е залепено до Монца).
Поздрави на теб и целувка на Дана!   bouquet

bosilek ,радвам се ,че съм помогнала с инфо, ако имаш питания насреща съм. Hug

evanescent, добре дошла и честито дипломиране!! Hug

Зора ,и на теб добре дошла! Hug

Ралфиета, мерси за хубавото послание за начало на седмицата! Heart Eyes

Усмихната седмичка на всички!   bouquet



 

# 5
  • Мнения: 1 110
Добър следобед и от мен моми4ета Hug

Ралфи много хубаво заглавие  bouquet

Миленски е само с една лютеница ли се размина от цялото изложение??? Какво имаше изложено всъщност? Мен в тоя студ изобщо не ми се мърдаше от вкъщи, а и мъжът уж бил болен ама хукна на купон в Утрехт...

Астреа , аз пак съм се отнесла, ама къде у4и сега щерка ти? Нали по холандско залиташе, там ли е?

# 6
  • Мнения: X
Ралфи, ти си била нашата поетеса
я, какви скрити заложби си имала, а ние да не знаем

Astrea, звучи доста сложно
но не се съмнявам, че си се справила отлично
дано с татко ти всичко  да е наред
тези операции уж са рутинни вече

аз да си кажа за хляба - нали някой пита в старата тема
отдавна не съм правила на ръка
а ако правя, продуктите са много на око, то затова и резултатът не винаги е добър
обикновено прекалявам с брашното

мъчих се да правя последно франзели - цели 3 пъти, не можах да ги докарам
четох съвети из нета, но не и не
явно имат скрита тайна

при нас вчера беше като в приказка - наваля страхотен сняг
и днес вече почна да се топи
гадост

на всички - приятна седмичка и до скоро



# 7
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Да кажа едно заг от края на света!
Е при нас още е понеделник на обяд.
Изчезнах понеже госпожицата имаше представление в събота и неделя.
Калида, продължавам си с вегетарианството /и по-лошо/нали не ям захар и хляб//. Вече съм -22, и не мисля да спирам скоро.
Отчитам се със снимки и бягам да чета какво сте писали. Пускам линк към всички албуми, защото са общо 4 новите.

# 8
  • Мнения: 7 914
олелееее вече сме вторник а аз още не съм се записала в темата Blush


Ralfieta

страхотно начало Hug
palachinka
верно е Whistling

Astrea
преводите винаги са ми изглеждали адски сложно нещо ooooh!



kita99

 цели 22 кг  #Crazy браво на теб и за колко време ти трябваше за това постижение newsm78
отивам да гледам снимки Hug

лек и успешен ден от нас  bouquet

# 9
  • Мнения: 5 476
Здравейте момичета  Hug

Кита, много хубави снимки. Hug Голяма сладурка е малката балеринка, напомни ми времената , когато и аз играех с такава рокличка, само че бяла. Wink

kariluis , дъщеря ми учи в Милано- Маркетинг, комуникации и международни отношения. За съжаление с бюрокрацията тук нямаше време да преведе и приравни дипломата си, за да учи в Холандия.  Rolling Eyes
Все още не са й дали оригинала от дипломата. Crazy
Доволна е засега, има свои съученички в курса, а и наскоро се запозна и с още една българка. Peace

Звезди
, сложни са преводите наистина.  Peace
Обикновено правя преводи на финансови или юридически документи, досега с толкова трудна терминология не се бях сблъсквала.  Twisted Evil
Става дума за машиностроене и електротехника.
  А и превеждам от италански на английски. #Crazy
Като не мога още да намеря работа тук поне с преводите си запълвам времето. Mr. Green
Как е Ерик, да го цункаш от мен! Heart Eyes

Лек остатък от деня   bouquet

# 10
  • Германия
  • Мнения: 8 104
 Hug от гората
и до по-късно

# 11
  • Мнения: 352
Здравейте, момичета!  Grinning

Хич нямах време да пиша, защото бяхме сами с Мишока почти цялата минала седмица Sad
Таткото ни беше командирован в Дъблин и много ни липсваше, че така бях свикнала да ми помага с дребното сутрин и вечер...  Rolling Eyes  Какво да се прави.

Ралфи, много хубаво пожелание за новата седмица - благодаря!  Hug

Астрея, браво на щерката - много перспективна специалност!  Peace  А защо е искала учи в Холандия? А към теб - технически превод - шапка ти свалям!  Wink  Аз дойдох тук да се карам докторантура по Теория на превода ( е,  художествения  Wink с технически не бих се справила  Mr. Green ) и винаги ми става много приятно, като чуя, че някой превежда.

Миленски, бг изложение, това е супер! Много ви глезят вас там по Холандията!  Flutter

Кита, много е сладка твоята малка балеринка!  Grinning  Много искам и аз да имам една такава!  Heart Eyes  Има нещо толкова нежно и слънчево в малките момиченца. Ние много искахме момиче, ама нищо - следващият път  Blush  Mr. Green   Всъщност, къде живеете вие?

Звезди, какво прави Ерик? Опитва ли се да сяда вече? Я да те питам за ваксините - в Холандия какви ваксини слагат на малчовците?  Thinking

Хайде, чауте (както казват тук, когато се обръщат с чао към повече хора  Laughing ) засега. Ще се възползвам, че дребосъкът заспа да поброузя малко.  Mr. Green

# 12
  • Мнения: 1 147
Добро утро от другия край на света! Grinning

Миленски, много хубаво това за българското изложение. Ние тук на българска стока се радваме само покрай руските и арабските магазини. Добре поне, че всичко се намира - сирене, лютеничка, луканка, ракия, кебапчета даже..

Астреа, браво за преводите, при това от два чужди езика. Едно време съм превеждала, страшно тежък труд е това, особено ако е специфична материя, както ти казваш. А за дъщеря ти, поне ти е по-близо, а и хубава специалност.

Кита, голяма красавица малката. Страхотно нещо е балета за малки момиченца, създава грация, стойка, изобщо само позитиви. Интересно ли й е?

Joel, как имаш нерви да печеш хляб.. Аз имам чувството, че ако започна, ще съм като залепена за машината, а и със сигурност ще започнем да ядем повече ( не че сега ни е малко). Въпреки че, хляба тук е доста скъп, и със сигурност ще ни излиза по-евтино.



С мен нищо ново. Чакам много вече да започва раждането. От вчера съм си вкъщи, много ми е странно да не работя, мотая се вкъщи като муха без глава. Днес ще ида до офиса, че имам една среща, и съм доволна. Simple Smile
Вчера сутринта имах контракции, даже и зачестиха, тъкмо си казах - айде почна се, ура, и два часа по-късно те взеха, че спряха.
Майка ми пристига утре вечер, бебка явно ще я чака.

