www.igra4kite.com

  • 6 573
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 422
Ще ме уморите ooooh!Де го чукаш, де се пука!
Поръчах от Редута анцунг за дъщеря ми ,но те са пропуснали да го пратят.След като им бе написан мейл хората се извиниха и го пратиха,така,че не ми говори къде и какво чакам.
От играчките едва ли пазарува цяла Европа newsm78

В рамките на колко дни става това? Защото в случая става въпрос за петък (събота-неделя) - понеделник. И след като не вдигат телефон да им се пише е-майл. Има сайт има координати предполагам. Говорех да не се постъпва крайно. Никой не е казал че няма да върнат парите или да си коригират грешката. Само че аз като поръчвам нещо пиша не един а няколко е-майла и то доста дълго време понеже заинтересуваната страна съм аз. И за това писах че трябва да бъдем по-търпеливи.

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 532
Прочети още веднъж какво е писала авторката Peace
Аз,както вече казах ще поръчам от тях,но се надявам за поръчка около 500 лв. всичко да е ок Peace

# 17
  • Мнения: 422
Гершката е моя че не съм видяла че става въпрос за седмица.

# 18
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 По-евтини ли  Crazy Mr. Green,ох малеееее.Да може в някой магазин да са с 5 лв повече,но във всяка друга европейска държава същите играчки са с поне 30-40 лв /говорим за големите/по-евтини,което за мен е абсурдно. ooooh! Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 536
Току-що успях да се свържа. Не са работили последните 2 дни поради технически причини ooooh! Жената в момента се оказа в квартала ми и каза, че до 15 мин ще дойде. (може би чете форума Mr. Green)Играчката е в нея даже била намерила първия вариант който поръчах и сега ще избирам м/у двете... Само дето сега не ми трябва играчка. Не са коректни според мен, защото след като са написали 2 дни за доставка и имат проблем е редно да ми се обадят и да кажат, че ще се забавят с доставката. А не да ме карат да се чудя какво става и да ги издирвам аз. Лошо впечатление прави и забравянето на една от играчките както и молбата да я платя въпреки, че не я носят. Недопустимо е да обещаят доставка в събота или неделя, а да я доставят във вторник...Не става въпрос за една грешка , а за поредица от такива.Както писах в първия си пост всичко щях да преглътна, но да ме карат в последния момент да обикалям магазините заради техни пропуски в организацията.... Crossing ArmsЖалко, играчките са им хубави иначе ама едва ли ще повторя поръчка. Не работят професионално.
Пуснах поста да видя така ли си работят по принцип и да предупредя ако има други желаещи за пазаруване от тях да имат едно наум.

Докато писах дойде момичето. Извини се, каза, че са имали "огромни технически проблеми" и не са имали телефон и интернет и ми даде и двете играчки т.е. имам една подарък.

# 20
  • Мнения: 302
Сигурна съм, че е станало недоразумение, хората са много точни. На фона на всичко останало в Б-я, те направо са удар в десятката.
Миналата седмица поръчах яке, но като пристигна ми се видя много тънко за зимата и поисках да го заменя с друго, по-евтино, но и по-дебело, току що дойде пратката с другото яке заедно с разликата в пари , след като ги видях, върнах първото яке по същия куриер.

По-евтини ли  Crazy Mr. Green,ох малеееее.Да може в някой магазин да са с 5 лв повече,но във всяка друга европейска държава същите играчки са с поне 30-40 лв /говорим за големите/по-евтини,което за мен е абсурдно. ooooh! Crossing Arms
Ние все пак сме в Б-я! Peace

Тъй като сега съм в довършване на апартамент и се сблъсквам с всякакви доставчици, майстори, фирми и какви ли още не, в Б-я нищо не става от първия път, едно нещо го правим по 2-3 пъти. Затова и съм много доворна от http://www.smenzamen.com/ и http://www.igra4kite.com/.
[/size]

# 21
  • Мнения: 3 457
Току-що успях да се свържа. Не са работили последните 2 дни поради технически причини ooooh! Жената в момента се оказа в квартала ми и каза, че до 15 мин ще дойде. (може би чете форума Mr. Green)Играчката е в нея даже била намерила първия вариант който поръчах и сега ще избирам м/у двете... Само дето сега не ми трябва играчка. Не са коректни според мен, защото след като са написали 2 дни за доставка и имат проблем е редно да ми се обадят и да кажат, че ще се забавят с доставката. А не да ме карат да се чудя какво става и да ги издирвам аз. Лошо впечатление прави и забравянето на една от играчките както и молбата да я платя въпреки, че не я носят. Недопустимо е да обещаят доставка в събота или неделя, а да я доставят във вторник...Не става въпрос за една грешка , а за поредица от такива.Както писах в първия си пост всичко щях да преглътна, но да ме карат в последния момент да обикалям магазините заради техни пропуски в организацията.... Crossing ArmsЖалко, играчките са им хубави иначе ама едва ли ще повторя поръчка. Не работят професионално.
Пуснах поста да видя така ли си работят по принцип и да предупредя ако има други желаещи за пазаруване от тях да имат едно наум.

