Ето зима вече наближава, Февруарче чака своята поява!

  • 16 267
  • 293
  •   2
Отговори
# 225
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добро утро коремчета!
Два дена не съм ви чела и ето на тя темата стигнала почти 15 страници newsm47 Браво!
Честито на всички с нови придобивки! Честито на новата булка   bouquet и на вички които пропускам  Embarassed извинете ме  smile3503
Такъв гаден вятър се е разфучал из Варна, че не ми се мърда никаде, ма ще трябва да се стегна и да отида до офиса, че нещо ми дват зор от сутринта smile3506 Дано не са забъркали някоя каша, че вече ми писна...
Виждам, че повечето страдаме, от едно и също: безсъние , киселини и повръщане, болки в гърба и бебета каратисти newsm44 Да не се оплаквам изобщо тогава, аз явно съм позабравила какво е било, ехххх, какво нещо са младините Thinking , а сега с тези  диагнози..............дъртоза + бременост=болежки  е резултата ...няма как Wink
Успешна седмица на всички!

# 226
  • Мнения: 306
evil, много си права! И аз предният път раждах преди повече от 12 год., и аз в началото си мислех, че съм позабравила, ама не...Много по-лесно си беше тогава. Явно наистина колкото по-дърти ставаме, толкова повече болежки и по-трудно става newsm53
Ама ще устискаме, то почти не остана. Все с това се залъгвам, а ми се струва, че съм бременна вече 2 години newsm53

# 227
  • София
  • Мнения: 717
Привет и от мен!
Честито на Илинка, да се радвате на щастлив семеен живот дълги години и само хубавите неща да ви сполитат!  bouquet
На болните мами и дечица, скорошно оздравяване!
Навън е чудесно, като в приказките! Напомня ми времето за Коледа, а така обичам да ми "мирише" на наближаващите коледни празници. Heart Eyes
Успешна и ползотворна, снежна седмица на всички! Grinning

# 228
  • Варна
  • Мнения: 3 953
sweet_kiss благодаря за разбирането Wink Верно ми се струва, че го мътя твърде дълго това златно яице  newsm62 Предната си бременост не я усетих, и болежки нямаше и изобщо не разбрах как си мина, а сега.... ЕГН-то ме прави ултра отговорна  Thinking Верно , може да съм поумняла  пък newsm12
Някой знае ли дали сега , в последия триместър ЖК са по-начесто?

# 229
  • Варна
  • Мнения: 617
Здравейте мамчета!
Честито на Илинка и нека винаги да са така влюбени   bouquet .
Днес нещо не ми е ден - през ноща Даяна ми вдигна температура 39С, днес вече има и кашлица и сополи, а най-лошото е, че без антибиотик няма да минем. Такива бабешки рецепти, хомеопатии при нея не минават. Не ми стигаше това, ами на приятелката ми, за която бях писала преди десетина дни, че е бременна след ин витро бебенцата са спрели да се развиват и лелката е дошла  smile3518 . Хем ми се реве и на мен, хем кураж и давам...
 Да знаете започвам да завиждам на софианки за тази Бяла къща. Във Варна някой знае ли дали има магазин тази фирма?
 Приятен ден на всички!

# 230
  • Мнения: 307
Здравейте и от мен!
Илинка,честито married много щастие и любов ви пожелавам  loveuuu
Роси,браво на сина ти smile3501
jjoy ,бързо оздравяване,на мене ми помогна чай с мед и лимон,а болничния най-добре се обади на лекаря си ,да не ти правят после проблеми.
thedragonbg,надявам се и на твоята дъщеричка да й се размине разболяването.
За уреда за затопляне и аз мисля че не е от първа необходимост,микровълновата върши почти същата работа.

Публикувана от: evil
Някой знае ли дали сега , в последия триместър ЖК са по-начесто?
И аз днес това се чудех,но в петък съм на консултация и ще попитам.Мисля че от 8-я месец се посещава консултация 2 пъти в месеца,но може и от 7-я да беше newsm78
Сега отивам до детската градина(в която от утре започва да ходи синът ми) да занеса изследванията на сестрата и утре сутринта тръгваме Simple Smileвече ми се е свило сърцето,много ми е притеснено,досега малкия не съм го пращала никъде Sadдано всичко утре да е наред.

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 12:39 от mama avi

# 231
  • Мнения: 8 997
Честито на Illinka, дълъг и щастлив семеен живот!

Хубав ден на всички!

 Hug Hug Hug

# 232
  • Мнения: 1 671
Здравейте, момичета!
Аз като никога се наспах  Laughing.
jjoy, имах проблем точно за 1 ден болничен. Болничния трябва да ти се издаде днес, затова по-добре се обади на лекаря и го помоли да го издаде, пък ти идните дни ще отидеш да го вземеш.
evil, не знам дали ЕГН-то има нещо общо с болежките, аз предишната бременност почти не я усетих, пък сегашната вече имам чувството, че продължава прекалено дълго и никоя "екстра" не ми се размина  Sad. А сега ако съм на 25 не искам да си помислям какво ще е като направим трето мишоче след 4-5 години  newsm78.
И аз мисля, че от 8 месец се ходи на 2 седмици на ЖК. Трябва да се обадя и да си запиша час за началото на декември и тогава ще питам.
Слави, жалко за бебенцата. дано приятелката ти се съвземе бързо и пак да опитат и този път да се получи. Такива моменти са старшни изпитания за всяко едно семейство и близките около него! Hug
Бързо оздравяване на болничките мами и дечица!
Хайде, аз излитам да си свърша задачките за днес, че утре като дойде змея и само ще си играя.
Някой ще ходи ли утре на училището на 9 месеца?

# 233
  • Мнения: 336
 Момичета обадих се в кабинета на д-р Папукчиев и ми казаха, че днес трябвало да ми занесат картона (или нещо от сорта) на лекарската комисия и утре или в други ден да се обадя да проверя дали болничния е готов. Ама не ми стана ясно ако нещо  не се получи с този болничен кой ще ми оправдае тези три дена, в които не съм била на работа. Абе с тази бюрокращина ще полудея.
 Иначе да ви се похваля днес с бъдещия татко празнуваме една година откакто сме заедно. Толкова малко, а вече чакаме бебче  Blush.
От сутринта ме е обзело някакво коледно настроение нищо, че съм болна и само се ровя из сайтове за коледни декорации и т.н.  santa2

# 234
  • Мнения: 8 997
Момичета обадих се в кабинета на д-р Папукчиев и ми казаха, че днес трябвало да ми занесат картона (или нещо от сорта) на лекарската комисия и утре или в други ден да се обадя да проверя дали болничния е готов. Ама не ми стана ясно ако нещо  не се получи с този болничен кой ще ми оправдае тези три дена, в които не съм била на работа. Абе с тази бюрокращина ще полудея.
 Иначе да ви се похваля днес с бъдещия татко празнуваме една година откакто сме заедно. Толкова малко, а вече чакаме бебче  Blush.
От сутринта ме е обзело някакво коледно настроение нищо, че съм болна и само се ровя из сайтове за коледни декорации и т.н.  santa2

Не се притеснявай, ще ти го одобрят, аз имам няколко такива вече от ЛКК за по 1 месец, На бременни винаги одобряват! Успех!


 Hug Hug Hug

# 235
  • Мнения: 88
Здравейте момичета. Да ви кажа направо завиждам на Софиянки за снега и коледната приказка която виждат навън. Ако може пратете снимчица да видя и аз, че тук е един ветрилник и от два дни не е спряло да вали дъжд. Много гадно време е. Като ви чета направо и мен ме обзема коледно настроение, дори си отворих кутията с украсите и им се радвам.
jjoy в събота и неделя и аз бях така и изядох половин буркан домашен мед. Сега направо не мога да повярвам, че не ме боли нищо и не кашлям. Не знам да ли ми е помогнал той, но няма лошо да пробваш. Иначе аз съм скарана с хапчетата, много ми е трудно да ги пия /като малка избирах да ми бият инжекции/ и сега се радвам че трябва да не пия много лекарства.
Честито на новата госпожа. Сещам се колко хубаво беше всичко на моята сватба и цял месец след това гледахме дискове, снимки спомени. Когато се съберем с роднини все на хора ни избиваш. Беше много весело.
Дано всички болнички да се оправят. Целувки от мен.

# 236
  • Мнения: 62
Здравейте и от мен в този мрачен ден.
Jesika fresh за киселините на мен ми помага газираната бода, като получа пия някаде около литър и ми минава всичко. Така като повръщах мног АГ ми каза да пиа газирана вода за да предотвъртиавам гаденето и тогава миказа че помага и за киселини.
jjoy за болничния не се притеснявай аз вече съм в болничен 6 месеца, тъй че няма страшно дават разрешения.
Аз да попитам някой може ли да ми каже точния адрес на Бялата къща, че да мога да го намеря по-лесно, поне като ходим до София да я посетим.
Приятен ден на всички.

# 237
  • Мнения: 8 997
Здравейте и от мен в този мрачен ден.
Jesika fresh за киселините на мен ми помага газираната бода, като получа пия някаде около литър и ми минава всичко. Така като повръщах мног АГ ми каза да пиа газирана вода за да предотвъртиавам гаденето и тогава миказа че помага и за киселини.
jjoy за болничния не се притеснявай аз вече съм в болничен 6 месеца, тъй че няма страшно дават разрешения.
Аз да попитам някой може ли да ми каже точния адрес на Бялата къща, че да мога да го намеря по-лесно, поне като ходим до София да я посетим.
Приятен ден на всички.

В албума на февруарки с покупките catt е сложила карта.


Успех!


 Hug Hug Hug

# 238
  • Мнения: 668
Здравейте на всички.
При нас новините не са цветущи - ситуацията е същата като при Слави Йо и Даянка. И нашата висока температура не доведе до нищо хубаво - започваща ангина, и този път въпреки всичко антибиотика не ни се размина. Ще си остана с детето една седмица болнични у дома и ще се гледаме. Благодаря на всички за пожеланията за бързо оздравяване.
На Илинка - честита ти нова фамилия. Носи си я с гордост, и да се чуствате все така щастливи както сега!   bouquet

По-натам ще пиша пак. Доскоро.

# 239
  • Мнения: 4 242
Слави, thedragonbg, да оздравяват бързо дечицата, няма по лошо от болна рожба знам, стискам палци да се похвалите утре че сте по добре! Praynig
Джой бързо оздравяване и на теб!   bouquet И честита годишнина! Още много такива да отпразнувате все влюбени и щастливи!
Навън е престанал дъжда, до кога ли, пак ще ни подлъже да излезем и ще ни завали, ама не се трае у дома само. Отивам да платя сметките и да дишнем малко въздух с Ивата. От утре казват спират дъждовете, слънце и повечко градуси, а дано!!! Peace

Общи условия

Активация на акаунт