# 13
  • Мнения: 7 914
минавам да се оплача тук вали сняг вече ooooh!

# 14
  • Мнения: 1 049
Не ми остава време да се разпиша, все тичам по задачи , а със стачките тука на транспорта и учителите,  сме като топки за пинг понг, все тичаме.  ooooh! Tired Ние сме добре, малкият ходи на  джудо и плуване, дядо му все няма време за него , надявам се  в най- скоро време да престане да  мрънка, че дядо му не ходи да го взема от градината.  ooooh! Crossing Arms
Аз гледам да привърша гоблена дето шия и съм решила да си права една завеса, ще копна списанието и ще ви покажа снимката .Peace
Браво Гери   bouquet, превода не е работа за всеки , аз не се наемам.  Hug
 kita99 , как го правиш - 22? с диета ли   ?bouquet Браво на теб  ! bouquet
kariluis,  купона е вълшебен всичко минава там  , няма болести там... Joy
А за машината за хляб не съм се замисляла, мама ме научи да си правя питка и за сега рекламации от домашните съм нямала, все питат кога ще им правя , а малкия имали топла пита друго не яде. Joy
Milenski72 , така ми се дояде и на мен лютеница , а за комшиите  нямам думи  #Crazy
Ние тази събота ходихме на  панаир в едно селце за Свети Мартин, кодето имаше  разни забавления за деца и малко се разорих с моя синковец, на колко влакчета се качи  ooooh!, и колко пъти се блъска с количките.  ooooh!
Зора,  още малко търпение и ще си гушкаш бебето , ех кога бях и аз бременна....  Hug  bouquet

# 15
  • загубено
  • Мнения: 6 559
Здравейте всички!

 Ralfieta-  bouquet

Astrea-Гери какво стана с жилището?Ще доплащате ли, или не в крайна сметка?

Zai4enze-как е детенце сега?Онези братчета побойници оставиха ли го на мира?

Кита-много хубави снимки. Hug

Зора-Леко раждане Hug чакаме новини за прекрасното събитие.
Къде си ти?

При нас нищо ново.Относително топло,и скучно.Започнаха да вадят Коледни неща,ама на това слънце малко трудно се връзва.Аз все още не съм си намерила картички,продължавам с обикалянето.
Лека вечер на всички

# 16
  • Германия
  • Мнения: 8 104
мрън-мрън от мен. Пак гледах Д-р Хаус без звук приспивайки момците. Накрая ще го зарежа това телевизиогледане и ще карам само на компютърогледане. Амапаха! Crossing Arms

На някого да му е залипсвал снежец да му пратя? Laughing

# 17
  • Мнения: 7 914
pepelyashka

На някого да му е залипсвал снежец да му пратя? Laughing

аа на опашката днес се оплаках преди теб Mr. Green

kita99

много сладки снимки Hug

bosilek

хайде да ти ги напиша през уикенда акто имам повече време да ги потърся всичките, че сега минавам през форума като бързия влак Hug Hug Hug
да нагушкаш сладура Hug

Зора
не бързаш ли малко с контракциите? newsm78

mamKami

като чуя топло и позеленявам от завист да знаеш Blush

# 18
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Звездич, аз се радвам на снега, така поне ще имам още занимавки за Мартин след градината вместо да се чудим на какво да играем и къде да се разхождаме всеки ден.

# 19
  • загубено
  • Мнения: 6 559

На някого да му е залипсвал снежец да му пратя? Laughing

Давай,колко можеш да ми изпратиш? Laughing Че Иван милият чака ли чака.То и тук понякога вали но за 1-2 часа после се топи.

mamKami[/color]
като чуя топло и позеленявам от завист да знаеш Blush

 Laughing Laughing Laughing ми идвай,няма какво да му мислиш.Грабвай Ерик и хайде.........Simple Smile
Някой др желаещ? Днес беше 22 град,на слънце препичаше.
Лятото ще си го връщам да си знаете,на 45 градуса се диша много трудно.
Хайде Лека нощ .

# 20
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Звезди, от 19.06 съм почнала битката, а може и малко по-рано да е било, като ме тръшна един грип.
Освен това да ти кажа: топло, топло, топло /не много де, ама е временно/. Позеленя ли достатъчно??? Зеленото му е любим цвят, ето доказателство.
ААА и искам сняг, колкото повече, толкова повече!
bosilek, в Коста Рика живеем. Дано си имаш момиченце, каквото си го пожелаеш. Аз си пожелах диване, получих диване на квадрат, ама хич не се оплаквам, като е с балерински дрехи, не му личи, че е такова.
Зора, може би и е интересно, щом ходи с желание. Ти не бързай толкова, отспи си, сега е момента, последните 7 дена спане в живота ти, следващите след около 30 години. Simple Smile
Zai4enze, дай да видя какво шиеш?
А относно килограмите, не ям месо, хляб и захар.
Пепи, давай и ти сняг. Аз се забавлявам с четене на субтитри, на спрян звук на ТВ-то. Сега като надобрея и на испански, с мен няма да се говори Simple Smile
Ралфи, беше питала какво шия, там в линка дето съм писала на Звезди, можеш да видиш.
Сега се отнасям да шия, че ни правят покрива от 1 седмица и е веселба /нали още вали/ та сме като пепеляшки с леля. Все събираме вода. Току що се наложи да надуем басейна на децата, че вали вътре Sad

# 21
  • Мнения: 7 914
добро утро   bouquet

 ние пак се "успахме"...нооооо... сме спали непрекъснато 4 часа и 50 мин!!!!- нов рекорд Party Party
 и сега вместо да се мотам като муха без глава съм свежа и бодра като репичка Party Party Party

pepelyashka

опитвам се да заобичам снега ама не мога и това си е ooooh!

mamKami
шЪ Зема да пристигна ейййййй Crazy

kita99

 аааууу че красиво.. лекооо недовършено, ама деня си личи от сутринта Hug Hug Hug
ами хората са казали "внимавай аккво си пожелаваш, че може да се сбъдне"... и аз така искаш будно живо дете... е имам го...ама не съм знаела , че и покрай живостта и други неща идват Rolling Eyes ooooh! Heart Eyes

# 22
  • Съвсем в края на света
  • Мнения: 664
Звездолинкее, колкото дойде при мен, нали??
мда, и аз исках бясно момиченце.... За това шия коне в захлас /ама по-добре от барбита!/

# 23
  • Мнения: 952
Добро утро, сладурани!!!

Хайде на кафенцето-силно, турско и на ароматния чай.

