Baby Born vs Baby Annabell

  • 55 673
  • 374
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 847
Днес ще се замъкна до Комсед, хем да видя и цените. Да не се окаже, че няма голям смисъл от чужбинска поръчка...

# 16
  • София
  • Мнения: 3 857
При всички случаи е повече от 43 долара.Гледах тази мултифункционалната Бейби Борн в Бонжур на пл.Славейков и беше май 115-120 лв!В Комсед цената е може би същата newsm78

# 17
  • Мнения: 327
Привет момичета!
Някой да знае къдемога да намеря мъжка кукла??? newsm78 И поне да плаче и разни други функции ако има още по-добре. Че това си е поръчала племенницата ми да й донесе Дядо Коледа от леля й Simple Smile

Фантичка казваш че имате кенгуру за кукла, от къде го взе и каква му е горе-долу цената???

# 18
  • В най - голямото село
  • Мнения: 1 806

и колко ти излезе с доставката?

# 19
  • Мнения: 97
Телцата на тези кукли меки ли са или са от пластмаса?

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393

Фантичка казваш че имате кенгуру за кукла, от къде го взе и каква му е горе-долу цената???


  Нашето е оригинално на Анабел,излезе ни около 30 лв,но е наистина много хубаво.


Телцата на тези кукли меки ли са или са от пластмаса?

  Анабел е с меко телце,само краката от коляното и ръцете от лактите са винилови.

# 21
  • Мнения: 97
Благодаря

# 22
  • София
  • Мнения: 847
Привет момичета!
Някой да знае къдемога да намеря мъжка кукла???

Здрасти, ами Бейби Борн имат и мъжки вариант - бебе, облечено в синьо - ама не знам какво се крие под памперса  Mr. Green

# 23
  • София
  • Мнения: 847
Доклад от Комсед:

Да ви кажа така хубаво са го заредили магазина за празниците, че стоях вътре повече от час.

Има ги и Борн и Анабел - и двете са на цена 109 лв., което е интересно, предвид че Анабел е 158 лв. в играчките.ком... Май ще се спра на Борн, че нали идеята е да пишка в памперс, пустото. Но като вдигнах кутията, доста тежко ми се стори, та май ще го купя оттук, вместо да товаря приятелите (или поне ще ги натоваря с нещо по-лекичко Simple Smile От сайта toysrus има и доставка към 10 долара, и в някои щати има такса, та ще стане към 60 долара, разликата не е голяма.
Но пък аксесоарите са на ужасни цени - обувчици 17 лв.!?, дрешка 40 лв... за тези неща най-добре от ибей.
Към Бейби борн има оригинално кенгуро (29 лв.), кошница за кола (много готина, ама малко тежичка) 45 лв. и количка 157 лв!!! Аксесоари специално за Анабел не видях, освен едно легло също над 100 лв. - но предполагам, че аксесоарите стават и за двете.

Освен тези кукли, има много неща на Дисни - джуджета, Аладин, принцеси, принцеси, и пак принцеси, русалката, Себастиан (един голям) и т.н и т.н.... Барбита, Бартц-ове, в момента изборът е голям. Също ми харесаха нещата на Playmobile - нещо като Лего с едни човечета - има малки комплекти тип конструктор на всевъзможни тематики - от 10-15 лв. до 40 лв. са малки към средни.

 Hug

# 24
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Случайно да видя дали има Жасмина,че моята щерка нея си избра за Коледа? Confused

# 25
  • Мнения: 327
Фантичка благодаря за отговора  Hug
queenmabb точно в това е въпроса - какво има под памперса  Mr. Green Благодаря и на теб за изчерпателната информация за комсед, май трябва да се посети, макар че колкото пъти съм ходила там не съм била очарована, най-вече от съотношението цени-качество. Но заради кенгуруто задължително отивам /макар че 30 лв множко ми се вижда  newsm78/!!!

# 26
  • София
  • Мнения: 3 857
Sunsunny,много хубаво момченце-кукла видях в Бонжур на пл.Славейков около 60-70 лв, някаква нова марка Нунето или Нунчето беше много сладко!

# 27
  • София
  • Мнения: 847
Случайно да видя дали има Жасмина,че моята щерка нея си избра за Коледа? Confused

Абе баш Ясмин я нямаше - и ние я искаме, не за Коледа, ама ей така, за спорта...
Иначе Аладин е много хубав, в комплект с маймуната и май лапмата ли, духа ли, вече забравих.

# 28
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Случайно да видя дали има Жасмина,че моята щерка нея си избра за Коледа? Confused

Абе баш Ясмин я нямаше - и ние я искаме, не за Коледа, ама ей така, за спорта...
Иначе Аладин е много хубав, в комплект с маймуната и май лапмата ли, духа ли, вече забравих.

  Aладин го имаме вече,жИнЪ му търсим сега. Mr. GreenПреди 2-3 месеца я гледах в Симба,и май пак ще трябва да потърся,ама много им е странно работното време,все не успявам да отида в този интервал от деня. ooooh!

# 29
  • София
  • Мнения: 847

  Aладин го имаме вече,жИнЪ му търсим сега. Mr. GreenПреди 2-3 месеца я гледах в Симба,и май пак ще трябва да потърся,ама много им е странно работното време,все не успявам да отида в този интервал от деня. ooooh!

Къде е това Симба и Ясмин на Дисни ли беше?

Общи условия

Активация на акаунт