Вятър вее, сняг вали, но ноември ще ни стопли пак нали 12.11-18.11.2007

  • 4 670
  • 78
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 476
  Последните дни се разписвам от дъжд на вятър, но времето не стига.  Hug

[b]Майка,[/b] честит рожден ден на Томи!   bouquet
Да ви е жив и здрав!  Heart Eyes
Весело изкарване на празника! Hug




Bec , междинна сесия тук се прави като материала по някоя дисциплина е разделен на 2 или 3 части (обикновено където има много да се учи като обем), накрая се събира резултата от междинните сесии по определената дисциплина и се прави общата оценка.
 Този , който държа сега е за 4 точки от 10. По нейна преценка е успяла да го вземе, резултата ще се знае в понеделник.  Peace

bosilek , историята е Холандия е стара  Laughing Има приятели там и от 4 години кара всички ваканции при тях.  Sunglasses
Да ти кажа аз  мисля, че да превеждаш художествена литература е най-трудно, за да си добър се иска и талант.  Peace

Zai4enze , златни ръце имаш!  Heart Eyes Hug

mamKami, засега нямаме намерение да плащаме, не са ни пратили никакво друго официално искане, което означава, че ако имаха законно основание досега да са ни погнали сериозно.  Peace

Хайде лека вечер на всички и целувки на всички малчовци!   bouquet




# 46
  • Германия
  • Мнения: 8 106

Честит рожден ден на най-сладкия танцьор Томасито!

# 47
  • загубено
  • Мнения: 6 613
Здарвейте мили момичета!
Zai4enze-много е красив гоблена.Браво за търпението.Аз толкова големи като размер не съм шила,мисля че като се прнсионирам ще опитам.Майка ми го шие сигурно 5 год вече,но не постоянно."Зима с параклис" ли се казва или "Хитлеровата зима" newsm78
А това второто какво е?Пердета?Я разесни по подробно пл.
Дано дядо Коледа те зарадва с каквото искаш.

 pepelyashka-вчера в супера видях това

тапи за уши,с мъжо се смяхме че трябва да си вземем защото Иван като ни емне с това "Защо",не си е работа ooooh!

Хайде да ви е лек уикенда не всички!
Много усмивки и красиви моменти  bouquet

# 48
  • Мнения: 1 049
mamKami, казва се" Горски параклис "и го шия от една година  Peace
А другото е перде, което видях в едно списание и мисля да го шия  има едно списание тук "IDEE DI SUSANA ", и от там черпя идеи и вдъхновение Peace Мерси за комплиментите  Embarassed  bouquet
Лека вечер на всички   bouquet

# 49
  • Мнения: 7 914
Zai4enze
майка ми е шила ''зимата с параклиса'' 20 години... почнала е като забременяла... и го е довършила като бях някъде в пуберитета Crazy Mr. Green

Eli_cz
 от малко покорителка на мъжки сърца , а? Heart Eyes

pepelyashka
хаха и моя син е музикален...ама от рода на траш метал- отваря гърло и дере гласните струни Whistling

Зора

случайно попаднах на кулинарните ти умения- страхотни са  chef.... дай рецептата за бобената салата Praynig

mamKami
ти се смееш, ама аз докато бях бременна и нашите гадни съседи вдигаха шум...аз с тапи за уши спях...и сега се изкушавам...ама пустото му майчино чувство не ми дава Crossing Arms Mr. Green

# 50
  • Мнения: 952
Привет сладурани!

Звезди - как сте с малкия принц? Вали ли още сняг при вас? На разходки ще излизате ли?
А иначе на мен на кафе ми гледаше колежката, ами познаваше ама то всичко бе такъв майтап, че само заради купона се организирахме.

Astrea - евала, че така бързо се справяш с преводите. При това по-трудния вариант от италиански на английски.
Как е щерката? Стискам и палци за препитванията по време на междинната сесия.
А защо толкова много и бавят дипломата  newsm78
Много ми харесва подписа ти.