   

Понеже кафето е подходящо, предлагам и . . ..
Сетих се за студентските си години, когато съквартирантката ми постоянно ми гледаше на кафе. Както знаете не съм кафеджийка, но заради гадаенето пиех поне веднъж седмично  Joy. А това си бе цял ритуал - хазяйката правеше страхотно турско кафе, което сервираше в прекрасни малки чашки(още съм влюбена в тях). Изпивахме кафето на сладка раздумка, а после следваше гадаенето. Ееееееееех времена.

# 24
  • Мнения: 1 049
 mamKami, да не казвам голяма дума за сега момците са под контрол  Praynig Peace
kita99, утре съм у дома и ще ти пусна снимки от гоблените  Peace
Звезде и аз искам сняг, тук има само вятър и студ  Tired
Ralfieta , мерси за кафето, и аз обичах да ми гледат на кафе, по едно време ми беше фикс идея  Hug  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 550
добро утро и от мен Hug

МамКами, аз не знам дали това лято стигнахме 22 градуса Thinking направо да ви завиди човек Crazy как е Иван Hug? той виждали ли е сняг до сега?

Кита, -22 кг., браво  bouquet определено се изисква голяма воля! Марти е получил много подаръци, а тортата беше много ефектна. ти ли си я правила? и гоблени шиеш, и костюми правиш за децата....много си сръчна  bouquet (аз да не казвам как ми се кръстосват ръцете като видя игла и конец Embarassed)

Зай4енце, кога намираш време за гоблени newsm78? браво и на теб  bouquet

Ралфи, и аз като бях млада ходех по гледачки, ама все едни неща ми предричаха Crazy като например, че ще имам 3 момчета Shocked...другите неща не го помня, но голям смях падаше. най- много ми позна една жена, дето на нищо не гледа. като те види и почва да нарежда, та говори дори с имена #Crazy

Пепе, то при вас няма субтитри, нали? и гледаш само картинки ли на тв-то? милата, ти Hug

Босилек, често ли пътува вашия татко? нашият също пътува в командировки, но поне не траят по- дълго от 3 дена. макар, че точно тогава всичко се скапва в къщи Crossing Arms

Зора, ние имаме турски магазин, но там намирам само бг. сирене. бях купила една хърватска лютеница и въобще не ми хареса Naughty та на това изложение ходих да си купя лютеница (макар, че тя беше почти свършила Sad) и да се видя с  други българи. явно такова изложение се организира за втори път, ама аз първия път нещо съм го пропуснала. предполагам как се вълнуваш покрай раждането Hug леко и безпроблемно раждане от мен  bouquet

Палачинка, останаха довършителни неща (боядисване тук и там) в стаята на Алекс. но това ще почака до другата година, през лятото всичко съхне по- бързо Simple Smile

Астреа, браво за търпението, което имаш с тия преводи  bouquet ако Борянка иска да учи в Холандия, винаги може да се премести по- късно. макар, че за теб е по- добре ако е покрай теб, предполагам Hug

лек ден от мен  bouquet

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 11:11 от Milenski72

# 26
  • загубено
  • Мнения: 6 559
Добро утро и от мен!
Благодаря за кафето Ралфи,както винаги да ни поглезиш  bouquet

Звезди- в Холандско задържа ли се снега newsm78 Аз мислех че е ветровито но без сняг.Ходила съм преди години,един вятър щура работа.Но Амстердам си остава един от любимите ми градове Heart Eyes

Кита-много хубави неща шиеш.Аз шиех преди да се роди Иван,сега не ми остава време.
След 30 години може би,като се наспя ще шия пак Simple Smile

Zai4enze-радвам се че нещата са се пооспокоили около детенце.

Лек ден гърлс

От мен една лека закуска

                   

# 27
  • Мнения: 1 049
 Milenski72, шия вечер пред телевизора като си легне детенце, успокояват ми се нервите, а и ми прави удоволствие да създавам хубави неща Peace Сега навивам Дядо Коледа да ми донесе шевна машина да видим дали ще ме огрее  Praynig Peace

mamKami, мерси за закуската   Hug  bouquet

# 28
  • Мнения: 1 550
Зай4енце, и мама така казва, че шиенето и плетенето я успокоявали. аз се пробвах да изплета един пуловер, ама то пада едно броене на бримки ooooh!. колко пъти плетох и разплитах Crazy. това, не е за мен  Naughty толкова търпение нямам Tired за това се възхищавам на всички, които са толкова сръчни  bouquet

МамКами, мерси за закуската Hug

# 29
  • загубено
  • Мнения: 6 559
Незнам дали Майка чете от Бг земя,но видях че днес Томи има рожден ден и ще го поздравя от седмичната.Надявам се по някое време да надникне.

Майка,
Честит Рожден Ден на Томи!
Да ви е жив и здрав!Много радост и усмивки да ви носи!




   




# 30
  • Мнения: 1 550
Майка, честит рожден ден на Томи!
Да ви е жив и здрав! На Томи пожелавам щастливо и безгрижно детство!
Весело изкарване на рождения ден!



# 31
  • Германия
  • Мнения: 8 104
 Hug
 Nature Snowman Heart Eyes

може ли днес да ви пиша само с иконки Wink

# 32
  • загубено
  • Мнения: 6 559


МамКами, аз не знам дали това лято стигнахме 22 градуса Thinking направо да ви завиди човек Crazy как е Иван Hug? той виждали ли е сняг до сега?



Не е.Миналата година през януари си ходихме в Бг за 2 месеца,ама който си няма късмет.То зимата си беше като тукашната,грам сняг не можа да види милият.Сега гледа разни филмчета и като види сняг крещи да го видим и ние с баща му.Дано тази завали макар и за 1 ден,че снега го свързва само с леда от фризера Crazy.
Как сте вие?Алекс? Заръча ли всичко необходимо от БГ?

Hug
 Nature Snowman Heart Eyes

може ли днес да ви пиша само с иконки Wink
smile3521 smile3521

# 33
  • Мнения: 6 390
Майка
да ти е жив и здрав чаровния младеж Томас!
Да е преизпълнен с приключенски дух, любознателност и преливащ от добро настроение!
Радостните моменти да не секват  bouquet

Целувки от нас за вас  bouquet Heart Eyes
[/size][/color]

# 34
  • Мнения: 6 390
До като е още 2.ра страница да кажа на всички
ХАЙ хуй  Mr. Green
Много ми е драго че попадам направо на снимки на посестримата  Wink
Сестро, ама ти ще се стопиш бе душа камбана, какво правиш - глад, тормоз и много секс ли е рецептата - я кажи, не ни баламосвай че пържоли и бира не ядеш и не пиеш вече  Wink Mr. Green Hug

Сумати клУки съм изпуснала, но не стигам на темпото с което пишете в темата, та и за това съм се ограничила с 2-3 теми само който не са толкова експресни  Mr. Green

И при нас има сняг
Поздрави и целувки на всички
  bouquet

# 35
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Изпращам на всички нуждаещи се малко испанско слънце Heart Eyes



За благодарност очаквам малко сняг Mr. Green


Ели, отдавна не беше минавала насам... реши ли малката госпожица какво иска от дядо Коледа, или както се казва той при вас?

