Пръскате ли пари?

  • 3 603
  • 70
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
Приливи и отливи.Много често настроението ми определя харчлъка  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 804
Има един лаф:"Жена с пари е като луд с картечница." Няма какво друго да добавя.
Ми, срам не срам  Embarassed- такава съм.
В къщи вместо поздрав ме посрещат с "Ей я, пак с торбите". Като наближат празници съвсем губя мярка. Единственото, което мога да кажа за свое оправдание е, че пазарувам за всички.

# 17
  • Мнения: 2 161

В къщи вместо поздрав ме посрещат с "Ей я, пак с торбите".
JoyМного си ми симпатична.Изобщо,забелязала съм,че жените,които много харчат,постоянно се оправдават.

# 18
  • Мнения: 4 668
3 - та опция ! При мен се редуват пристъпи на безобразно харчене с такива на стиснатост  Sick
Имам предвид , когато харча за себе си !
За детето и за в къщи не се стискам никога  Hug

# 19
  • Мнения: 804

В къщи вместо поздрав ме посрещат с "Ей я, пак с торбите".
JoyМного си ми симпатична.Изобщо,забелязала съм,че жените,които много харчат,постоянно се оправдават.

Вярно е! Даже сега като пазарувам за бъдещото ни бебче, все обяснявам че трябва да има много дрехи, защото е зима и всичко съхне трудно. Истината е, че като видя нещо хубаво веднага го взимам без да мисля.
Абе с една дума - първо стрелям, после питам.

# 20
  • Мнения: 157
Гласувах с трета опция.

# 21
  • Мнения: 5 001
Същото се отнася и за мене  Laughing
3 - та опция ! При мен се редуват пристъпи на безобразно харчене с такива на стиснатост  Sick
Имам предвид , когато харча за себе си !
За детето и за в къщи не се стискам никога  Hug

# 22
  • Мнения: 1 479
Ох и още как,ама все за децата!

# 23
  • Wonderland
  • Мнения: 702
Пръскам  много,чак на моменти ме е срам от себе си:oops:.Основно купувам дрехи и гримила Rolling Eyes,В момента в който взема заплата някаква сила ме тласка към магазините.Добре,че мъжът ми е по-пестелив,мисли за всякакви сметки в къщи,спестява и тн.

# 24
  • Мнения: 188
Пръскам  много,чак на моменти ме е срам от себе си:oops:.Основно купувам дрехи и гримила Rolling Eyes,В момента в който взема заплата някаква сила ме тласка към магазините.Добре,че мъжът ми е по-пестелив,мисли за всякакви сметки в къщи,спестява и тн.


Уф и аз съм така. Peace

# 25
  • София
  • Мнения: 18 679
Не пръскам. Харча доста, но за хубави неща, които си заслужават и в този смисъл не смятам, че "пръскам пари". Според майка ми обаче съм точно от лудите с картечниците Confused И това от човек, който влиза в магазина за хляб и оставя 50 лева hahaha Абе всички сме еднакви Wink

# 26
  • Мнения: 1 897
Харча умерено и винаги си правя сметката според това с колко пари разполагаме през месеца.
Е, понякога,когато финансите ни позволяват доста се отпускам,но никога не губя мярка.

# 27
  • Мнения: 2 751
Харча доста Tired

# 28
  • София
  • Мнения: 3 841
Пръскам естествено, че то иначе за какво да живея?  Joy

# 29
  • Мнения: 148
Да,пръскам пари,това го умея най-добре :mrgreen

Общи условия

Активация на акаунт