Докато писах дойде момичето. Извини се, каза, че са имали "огромни технически проблеми" и не са имали телефон и интернет и ми даде и двете играчки т.е. имам една подарък.
Е всичко е хубаво ,когато завършва добре PeaceАз си оставам тяхна почитателка,защото тук колкото и да обикалям нищо не мога да си купя ,за мен пазаруването по нета е единствения начин.Евтино или скъпо -супер ми е Peaceчесто да ти кажа малко са хората ,който ще ти подарят втората-коректни са и справедливи PeaceКазвам го защото тук последните седмици докато пускахме поръчки от чужди сайтове за евтини играки ела гледай какво се казавт проблеми.Данибон може да ти каже,едно че са и взели парите  ми и нагли благодарят и за депозита-някои от играчките и ги няма и сега ги чака ,а другите дойдоха.Дано и на нея и подарят нещо за компенсация-дано и австрийците реагират като българите.Мисълта ми е ,че забавяне и проблеми има навсякъде-ето и в България и в Австрия(и те ли не са дорасли аз ел. търговия Simple Smile)

# 22
  • Мнения: 422
Мдам по това което и аз чета явно са коректни щом и компенсират. А дано и нашата семптемврйска  поръчка от preissturz дойде и те са така коректни но не ми се вярва. В техния случай не става въпрос за седмица а за 2 месеца но какво да се прави търпение му е ..... Аз за това исках да кажа че трябва да бъдем по търпеливи и да не се гневим толкова бързо а да си пестим нервите за малчовците. Защото в крайна сметка те го отнасят когато мама не е на кеф те са потърпевшите.

# 23
  • Мнения: X
Мисля, че освен на коректност трябва да се научим и на толерантност. На всеки и на всяка фирма може да се случи по различни причини да наруши някаква уговорка - въпросът е потърпевшата страна да получи компенсация и извинение. Струва ми се, че в случая и двете условия за коректно общуване са изпълнени.
За мен си остават добра фирма, от която ще поръчвам и занапред.
По въпроса за цените отказвам да коментирам, защото има такива разлики, че бяс ме хваща, но ...

# 24
  • Мнения: 5 297
Тази тема ме подсети, че успоредния им сайт - smenzamen.com, ми дължи пари за доставката, която би трябвало да е безплатна. Обадих им се - обещаха да уредят нещата. Но, нищо до сега. Изпратих и подсещащи е-мейли, пак нищо. Седем лева не са много пари, но ... Жалко, а до сега бях много доволна и от двата сайта.

# 25
  • Мнения: 3 457
Тази тема ме подсети, че успоредния им сайт - smenzamen.com, ми дължи пари за доставката, която би трябвало да е безплатна. Обадих им се - обещаха да уредят нещата. Но, нищо до сега. Изпратих и подсещащи е-мейли, пак нищо. Седем лева не са много пари, но ... Жалко, а до сега бях много доволна и от двата сайта.
Да при тях е безплатна доставката ,а под 50 лв е 4 лв.,но ти я включват в цялата цена,което ще рече ,че те са по договор със Спиди и плащат на каря на месеца по фактура Peace.Те са ти донесли дрешките и според мен самите Спиди са си начислили доставка ,защото не са видяли ,че е платена от подател.Казвам го ,защото и на мен се опитаха да ми го направят Спиди и аз отворих уста на момента ,звъннаха до офиса си и корегираха.Та мисълта ми е ,че Спиди са виновни-пусни рекламация до отдела им ,ако искаш ще ти дам мейла PeaceПисах им преди няколко дена ,че пак нещо се бяха опитали да ме хвърлят и да видиш колко бързо решават проблема. Hug

# 26
  • Мнения: 5 297
koteto 123, ще съм ти благодарна  Hug! Пиши ми на ЛС. (пратката беше  на стойност 61 лв.)

# 27
  • Мнения: 3 457
koteto 123, ще съм ти благодарна  Hug! Пиши ми на ЛС. (пратката беше  на стойност 61 лв.)
Писах ти на лични Peace

Общи условия

Активация на акаунт