Майка, честит рожден ден на Томи! Дано сте намерили хубава торта за празника! Весело прекарване, и ще чакаме включване и снимки от Бг!  Hug

Зайченце, кажи как го навиваш дядо Коледа за подаръци, ако става - да прилагаме трика  Wink

Звездичка, вие храните ли се през нощта още?

Кита, казваш, да задобрееш с испански... в Коста Рика не се ли говори испански?  newsm78 А балерината е чудесна!

Астреа, какво значи междинна сесия? newsm78 Много интересен аватар имаш!

Босилек, върна ли се вашия татко? Малчо усети ли че го няма няколко дни?

Зора, стискаме палци за бързо и леко раждане, и ще чакаме добри новини!  Hug А защо имаш титла "драка"?

# 36
  • Мнения: 1 049
Вес не съм го навила още, обещах му, че ще слушам много ,  и му написах писъмце , ама не знам още ще ме огрее ли ! Joy Embarassed

Майка, да е жив и здрав юнака Томас!

# 37
  • Мнения: 1 294
Честит Рожден Ден на Томи...
Да е жив и здрав и многоооого щастлив
 
newsm51 newsm59
[/size][/color]

# 38
  • Мнения: 7 914
Майка,
да ти е здрав, усмихнат много послушен големия малък Рожденик Томи!



Нека много желани подаръци да получи малкия послушко!

# 39
  • Мнения: 7 914
kita99
Звездолинкее, колкото дойде при мен, нали??


аз се каня каня ама накрая всичките шЪ вЪ обиклоля ейййй Hug Hug Hug

Ralfieta

 а познаваше ли комшийката? Whistling

mamKami

 ами ще се задържи, как да стане тази работа  newsm78 като няма за какво да се задържи  Mr. Green
ей сега пак преваля за половин минута ooooh!

pepelyashka

пиши и с мотиконки ако искаш -всякак ще те разберем Hug

Eli_cz
 пише де Hug то и аз се включвам кога и как успея! как е малката емка-бадемка? Heart Eyes

Bec

 и то по няколко пъти Tired

# 40
  • Мнения: 1 147
Майка, да ти е жив и здрав Томи, и мнго радост да ти носи!  Simple Smile

Вес, благодаря за пожеланията. И аз се надявам да мине нормално, и да е скоро, че май нещо почва да ми писва да чакам. Гледам да си почивам повече и да спя, че после няма.
А това, че съм драка си е открай време, и даже от други форуми. Титла си ми е от край време, и си я нося. Laughing Не че е лъжа, де.  Laughing

Миленски72,  около нас има места, в които продават български стоки, къде добри, къде не чак толкова. Пътува се близо час да си купиш сирене, ама е разходка, пък и не се случва толкова често.
А за раждането, да, вълнувам се, искам ми се да я видя вече и да стане по-реално. Simple Smile



При нас е доста топло, сутрин и вечер захладнява, но през деня стига до 20С. Зелено, слънчево, голяма красота.

# 41
  • Мнения: 1 049
Ето обещаните снимки, това довършвам Peace


ето това искам да направя Hug  bouquet

звездичка, при мен ще дойдеш ли  Heart Eyes Hug

# 42
  • Мнения: X
Честит рожден ден на Томи
да расте здрав, щастлив и с много късмет


Zai4enze, страхотни неща
златни ръце имаш, а и много търпение
дано дядо Коледа те чуе и зарадва

kita99, страхотен резултат
дай малко повече подробности, плс
тук има и други дето се борят с кг
а принцеската е страхотна сладурка

хайде лек ден на всички
до скоро

# 43
  • Мнения: 6 390
Здрасти банда
г-жицата ходи на градина, има си гадже - поне ние така му викаме на избранника й  Wink казва се шимон - шима на кратко, с него яде, с него спи, абе дупе и гащи са  Grinning сега обаче шима е болен, и Емката е много нещастна, не й се ходи на градина  Crazy

Вес
за Йежишек  Mr. Green дори не съм й казвала още, тя горката си мисля че ще изпаднев голямо мислене, защото като сме в маг. за играчки... казвам й че може само една играчка, и тя всеки две минути решава че иска друга, и общо взето голямо мислене, големи решения... много й е трудно да избере само една играчка  Mr. Green

Зайче
това първото май Зимата гоблен се казваше, нали  Blush Браво!
Аз съм с две леви, и никаква ме няма по тези работи...
До скоро
Ели

# 44
  • Германия
  • Мнения: 8 104
болят ме ушите  Tired Фабиан от няколко дни си пробва октавите на гласа и не спира да "пее" представете си, че сте в Зоопарк - отдела с маймуните или папагалите, крясъци, пискания
цялото това нещо нон-стоп докато не спи. Когато протестира за нещо се чува  "бабабаба" във всичките тонове на музикалната стълбица.
Мъжът ми си е сложил слушалките и се е спасил в другата стая пред компютъра си, а аз няма къде да избягам.
Чудя се само дали това са ранните наченки на музикант или политик newsm78

Добър ден от гората  Hug да не пропусна

# 45
  • Мнения: 5 476
  Последните дни се разписвам от дъжд на вятър, но времето не стига.  Hug

[b]Майка,[/b] честит рожден ден на Томи!   bouquet
Да ви е жив и здрав!  Heart Eyes
Весело изкарване на празника! Hug




Bec , междинна сесия тук се прави като материала по някоя дисциплина е разделен на 2 или 3 части (обикновено където има много да се учи като обем), накрая се събира резултата от междинните сесии по определената дисциплина и се прави общата оценка.
 Този , който държа сега е за 4 точки от 10. По нейна преценка е успяла да го вземе, резултата ще се знае в понеделник.  Peace

bosilek , историята е Холандия е стара  Laughing Има приятели там и от 4 години кара всички ваканции при тях.  Sunglasses
Да ти кажа аз  мисля, че да превеждаш художествена литература е най-трудно, за да си добър се иска и талант.  Peace

Zai4enze , златни ръце имаш!  Heart Eyes Hug

mamKami, засега нямаме намерение да плащаме, не са ни пратили никакво друго официално искане, което означава, че ако имаха законно основание досега да са ни погнали сериозно.  Peace

Хайде лека вечер на всички и целувки на всички малчовци!   bouquet




# 46
  • Германия
  • Мнения: 8 104

Честит рожден ден на най-сладкия танцьор Томасито!

