Лечебно гладуване и фолиева киселина

  • 8 409
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 817
Момичета, гладуването с цел забременяване се прави 14 дни и след това захранване. Peace
До къде стигна с гладуването? Имаше ли ефект? newsm78

# 16
  • Мнения: 2 270
Ще ме прощаваш, но нищо лечебно не виждам в гладуването на жена, която се опитва за да забременява. Peace Това консултирано ли е с гинеколог?
Фолиевата киселина не само може, но е задължително да я пиеш. Тя е витамин

Напълно подкрепям  Peace

# 17
  • Мнения: 129
Нещо напоследък ми влезна муха в главата за това гладуване,с цел забременяване естествено.Аз също съм с поликистоза,само че килограмите ми са дори под нормата-при височина 1.60 тежа 46 кг.Та въпросът ми е-ще ми навреди ли евентуално гладуване и според вас повлиява ли поликистозата/ този месец съм на противозачатъчни поради кисти от стимулация/?

# 18
  • Мнения: 1 335
...
До къде стигна с гладуването? Имаше ли ефект? newsm78

Не разбира се ... Tired

Та въпросът ми е-ще ми навреди ли евентуално гладуване и според вас повлиява ли поликистозата/ този месец съм на противозачатъчни поради кисти от стимулация/?

Гладуване щом си с нормално или поднормено тегло, никак не ти препоръчвам. Когато си с наднормено тегло, организма има резерв, а иначе не и съответно подлагаш тялото си на излишен стрес. ПКЯ няма общо с килограмите в твоя случай. Както и в моя - аз съм с категорично поднормено тегло, не мога да задържам килограми.
Пробвай разделно хранене за 10 дни ... знаеш - днес картофи, утре извара, после варено пиле и там каквото се редува.

# 19
  • Мнения: 1 817
Нещо напоследък ми влезна муха в главата за това гладуване,с цел забременяване естествено.Аз също съм с поликистоза,само че килограмите ми са дори под нормата-при височина 1.60 тежа 46 кг.Та въпросът ми е-ще ми навреди ли евентуално гладуване и според вас повлиява ли поликистозата/ този месец съм на противозачатъчни поради кисти от стимулация/?
Килограмите не са проблем, защото хората с поднормени кг нямат ограничение в дневното количество на плодове (тоест можеш да хапваш, колкото искаш!). Но в никакъв случай не те съветвам да гладуваш, когато приемаш хапчета! Peace

# 20
  • Мнения: 129
Благодаря ви,момичета!Той и мъжът ми като разбра каза ,че много сериозно ще ми се разсърди,ако започна да гладувам,защото трябвало дори да напълнея.Явно и аз се опитвам да пришпорвам съдбата,но понякога просто се побърквам от всичко.Сега съм решила да го давам по-спокойно без никакви хапчета или стимулации,пък когато стане.Благодаря ви още веднъж Hug

# 21
следя темичката   bouquet

# 22
Не мога да не се включа на тази тема.
Аз не мога да гладувам/а ми се иска/, но баща ми го практикува от 15год!!!!!Прави си някакви режими, захранване и т.н.В момента е на 80год. и не знае какво е болница.Ние в къщи престанахме да му се подиграмаме.
Прави режими и по 20дни глад!!!!Мерила съм му тогава кръвното и е 120/80.Много му се чудиме, но явно има лечебен ефект.
Аз опитвах до 3-4дни, но трудноооо.
Успех на гладуващите!!!

# 23
  • Мнения: 2 343
Преди 4 години направих 5 дни на плодове и 5 дни захранване. След това 4 месеца на разделно...и айде пак по стария начин Sad.
Нямам воля! #Cussing out
Тогава не мислех за бебе, но се чувствах превъзходно а и изглеждах още по-превъзходно. Напролет се каня да го направя. Стискайте палци! Praynig

# 24
  • Мнения: 1 622
Еми и аз не мога да не се включа!
Отпреди 2 месеца съм си направила резервация и на 17.02 заминавам за 2 седмици при д-р Емилова в Св. Константин и Елена.
За подбудите можете да се досетите - от 2 години се опитвам да имам второ дете и не се получава, още повече, че ме оперираха от извънматочна, отстраниха ми едната тръба и оттогава много напълнях. Реших, обаче, че тази година ще е моята и първо трябва да обърна внимание на МОЕТО здраве и добър външен вид, за да съм най-хубавата мама после! Така че момичета, стискайте ми палци! Аз съм сигурна, че ще успея, първо в едното, после и в другото!  Joy

# 25
  • Мнения: 64
Еми и аз не мога да не се включа!
Отпреди 2 месеца съм си направила резервация и на 17.02 заминавам за 2 седмици при д-р Емилова в Св. Константин и Елена.
За подбудите можете да се досетите - от 2 години се опитвам да имам второ дете и не се получава, още повече, че ме оперираха от извънматочна, отстраниха ми едната тръба и оттогава много напълнях. Реших, обаче, че тази година ще е моята и първо трябва да обърна внимание на МОЕТО здраве и добър външен вид, за да съм най-хубавата мама после! Така че момичета, стискайте ми палци! Аз съм сигурна, че ще успея, първо в едното, после и в другото!  Joy
   Здравей,Маргаритка пожелавам ти успех и в двете начинания.При Д-р Емилова няма как да не постигнеш първото,а после и другото. Стискам палци Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт