"ДЕКЕМВРИйските деца щастливи играят с есенни листа красиви."

  • 11 282
  • 304
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 483
detelini ,има такива дребни макаронени изделия(всякакви звездички,буквички и т.н.),може да ги даваш с масло и сирене или с мляко,кус-кус.


desidm ,нищо още незнам за тая фимоза.Нашата лекарка все ми разправя,че е рано още да се прави нещо newsm78

Момичета,има ли някой който знае немски?Може ли да ми преведете тия думички(опитвам се да си разгадая пералнята Embarassed) -VORWASCHEN,HAUPTWASCHEN,KURZ. Praynig Благодаря  bouquet

Последна редакция: вт, 13 ное 2007, 08:50 от liletka

# 31
  • Мнения: 669
Момичета,има ли някой който знае немски?Може ли да ми преведете тия думички(опитвам се да си разгадая пералнята Embarassed) -VORWASCHEN,HAUPTWASCHEN,KURZ. Praynig Благодаря  bouquet
VORWASCHEN-преди миене
HAUPTWASCHEN-главно/основно миене
KURZ-малко,кратко

# 32
  • Мнения: 1 483
desidm   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 33
  • Мнения: 125
Запис! Ники,   bouquet!
За закуска аз давам попара с чай или прясно мляко, макарони, кус кус, всичко това със сирене. Мисля да давам и кисело мляко по-нататък.
Много ми хареса заглавието с веселбата и балоните.

# 34
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
Честит Рожден Ден Миланико!

# 35
  • София
  • Мнения: 191
Здравейте, мами. Аз съм майка на две декемврийчета - Виктория и Димана, родени на 18.12. 2006 г. , (имам и бати, на 7 години, Мартин).
Пратих снимки и данни на бебетата на първия от посочените мейл-адреси, но все още ги няма включени в колажа.
Дали наново трябва да пратя?
Поздрави на всички, и да се връщам на работа, че...

# 36
  • Мнения: 669
добре дошла при нас Madam Mim  welcome

# 37
  • София
  • Мнения: 191
Мерси, добре си ме заварила!!!
За този колаж да не би да трябва да пратя една обща снимка на двете, аз пратих две отделни?

# 38
  • Мнения: 3 326
Иринчето да хубавее и само да се смее! На майката   bouquet!

О, Мим! Добре дошла и тук!

Ивчок, ама кога ги вариш тия макарони? Щото и на мен ми се ще, обаче - абсурд да ме чака половин час да ги варя... И какъв модел купуваш (макарони)?
ФИМОЗА - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=144112.0
Мим, ако можеш обща... Ники ще я качи...

# 39
  • Мнения: 1 768
Аz zнам немски.За преводи може да се обръщате и към мен. Wink
Десидм е првела много добре.Няма какво да допълня. Hug

Добре дошла на новата мама. Stop

Мами,какво да правя?Малката откаЗва zеленчуковите и месни пурета. ConfusedА преди няколко месеца така им се радваше. Sad

Забравих да ви кажа: Добро утро и лек ден! Heart Eyes

# 40
# 41
  • Sofia
  • Мнения: 280
Здревейте и от нас ние сме по добре вчера ни спряха антибиотика оказа се че обрива най вероятно е от него  Crossing Arms
Никки и аз съм ти пратила данните на малката и снимки на пощата Peace
Vessito пробвай с пюретата и супичките на гербер малката също отказа да яде зеленчукови и само те ни спасиха Simple Smile
Да са живи и здрави всички рождинници  bouquet

# 42
  • Мнения: 3 695
Само на мен ли така ми се струва, или днес рожден ден има и milaniko и дъщеричката й Ирина !!!


elielibg, липсваше ни.  Hug
Madam Mim, добре дошла!   bouquet

# 43
  • Мнения: 101
Честит рожден ден на малката Ирина  nbirthday Да расте здраво, умно и весело дете   bouquet
Ники както винаги си супер с оформлението bouquet
Добре дошла Мадам Мим  Hug
Vessito и ние имахме период в който само пюретата на Гербер се харчеха, можеби защото имат повечко морков и сладнят.
За макаронените изделия аз също нямам нерви и време да вися по половин час на печката, а Бояна съответно да ми виси на крачола ръмжейки като кученце да и хвърля нещо за ядене, затова ползвам само на Плазмон макароните, които стават за 2 минути и аз се превъплъщавам в най-бързата и оправна мама в приготвянето на закуската Mr. Green
Айде, до скоро, че е време и да поработя малко  Peace

# 44
  • Мнения: 423
добре дошли на новите мами! Hug
аз съм толкова изнервена че няма на къде повече, обзела ме е една паника по рожденния ден, защото на един ден и кръщене и годинка и всичко сама правя ходя питам , костюм за малкия искам нещо официално с папионка, ботуши за мене си търся и не мога и не мога този скапан град нищо няма #Cussing out #Cussing out, обаждах се хиляда пъти в манастира да питам кога е
удобно да се видя с игуменката ама незнам толкова ли са заети, че не вдигат телефона, прищъпулника и него на годинката ще направим! Картички трябва да пращам, защото имаме роднини в др. градове, а искам всичко да е перфектно и точно.Чувствам как накрая ще се о***м ! Sick с подготовката. Мъж ми само ходи и допълнително ме нерви "ко си се разтревожила има още 2-3 седмици", така беше и за сватбата! Иде ми да го  #2gunfire #2gunfire
за протокола 12.500кг и 83см!
Честито на проходилите, живи и здрави и бързи крачета!

desidm ,нищо още незнам за тая фимоза.Нашата лекарка все ми разправя,че е рано още да се прави нещо newsm78

и нашия така казваше ама аз казах НЕ оправи му чурката докато е малък и не разбира много-много,сега ми е спокойно до края е забелена, аз само я измивам леко!
Ако ще правиш нещо действай! Защото вариантите са два: или от самосебе си да се оправи с времето или хирургична намеса!
оф това е засега! Лек и спокоен ден!

Общи условия

Активация на акаунт