# 47
  • загубено
  • Мнения: 6 559
Здарвейте мили момичета!
Zai4enze-много е красив гоблена.Браво за търпението.Аз толкова големи като размер не съм шила,мисля че като се прнсионирам ще опитам.Майка ми го шие сигурно 5 год вече,но не постоянно."Зима с параклис" ли се казва или "Хитлеровата зима" newsm78
А това второто какво е?Пердета?Я разесни по подробно пл.
Дано дядо Коледа те зарадва с каквото искаш.

 pepelyashka-вчера в супера видях това

тапи за уши,с мъжо се смяхме че трябва да си вземем защото Иван като ни емне с това "Защо",не си е работа ooooh!

Хайде да ви е лек уикенда не всички!
Много усмивки и красиви моменти  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 049
mamKami, казва се" Горски параклис "и го шия от една година  Peace
А другото е перде, което видях в едно списание и мисля да го шия  има едно списание тук "IDEE DI SUSANA ", и от там черпя идеи и вдъхновение Peace Мерси за комплиментите  Embarassed  bouquet
Лека вечер на всички   bouquet

# 49
  • Мнения: 7 914
Zai4enze
майка ми е шила ''зимата с параклиса'' 20 години... почнала е като забременяла... и го е довършила като бях някъде в пуберитета Crazy Mr. Green

Eli_cz
 от малко покорителка на мъжки сърца , а? Heart Eyes

pepelyashka
хаха и моя син е музикален...ама от рода на траш метал- отваря гърло и дере гласните струни Whistling

Зора

случайно попаднах на кулинарните ти умения- страхотни са  chef.... дай рецептата за бобената салата Praynig

mamKami
ти се смееш, ама аз докато бях бременна и нашите гадни съседи вдигаха шум...аз с тапи за уши спях...и сега се изкушавам...ама пустото му майчино чувство не ми дава Crossing Arms Mr. Green

# 50
  • Мнения: 952
Привет сладурани!

Звезди - как сте с малкия принц? Вали ли още сняг при вас? На разходки ще излизате ли?
А иначе на мен на кафе ми гледаше колежката, ами познаваше ама то всичко бе такъв майтап, че само заради купона се организирахме.

Astrea - евала, че така бързо се справяш с преводите. При това по-трудния вариант от италиански на английски.
Как е щерката? Стискам и палци за препитванията по време на междинната сесия.
А защо толкова много и бавят дипломата  newsm78
Много ми харесва подписа ти.

Zai4enze - и при вас ли стачки на учителите има  Joy
Гоблена който шиеш наистина е страхотен и гледам съвсем мъничко ти остава. Лека и спорна работа ти желая. Явно на теб ти спори доста щом за една година си готова с гоблена. Аз вече от няколко години съм се закотвила над един и напоследък упорито се опитвам да го довърша. Затова и се появявам по рядко тук при вас.
Дано успееш и завесите да направиш, много ми харесаха, но аз не бих се справила с такова нещо.
Ще ти стискам палци чувала на Дядо Коледа да е по-голям тази година и да е побрал твоята шевна машина вътре  Wink

kariluis - Как сте с Алексчето? Много ми бе приятно да го видя в едно друго албумче с адаша му Алекс.

kita99 - страхотни снимки. Прелестна е станала Ина. Много бяха сладки всички момиченца на представлението. Малки  чаровни кукли.
А и Марти и е пораснал - да ви е жив и здрав. Двамата с каката много да ви радват и да правят живота ви вълнуващ и весел.
А ти сигурно си се стопила -22кг само за няколко месеца звучи твърде впечатляващо. Я кажи ти само месо, хляб и захар ли не хапваш. Ограничила ли си нещо друго, например - картофи, моркови, ориз? И аз искам -..кг
Зелената фея е много красива, би ли ни я показала отново като я завършиш. Ще се радвам и ако споделиш откъде е схемата  Blush   bouquet

mamKami - как сте с Ванката? Споменаваш коледните неща. Тази година бях дни след Великден в Гърция - такива страхотни украси имаше по витрините, а какви невероятни вкусотии, най-вече сладки и шоколадови изкушения се предлагаха, Мммммммммм... Представям си каква красота е по Коледа, а за носещите се коледни аромати няма да споменавам.

bosilek - как се справяхте с малката мишка без татито? Като стана въпрос за ваксините на вас предстоят ли ви други ваксини до 1 годинка.
 
Milenski72 - страхотна е стаята на синчето. Много добре сте се справили. Тунелчето в което Алекс се е мушнал е готино за игра.
Позволих си да надникна и в едно друго албумче.  Embarassed Там се радвах на две любими наши Алексчета  Wink

Eli_cz - много ли е снега при вас или не чак толкова и се топи. Целувки за сладураната Емка.
 
Bec - благодарности за испанското слънце и страхотната гледка. Как си ти?

Зора - наслаждавай се на хубавото време и прекрасната гледка, а също и на почивката. От сърце ти желая скоро да гушкаш малко усмихнато слънчице.
Доколкото разбирам момиченце чакаш, ще вързате панделки.

Joel - как сте вие? Какво е времето при вас?

pepelyashka - голяма прегръдка за твоите момчета  Hug. Не знам дали ще е политик или музикант Фаби, но явно ще си налага мнението. Нека да укрепва дробчетата с викове, но на теб мога само да ти съчувствам.


Накрая искам да честитя рожденния ден на малкия ни танцьор Томи.
Мило момче, расти жив и здрав, бъди усмихнат и позитивно настроен. Нека ентусиазма те подтиква към велики поздвизи.

На малкия пират, който сега се радва на българското Черно море много целувки, прекрасни подаръци и прекрасен празник.




Целувам ви всички и ви желая лека и спокойна вечер, а утре един невероятен петъчен ден изпълнен с усмивки и добри новини  Hug  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 1 110
Ралфииии, ти напоследък направо гониш по памет Калидка:) Аз до втория ред и забравян ма кой какво шях да пиша  Embarassed ама така е то 'старост нерадост' скоро ще удрям 30-така и ми се отразява ве4е  Close
Алекс4е е добре , мерси за комплиментите от негово име Simple Smile , само дето напоследък не сме ги срещали с другото Алекс4е, 4е все някой болен имаше.
Ина4е аз от 2 месеца му водя нещо като снимко-дневник в един сайт т.е всеки ден му слагам по една снимка от деня - или какво е правил или някоя муцунка Simple Smile
Ето дотук : http://www.flickr.com/photos/13801914@N02/ само дето ве4е не ми дава да го снимам (омръзна му Simple Smile

Лек уикенд на вси4ки мацки Hug

П.П Звезди с тая слоница дето живее над нас и тапи не ме спасяват - то вси4ко се тресе от нея:(

# 52
  • Мнения: 1 294
Миленски, браво, много хубава е станала стаята, гледам и вие уважавате ИКЕА  Simple Smile
курилиус, брейййй, много хубави снимки, ти професионално занимаваш ли се? Simple Smile Мартин обича да го снимам и веднага заема поза като види фотоапарата и за това снимките му са доста статични. А иначе ако го извадя тайно и той не види имам голям проблем да го хвана в кадър, със скороста с която се движи...  Wink Трябва да си взема някакъв по-бързо мислещт апарат  Simple Smile
пепеляшка, Мартин от как тръгна на детска, направо мина на друго ниво когато става дума за пищене, ад някакъв. Явно момиченцата само показали някой трик  Wink
Зора, и аз нямах търпение да родя, беше ми омръзнало да не правя нищо интересно, като почна нямах време да ме е страх, щях да се пръсна от ентусиазъм  Wink
Звезди, как бебо? Има ли още зъбчета?