Zai4enze - и при вас ли стачки на учителите има  Joy
Гоблена който шиеш наистина е страхотен и гледам съвсем мъничко ти остава. Лека и спорна работа ти желая. Явно на теб ти спори доста щом за една година си готова с гоблена. Аз вече от няколко години съм се закотвила над един и напоследък упорито се опитвам да го довърша. Затова и се появявам по рядко тук при вас.
Дано успееш и завесите да направиш, много ми харесаха, но аз не бих се справила с такова нещо.
Ще ти стискам палци чувала на Дядо Коледа да е по-голям тази година и да е побрал твоята шевна машина вътре  Wink

kariluis - Как сте с Алексчето? Много ми бе приятно да го видя в едно друго албумче с адаша му Алекс.

kita99 - страхотни снимки. Прелестна е станала Ина. Много бяха сладки всички момиченца на представлението. Малки  чаровни кукли.
А и Марти и е пораснал - да ви е жив и здрав. Двамата с каката много да ви радват и да правят живота ви вълнуващ и весел.
А ти сигурно си се стопила -22кг само за няколко месеца звучи твърде впечатляващо. Я кажи ти само месо, хляб и захар ли не хапваш. Ограничила ли си нещо друго, например - картофи, моркови, ориз? И аз искам -..кг
Зелената фея е много красива, би ли ни я показала отново като я завършиш. Ще се радвам и ако споделиш откъде е схемата  Blush   bouquet

mamKami - как сте с Ванката? Споменаваш коледните неща. Тази година бях дни след Великден в Гърция - такива страхотни украси имаше по витрините, а какви невероятни вкусотии, най-вече сладки и шоколадови изкушения се предлагаха, Мммммммммм... Представям си каква красота е по Коледа, а за носещите се коледни аромати няма да споменавам.

bosilek - как се справяхте с малката мишка без татито? Като стана въпрос за ваксините на вас предстоят ли ви други ваксини до 1 годинка.
 
Milenski72 - страхотна е стаята на синчето. Много добре сте се справили. Тунелчето в което Алекс се е мушнал е готино за игра.
Позволих си да надникна и в едно друго албумче.  Embarassed Там се радвах на две любими наши Алексчета  Wink

Eli_cz - много ли е снега при вас или не чак толкова и се топи. Целувки за сладураната Емка.
 
Bec - благодарности за испанското слънце и страхотната гледка. Как си ти?

Зора - наслаждавай се на хубавото време и прекрасната гледка, а също и на почивката. От сърце ти желая скоро да гушкаш малко усмихнато слънчице.
Доколкото разбирам момиченце чакаш, ще вързате панделки.

Joel - как сте вие? Какво е времето при вас?

pepelyashka - голяма прегръдка за твоите момчета  Hug. Не знам дали ще е политик или музикант Фаби, но явно ще си налага мнението. Нека да укрепва дробчетата с викове, но на теб мога само да ти съчувствам.


Накрая искам да честитя рожденния ден на малкия ни танцьор Томи.
Мило момче, расти жив и здрав, бъди усмихнат и позитивно настроен. Нека ентусиазма те подтиква към велики поздвизи.

На малкия пират, който сега се радва на българското Черно море много целувки, прекрасни подаръци и прекрасен празник.




Целувам ви всички и ви желая лека и спокойна вечер, а утре един невероятен петъчен ден изпълнен с усмивки и добри новини  Hug  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 1 110
Ралфииии, ти напоследък направо гониш по памет Калидка:) Аз до втория ред и забравян ма кой какво шях да пиша  Embarassed ама така е то 'старост нерадост' скоро ще удрям 30-така и ми се отразява ве4е  Close
Алекс4е е добре , мерси за комплиментите от негово име Simple Smile , само дето напоследък не сме ги срещали с другото Алекс4е, 4е все някой болен имаше.
Ина4е аз от 2 месеца му водя нещо като снимко-дневник в един сайт т.е всеки ден му слагам по една снимка от деня - или какво е правил или някоя муцунка Simple Smile
Ето дотук : http://www.flickr.com/photos/13801914@N02/ само дето ве4е не ми дава да го снимам (омръзна му Simple Smile

Лек уикенд на вси4ки мацки Hug

П.П Звезди с тая слоница дето живее над нас и тапи не ме спасяват - то вси4ко се тресе от нея:(

# 52
  • Мнения: 1 294
Миленски, браво, много хубава е станала стаята, гледам и вие уважавате ИКЕА  Simple Smile
курилиус, брейййй, много хубави снимки, ти професионално занимаваш ли се? Simple Smile Мартин обича да го снимам и веднага заема поза като види фотоапарата и за това снимките му са доста статични. А иначе ако го извадя тайно и той не види имам голям проблем да го хвана в кадър, със скороста с която се движи...  Wink Трябва да си взема някакъв по-бързо мислещт апарат  Simple Smile
пепеляшка, Мартин от как тръгна на детска, направо мина на друго ниво когато става дума за пищене, ад някакъв. Явно момиченцата само показали някой трик  Wink
Зора, и аз нямах търпение да родя, беше ми омръзнало да не правя нищо интересно, като почна нямах време да ме е страх, щях да се пръсна от ентусиазъм  Wink
Звезди, как бебо? Има ли още зъбчета?

В последния месечен отчет от детската са споменали специално моето диване, как добре си играел и провеждал активни и силно емоционални разговори с играчките, всички много му се радват.  Grinning А една моя приятелка ще започва работа във фирмата в която аз работя, много съм доволна. Ние се запознахме в родилния дом, тя роди момиченце и с Мартин са приятели от тогава, и тя ще тръгне сега на детска в същата градина в която ходи той, абе децата явно са си родени да си се водят заедно...  Grinning

# 53
  • загубено
  • Мнения: 6 613
Добро утро!


mamKami
ти се смееш, ама аз докато бях бременна и нашите гадни съседи вдигаха шум...аз с тапи за уши спях...и сега се изкушавам...ама пустото му майчино чувство не ми дава Crossing Arms Mr. Green



Звезди не се смея.И на мен ми е идвало да слагам тапи.Иван крещеше ей така за кеф.Хили се и крещи.Педито каза 4е вси4ки крещят като си 4уят гласа.Нау4ава ли си гласът,незнам колко е вярно newsm78

Ралфи-има окраси много красиви.Атина свети около Коледа,навсякъде елхи,лампи4ки.Балконите си окрасяват много красиво.Хубаво е много.
Тук и с празник и без празник има много сладки неща.

 kariluis-много сладки снимки Hug

Лек ден на вси4ки!

# 54
  • Мнения: 1 550
добро утро  Hug

Ралфи,  благодаря Hug как е момчето на леля? какво си му поръчала за Коледа? ние вече накупихме подаръците. сега само трябва да ги опазим до празниците, че Алекс току- виж ги намерил Crazy друго притеснение си остава, разбора се, че до Коледа може да реши, че иска нещо друго ooooh!
Карилуис, не така Naughty. аз какво да кажа, като ставам на 36 след има- няма месец и половина newsm56 как е бубка? ние ходихме на лекар- Алекс е вече добре, мама още се възстановява. отказаха да ме насочат към болницата за рентген. не ми дадоха лекарства, щото съм щяла да се оправя от само себе си Crazy ако до другата седмица няма промяна пускам мъж ми в атака, той нали е като един пит- бул wait
Палачинка, да, много обичаме Икеа smile3521 гушки за Марти Hug
Зай4енце, голяма красота тоя гоблен  bouquet  Дядо Коледа го виждам така да дойде при теб santa2
МамКами, в един момент и тапи за уши не помагат Crazy гушки на Иван Hug
Зора, има ли някакви признаци на скорошно раждане? хайде скоро да ни зарадваш с хубава новина  ylinfant
Вес, как е времето при вас?
Пепеляшка, дробовете на Фабиан са се развили добре Hug
Астреа, успех с изпитите на Борянка  bouquet

весел уикенд на всички  bouquet

# 55
  • Мнения: 952
kariluis  - моля, моля не мога да се сравнявам с Калида. Тя е страхотна. Относно паметта и и аз съм мноооооого зле. Ти скоро ще удряш 30-така, а аз след няколко месеца ще запиша христова възраст  Embarassed
Та затова си имам трик - отварям си две странички в седмичната и в едната чета, а в другата паралелно пиша, че то иначе как се помни толкова инфо. Ограничен ми е твърдия диск(HDD-то) трябва да му правя upgrade  Laughing
А твоите снимки на малкото ти съкровище стават все по красиви и идейни, личи си че снимаш с хубав фотоапарат и се интересуваш от темата.
Обаче и с много любов ги правиш види се. Пък и талантливо им даваш хубави заглавия на снимките. Ще посещавам често албумчето на Алекс. Ей така за вдъхновение и за да си крада идейки, как да снимам наш малчо.

palachinka - браво на твоя юнак - добре се справя в гаридината. Все така да ви хвалят  Hug Дружката ти, която ще ти става колежка норвежка ли е?

mamKami - ще се радвам да ни покажеш снимки на Коледна Атина след месец. Ако можеш разбира се.  Wink

Milenski72 - нашето момче е добре, снощи за първи път каза деде. Разбира се настана велика радост  Laughing. И той бил от викащите и пищящите. След полунощ по скайпа ми пращаха видео как пищи и вика баба си и дядо си.
Коледен подарък не съм купила. Не зная и какво да измисля. Но тук в началото на декември има по-богат избор от играчки та се надявам да харесам нещо интересно.
Дано Алекс не реши, че иска Дядо Коледа да му праща друг подарък и най-вече да се радва много на това, което ще го очаква под елхата на Коледа.

Хайде от мен обедно кафенце и вкусотии.
Предупреждавам бременните и диетуващите да не гледат  Wink

# 56
  • Мнения: 1 049
Ralfieta, при нас учителите ,автобусите и фабриките стачкуват поне веднъж месечно .
Лек ден момичета   bouquet

# 57
  • Германия
  • Мнения: 8 106
 Hug
 Nature Snowman
 sling morning

# 58
  • Мнения: 5 476
Бонжур! Hug

Ралфи , тук са много бавни , когато става дума за документи, за дипломата трябва специална бланка, за която сме платили още в началото на юли 16 еуро. Confused
 Все още не са пристигнали бланките в училището, за да ги попълнят. Tired
  Моята диплома от университета ,преди десетина години, пристигна след около 2 години и след поне 100 пъти обаждания до секретарките на универистета. Twisted Evil
Принципно ти дават веднага едно удостоверение, което за тук върши работа, но ако искаш да превеждаш и заверяваш дипломата за чужбина няма никаква стойност.  Rolling Eyes

  Laughing Аааа, ето че издаде нещо от "кухнята" на писането.
Калида колко пъти я питаме, но не казваше как успява да държи всички под око.
 Само дето тя наистина е феноменална, помни неща, които си казал преди време.  Heart Eyes Hug

Между другото със сигурност те би "разкрила" аватара и подписа ми. Sunglasses
Нали съм живяла една петилетка в САЩ.  Heart Eyes
На аватара е Рей Чарлз, а текста отдолу е от песента му: Georgia On My Mind
Поздрав от мен към всички:
http://www.youtube.com/watch?v=UxaajpwInFU&feature=related

Лек носталгичен намек от моя страна, след няколко дни ще станат 5 години откакто не живея вече там . Peace
 
Зора, почти не ти е останало, стискам ти палци за леко раждане! Hug

kariluis, страхотни снимки, много професионални, както е казала палачинка, но и обекта на снимките има заслуга- голям е сладур!! Heart Eyes Hug

Хайде да не издавам  тотото на колко години съм,  но пък се чувствам точно на половината. Wink
 Догодина слагам нова цифра отпред. Mr. Green
 Помня преди години като се роди дъщеря ми , бях толкова млада струваше ми се понякога нереално, че детето ми казва "Мамо", сякаш се гледах отстрани... Rolling Eyes

При  нас започнаха да украсяват града с коледни светлини. Peace
А днес бяхме до близкия ЛИДЛ , че имаше оферта на гръцки продукти. От вчера е започнала офанзивата и почти всичко беше свършило. Взехме последната кутия със сърми, имало е и локум и слънчогледови семки, но нямаше и помен от тях. Peace

 Лек петъчен ден на всички!!  bouquet

# 59
  • Мнения: 1 110
Моми4ета мерси за милите отзиви за снимките. Скоро мама ми подари новото апарат4е като предварителен подарък за РД и сега се у4а как се снима с него. Хи4 нищо не ми е профи, ама ми е голям кеф. Само дето модела ми отказва да го снимам и все са откраднати кадри - от 100 снимки я има 5 на фокус я не. Мнооого шава и се крие:)

Астреа все едно за местните администратори/бюроктари говориш - то е едно мислене, забавяне, абе.... за да видя картона на малкия от консултацията например ми записаха 4ас за 17декември за 20мин. Ина4е не може Shocked

Ралфи абе ти в БГили другаде си? Дай снимки на леля на сладур4ето:)

Миленски какво избрахте за подарък на Алекс? Аз съм в дълбока 4уденка.

Общи условия

Активация на акаунт