В последния месечен отчет от детската са споменали специално моето диване, как добре си играел и провеждал активни и силно емоционални разговори с играчките, всички много му се радват.  Grinning А една моя приятелка ще започва работа във фирмата в която аз работя, много съм доволна. Ние се запознахме в родилния дом, тя роди момиченце и с Мартин са приятели от тогава, и тя ще тръгне сега на детска в същата градина в която ходи той, абе децата явно са си родени да си се водят заедно...  Grinning

# 53
  • загубено
  • Мнения: 6 559
Добро утро!


mamKami
ти се смееш, ама аз докато бях бременна и нашите гадни съседи вдигаха шум...аз с тапи за уши спях...и сега се изкушавам...ама пустото му майчино чувство не ми дава Crossing Arms Mr. Green



Звезди не се смея.И на мен ми е идвало да слагам тапи.Иван крещеше ей така за кеф.Хили се и крещи.Педито каза 4е вси4ки крещят като си 4уят гласа.Нау4ава ли си гласът,незнам колко е вярно newsm78

Ралфи-има окраси много красиви.Атина свети около Коледа,навсякъде елхи,лампи4ки.Балконите си окрасяват много красиво.Хубаво е много.
Тук и с празник и без празник има много сладки неща.

 kariluis-много сладки снимки Hug

Лек ден на вси4ки!

# 54
  • Мнения: 1 550
добро утро  Hug

Ралфи,  благодаря Hug как е момчето на леля? какво си му поръчала за Коледа? ние вече накупихме подаръците. сега само трябва да ги опазим до празниците, че Алекс току- виж ги намерил Crazy друго притеснение си остава, разбора се, че до Коледа може да реши, че иска нещо друго ooooh!
Карилуис, не така Naughty. аз какво да кажа, като ставам на 36 след има- няма месец и половина newsm56 как е бубка? ние ходихме на лекар- Алекс е вече добре, мама още се възстановява. отказаха да ме насочат към болницата за рентген. не ми дадоха лекарства, щото съм щяла да се оправя от само себе си Crazy ако до другата седмица няма промяна пускам мъж ми в атака, той нали е като един пит- бул wait
Палачинка, да, много обичаме Икеа smile3521 гушки за Марти Hug
Зай4енце, голяма красота тоя гоблен  bouquet  Дядо Коледа го виждам така да дойде при теб santa2
МамКами, в един момент и тапи за уши не помагат Crazy гушки на Иван Hug
Зора, има ли някакви признаци на скорошно раждане? хайде скоро да ни зарадваш с хубава новина  ylinfant
Вес, как е времето при вас?
Пепеляшка, дробовете на Фабиан са се развили добре Hug
Астреа, успех с изпитите на Борянка  bouquet

весел уикенд на всички  bouquet

# 55
  • Мнения: 952
kariluis  - моля, моля не мога да се сравнявам с Калида. Тя е страхотна. Относно паметта и и аз съм мноооооого зле. Ти скоро ще удряш 30-така, а аз след няколко месеца ще запиша христова възраст  Embarassed
Та затова си имам трик - отварям си две странички в седмичната и в едната чета, а в другата паралелно пиша, че то иначе как се помни толкова инфо. Ограничен ми е твърдия диск(HDD-то) трябва да му правя upgrade  Laughing
А твоите снимки на малкото ти съкровище стават все по красиви и идейни, личи си че снимаш с хубав фотоапарат и се интересуваш от темата.
Обаче и с много любов ги правиш види се. Пък и талантливо им даваш хубави заглавия на снимките. Ще посещавам често албумчето на Алекс. Ей така за вдъхновение и за да си крада идейки, как да снимам наш малчо.

palachinka - браво на твоя юнак - добре се справя в гаридината. Все така да ви хвалят  Hug Дружката ти, която ще ти става колежка норвежка ли е?

mamKami - ще се радвам да ни покажеш снимки на Коледна Атина след месец. Ако можеш разбира се.  Wink

Milenski72 - нашето момче е добре, снощи за първи път каза деде. Разбира се настана велика радост  Laughing. И той бил от викащите и пищящите. След полунощ по скайпа ми пращаха видео как пищи и вика баба си и дядо си.
Коледен подарък не съм купила. Не зная и какво да измисля. Но тук в началото на декември има по-богат избор от играчки та се надявам да харесам нещо интересно.
Дано Алекс не реши, че иска Дядо Коледа да му праща друг подарък и най-вече да се радва много на това, което ще го очаква под елхата на Коледа.

Хайде от мен обедно кафенце и вкусотии.
Предупреждавам бременните и диетуващите да не гледат  Wink

# 56
  • Мнения: 1 049
Ralfieta, при нас учителите ,автобусите и фабриките стачкуват поне веднъж месечно .
Лек ден момичета   bouquet

# 57
  • Германия
  • Мнения: 8 104
 Hug
 Nature Snowman
 sling morning

# 58
  • Мнения: 5 476
Бонжур! Hug

Ралфи , тук са много бавни , когато става дума за документи, за дипломата трябва специална бланка, за която сме платили още в началото на юли 16 еуро. Confused
 Все още не са пристигнали бланките в училището, за да ги попълнят. Tired
  Моята диплома от университета ,преди десетина години, пристигна след около 2 години и след поне 100 пъти обаждания до секретарките на универистета. Twisted Evil
Принципно ти дават веднага едно удостоверение, което за тук върши работа, но ако искаш да превеждаш и заверяваш дипломата за чужбина няма никаква стойност.  Rolling Eyes

  Laughing Аааа, ето че издаде нещо от "кухнята" на писането.
Калида колко пъти я питаме, но не казваше как успява да държи всички под око.
 Само дето тя наистина е феноменална, помни неща, които си казал преди време.  Heart Eyes Hug

Между другото със сигурност те би "разкрила" аватара и подписа ми. Sunglasses
Нали съм живяла една петилетка в САЩ.  Heart Eyes
На аватара е Рей Чарлз, а текста отдолу е от песента му: Georgia On My Mind
Поздрав от мен към всички:
http://www.youtube.com/watch?v=UxaajpwInFU&feature=related

Лек носталгичен намек от моя страна, след няколко дни ще станат 5 години откакто не живея вече там . Peace
 
Зора, почти не ти е останало, стискам ти палци за леко раждане! Hug

kariluis, страхотни снимки, много професионални, както е казала палачинка, но и обекта на снимките има заслуга- голям е сладур!! Heart Eyes Hug

Хайде да не издавам  тотото на колко години съм,  но пък се чувствам точно на половината. Wink
 Догодина слагам нова цифра отпред. Mr. Green
 Помня преди години като се роди дъщеря ми , бях толкова млада струваше ми се понякога нереално, че детето ми казва "Мамо", сякаш се гледах отстрани... Rolling Eyes

При  нас започнаха да украсяват града с коледни светлини. Peace
А днес бяхме до близкия ЛИДЛ , че имаше оферта на гръцки продукти. От вчера е започнала офанзивата и почти всичко беше свършило. Взехме последната кутия със сърми, имало е и локум и слънчогледови семки, но нямаше и помен от тях. Peace

 Лек петъчен ден на всички!!  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 110
Моми4ета мерси за милите отзиви за снимките. Скоро мама ми подари новото апарат4е като предварителен подарък за РД и сега се у4а как се снима с него. Хи4 нищо не ми е профи, ама ми е голям кеф. Само дето модела ми отказва да го снимам и все са откраднати кадри - от 100 снимки я има 5 на фокус я не. Мнооого шава и се крие:)

Астреа все едно за местните администратори/бюроктари говориш - то е едно мислене, забавяне, абе.... за да видя картона на малкия от консултацията например ми записаха 4ас за 17декември за 20мин. Ина4е не може Shocked

Ралфи абе ти в БГили другаде си? Дай снимки на леля на сладур4ето:)

Миленски какво избрахте за подарък на Алекс? Аз съм в дълбока 4уденка.

# 60
  • Мнения: 7 914
kariluis
какъв е фотоапарата? Thinking снимките са страхотни Heart Eyes

Astrea
 а гледала ли си филма Рей? Thinking
и в нашия Лидл наскоро имаше подобна оферта... тази седмица има оферта за рак Crazy

pepelyashka

 явно днес си пак на емотикони.. черния петък, нали?...стискай зъби утре е събота Hug

Ralfieta
ами няма сняг...само студ и то голяяям ooooh!


# 61
  • Мнения: 5 476
Звезди, гледала съм филма и много ми хареса.  Peace
Доколкото знам  режисьора е прекарал около 15 години в проучвания за живота на  Рей Чарлс,за да  пресъздаде  реален и пълнокръвен образ на музиканта.
 Харесва ми и основната идея да се покаже борбата на човека за контрол над собствената му съдба, въпреки всички препядствия през които минава- расизъм, наркотици, загуба на зрението.  Peace

 ooooh! kariluis   и при вас ли е такава бюрокрация. Twisted Evil
В добрата стара Европа май доста от негативните неща са еднакви.  Tired

# 62
  • Мнения: 7 914
Astrea
именно и на мен много ми хареса Peace

# 63
  • Мнения: 1 147
Ето ме и мен. Благодаря на всички за интереса и вниманието.
Никакви признаци за скорошно раждане при мен. Вчера бях на лекар, пак съм си с 1 см разкритие като миналата седмица, нямам контракции, изобщо .. май ще си откарам до термин, че и след това. Ще ме чакат една седмица, и след това предизвикват, дано не се стига дотам само.
Гледам повече да си почивам, лежа си, гледам ТВ, много е странно.  Laughing

# 64
  • Мнения: 1 017

Ехоооо   bouquet  bouquet  bouquet

Отивам да ви чЕта.

И ви праЩам мнооооого сняг и свежест от наШите земи  Heart Eyes Hug Heart Eyes

# 65
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Здрасти на всички!  Hug Аз ви пратих слънцето вчера, и тук застудя, за тази нощ го дават да стане минус 10 градуса Shocked

Мама Б, Гого направи ли вече първия снежен човек за тази зима?

Зора, дано не се  наложи да чакаш толкова дълго до срещата с бебчето. Иначе Звездичка има какво да каже по този въпрос  Mr. Green

Астреа, и в Италия ли имате Лидл?  Mr. Green

Ралфиета, успех с гоблена, ще чакаме послед снимка с резултата!  Wink

Карилиус, много са готини снимките!  Peace

Палачинка, да не си си заплюла снахичка?  Laughing

Лек, мързелив, топъл и приятен уикенд ви желая!   bouquet

# 66
  • Мнения: 1 049
Момичета имам молба , посочете ми  ,къде да намеря материал за да  обясня на хлапетата  в градината на Крис как се празнува Коледа, по български обичай или ми разкажете Вие  Praynig  bouquetПризнавам по мое време, аз празнувах Дядо Мраз, нe знам  много за традициите ни по този обичай  Embarassed Confused Става въпрос за деца от 3- 5 години , стих чета песнички ,приказки  Praynig  bouquet ooooh!

Последна редакция: сб, 17 ное 2007, 09:19 от Zai4enze

# 67
  • Мнения: 1 294
Вес, на моя май хич не му пука какво съм си заплюла, какъв е флиртаджия, цял харем трябва да си заплюя май... ама така се майтапим де с майката на това момиченце, че са *мент ту би*, дет се вика  Wink
Ралфи, да,  норвежка е... с мен квотата за чужденци във фирмата е изчерпана...  Wink А в градината много си го харесват и мен това много ме радва, според мен е много важно децата да се чувстват харесвани, особено когато са някъде не вкъщи. Ралфи, я кажи сега след стачката как е? Поне малко удовлетворени ли сте или хич?
карилиус, абе може 5 да са ама качествени, и така е, изкуството иска жертви  Simple Smile
Астреа, липсва ли ти Америка, би ли се върнала да живееш там? хаха, тази кампания беше при нас тази пролет, обаче местните явно не се ориентираха, какво аджеба е това сърми и имаше доволно за мен, и семки и едни замразени нещо като банички със сирене или спанак.  Grinning
МиленскиHug

Отдавна беше планирано Мартин да се изнася в отделна стая, ама мероприятието се провали на няколко пъти поради болести, моето питеснение и няколко други причини, но тази вечер вече сме го сложили отделно, стискам палци да няма сътресения. Имам чувството че аз няма да мигна, ама ще видим...

# 68
  • Германия
  • Мнения: 8 104
 Whistlingsmile3558
 newsm44
smile3559

# 69
  • Мнения: 1 550
Зай4енце, виж тук, тук и тук има полезни линкове с песнички, стихчета и всичко за Коледните празници. а тук има за българските традиции и поверия. дано намериш нещо, което да ти свърши работа Hug

Палачинка, мисля, че Марти се чувства добре навсякъде  Heart Eyes а това е чудесно Hug

Пепеляшка, и аз се радвам за теб, че си избутала петъка  bouquet

mama B, обещаваш ли да пратиш сняг? тогава да купуваме шейна на Алекс Party

лека вечер от мен Hug

# 70
  • Мнения: X
ехо, къде сте
снегът май ни затрупа  Mr. Green

аз вчера бях бебе-гледачка на бебчето на една приятелка - сладур на 9 месеца
оправихме се, де
само дето бях забравила колко енергопоглъщащо е едно такова занимание
а нашият татко даже го беше страх да го пипне, сакън да не го счупи

и да се похваля малко предварително - бях на първия тест по мрежи, и май съм го минала
остава само втория в началото на януари и край

на всички - пожелание за ползотворна седмичка
целувки на дечицата

# 71
  • Мнения: 1 550
Joel, браво за бебе- гледането Hug не ти ли се прииска да си гушкаш пак едно бебче Thinking
честито за изпита  bouquet успех и на втория fingerscrossed

лека вечер от мен Hug


# 72
  • Мнения: X
Milenski72, отдавна ми се е приискало
ама има една малка подробност - борба с кг засега
а и ме държа дълго време влага с моето торнадо, та доста време ми трябваше да почна да искам пак
а това вчерашното - душичка, яде, спи, играе, не реве
ама все се падат на другите

# 73
  • Мнения: 952
Среднощен привет!

Как сте момичета? Надявам се сте се радвали на прекрасен уикенд?
Тук от два дена вали. Спира малко и отново. Одеве се изсипа едночасов порой и улиците край нас приличаха по скоро на бурни реки, то дори и шума бе такъв.

Надявам се с новата седмица времето да се оправи, защото ако продължи да вали не знам как ще отида на работа. Водата стига до средата на гумите на автомобилите, а пешеходец е невъзможно да премине(преплува).

Astrea - не съм си и представяла, че толкова бавно стават дипломитев Италия. В България винаги ги дават в края на юни и постоянно има оплакващи се лодители и ученици, че бавно ставало  Rolling Eyes
А за Калида, тя наистина е страхотна. Възхищавам се на паметта и, както и на невероятно милото отношение, което има към всички.
Що се отнася до Рей Чарлз, тази песент Georgia On My Mind е наистина страхотна и не само тя разбира се. Wink

kariluis - В БГ съм си да. Обещавам скоро да покажа снимки на мъника. Просто трябва да кача някои нови в нета.

Звезди - стига с този студ, то лятото бе студено, а сега и зимата. Кога ще се стоплите вие?
А ЛИДЛ не предлагат ли най-вече немски стоки, плюс някои по популярни от местните фирми. Аз с такова впечатление останах от посещенията си там. Иначе точно от ЛИДЛ в Гърция и двата пъти си взех зехтин, който с удоволствие ползвам. Дори тази вечер се шегувах, че са на привършване запасите и е време отново да посетим Гърция.  Laughing

Надявам се Зора, да не се конкурира със Звезди и Сонитка. Те двете милите доста почаха.

Вес - напредвам аз с гоблена, особено през дъждовния уикенд.

palachinka - за какво удовлетворение да говорим. Черно на бяло споразумение подписано не сме видели. Няма заповед на министъра. Чакам края на месеца за да видим какви ще са заплатите  newsm78. И когато питат хлапетата - вие като стачкувахте 40 дни сега доволни ли сте от резултата, човек не знае какво да отговори и му остава само да се черви  Embarassed
Не знаех, че има квоти във фирмите за броя на чужденците

Joel - специални поздрави за теста, ще стискаме палци и през януари. Ти си знаеш нещата де. Такава усилена подготовка правиш.
Припомни ли си какво е да гледаш мъник. Освен че поглъщат много енергия дребчовците те зареждат и с много емоции. А тази малка душичка явно е била на твоя страна.  Wink

Ау Milenski  вече си се подготвила за празниците - нов аватар гледам.

Zai4enze - вече имаш доста инфо от Миленски. Може би на дечицата ще им е интересно да похапнат нещо традиционно българско за Бъдни вечер или Коледа. А пък и ако можеш да им пуснеш диск с песнички ще е още по-добре.
Ето и от мен малко информация, текстове на песнички, традициите и още

Лека и спокойна вечер  Hug

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 00:26 от Ralfieta

# 74
  • Германия
  • Мнения: 8 104
Понеже в гората е още неделя вечер да ви кажа едно лека нощ Hug, защото за друго нямам сили Tired

До утре!


# 75
  • загубено
  • Мнения: 6 559
Привет и от мен!
То вече си е за нова тема,ама аз да си побликувам в тази.
как сте момичета?
Тук два дни се изля толкова дъжд,май за цяло лято дето не е капвало сега си връща.Даже вчера с Иван ни валя,един порой.Милият се пооплаши малко.Гушнал чадърат в количката и не посмя да ревне дори.чак като си стигнахме в къщи се сети че го било страх и си поревахме.
 Joel-  колко сладко това с бебчо.Искам и аз Simple Smile)Хубаво е да нагушкаш едно малко бебче.

Май вече сам позабравила какво е това малко бебе.Пак и моят е бил кротушко,така че зор не съм виждала.Само когато зъбите идваха ,само тогава ни терореше.
честито за изпита и от мен!

Ралфи-за снимките обещавам.Как е малката рибка на леля?
Лека нощ !
До утре в новата темичка!

# 76
  • Мнения: 7 914
момичета, уикенда свърши.....но на мен един от малкото пъти, в които този факт не ме кара да се мръщя Party Party Party
 днес успях да си почина.. хванахме цаката на малкия.. вече ще го слагаме в 20.30  да спи, че да спи до 6 Mr. Green

хайде лека нощ от нас Hug

# 77
  • Мнения: 1 294
Ralfi, няма квоти, аз само се шегумам, а и колегите все повтаряха, че ако ще назначаваме нов човек, трябва да е някой с по-спокоен темперамент. Другата колежка е от северна Норвегия и те са известни с това че са доста по-темпераментни от другите норвежци, и си е вярно поне до колкото касае нея  Simple Smile Та за това търсехме някой с по-спокоен характер.  Grinning
Кофти е че така се чувствате, примерно шофъорите получиха бързо бързо това за което стачкуваха, не е честно някак си.
мамКами, това с чадъра в количката, беше много сладко, милия писанчо, как се е уплашил  Heart Eyes
Джоел, браво за теста, хайде успех и на следващия  Simple Smile

# 78

Общи условия

Активация на акаунт