Графини и лордове....тема за мрънкане 2

  • 24 063
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 921

Честито и от мен ! И аз избърсах сълза, много се радвам и с всяко ново дете, което намира мама, си мисля, че Господ не ни е забравил.

Споко за квадратурите - има в дивани (и при вас има предполагам, те магазините ги уеднаквиха)- лесно стават на спалня като се отварят като книга.  А в новата къща няма да е излишен, ще е за гости, баба  или жена като идва за малката.

Таничка,
ти си изградила здрава и жизнеспособна връзка с един мъж след негов разпаднал се брак и при наличието на други деца, което ме навежда на мисълта, че да си мама на непознато за теб до сега дете, няма да е нещо, което да е непосилно и ново за теб. Много се радвам, че срещата с детето вече е факт и добре дошла сред мамите !

Наздраве ! Честито ! Бъди каквато си !
 baloni

Мираетке, за връзката между мен и децата си много права, макар че сега е мъъъничко по-различно, защото те вече са големи мъже и някак си аз съм по-скоро техен приятел и човек, с който да споделят тайните си (които разбира се не могат да кажат на баща си Mr. Green), а сега ще бъда и малко Майка Laughing.
За дивана, то хубаво, ама нема да има накъде да се разгъне, ако има и кошара в стаята. Ама това да ни е кусура, ей! Много съм щастлива, да знаете. И благодаря много за топлите думи.

# 16
  • Мнения: 1 249
Имах предвид да закарате на съхранение някъде спалнята докато не стане новото жилище и да сте само с дивана, ама това са технически работи и са бели кахъри.
И си пази мъжа от високото кръвно, че какво да правим ние с мъже над 40. Peace



# 17
  • Мнения: 2 722
Танче, убедена съм, че вече сте готови да спите прави  Laughing
Представям си мъжът ти как се е украсил. А като чуе пълното "тате", какво ще стане - бедна ти е фантазията. Щото син е едно, ама мъжете обожават дъщерите си /говоря от опит като дъщеря/

# 18
  • София
  • Мнения: 9 517
Танче, спокойно, първите няколко нощи няма да ги спите така или иначе, а след това и на стол да ви сложат, ще заспивате прави, така че не ви трябва спалня Mr. Green

# 19
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Стига сте плашили жената бе,хубостници..... Mr. Green
Първата вечер спят всички като къпани.Съдя по мене,и двамата ми се събудиха чак на сутринта....и понеже,аз нали съм поспаланка а на тях режима им беше всяка сутрин в 6,00часа като по часовник закуска.Та първата вечер добре,сутринта точно във 6,00 часа,се размърдва със плач,аз се изправям като струна,мъжът ми отваря око с думите"Яяяяяя,ами ти си можела да ставаш и рано и без часовник а" Mr. GreenПосле е малко по така....ама се свиква. Mr. Green

П.П.Моята майка все ми повтаряше,като приспя децата,да се катурвам до тях,обед вечер,спят ли те и аз да почивам,пък работата когато мога и както мога.Е да,ама не става номера,ако единият спи другият е буден,и ако се случи съвсем,ама съвсем случайно да заспят и двамата,гледам да наваксам,квото мога докато спят,че после страшно. Mr. Green
Грижи има,ама сладки грижи. Grinning

# 20
  • Мнения: 2 722
Ивка, не я плашим, споделяме реалности.
Права си, че първата вечер спят като къпани - омаломощени от емоции са малките бонбони.
Ама тогава май родителите не спят от кеф. А след това се започва....

# 21
  • Мнения: 463
Mила Таня,някъде между мойте проблеми съм пропуснала твоята голяма радост.Съжалявам!Много се радвам за теб,да сте живи и здрави много прегръдки за малката.Това което ти се случва е прекрасно,това е най-важното.Майната му къде ще спите!Прегръщам те!

# 22
Таня,
поздрави и от мене! Да сте живи, здрави и много щастливи с новия член на семейството.
За мястото: ако знаеш само при нас колко време стоя празна кошарата, а бебо при нас в леглото. След това имаще детска стая, която стоя за украса, а той при нас на сгъваемо легълце. Не сме го насилвали никога да спи сам, като проплаче, и при нас.
Поздрави и бог да ви закриля!   bouquet Heart Eyes Hug

# 23
  • Мнения: 921
Момичета, не знам - хем ми се иска да си я гушкам цяла вечер в моето легло, хем не ми се иска мъжа ми да спи отделно (както сам предложи: "Вие двете ще спите на спалнята, а аз на дивана в хола). За първата вечер - мисля да спим и тримата на спалнята, а пък после... В крайна сметка детето само ще си покаже. Пък нали тя е най-важтаат сега Mr. Green

# 24
  • София
  • Мнения: 9 517
Таня, не си прави сметките без кръчмаря, тя ще реши къде иска да спи. Нашият, например, от деня, в който е дошъл спи в неговото си легло и не дава и дума да се каже да спи на друго място - предполагам, че факта, че има негово легло, го прави щастлив. Последната събота и неделя го взимахме в нашето легло сутрин като се събуди. Първата сутрин стоя като препариран - както го оставихме да легне по средата, така не мръдна десет минути. Само бърбореше като картечница. Втората сутрин почна да мърда по малко, ама не много. А, забравих, от близо двайсетина дни сме "изгонени" от спалнята - човекът спи сам и като го попиташ иска ли мама и тати да спят на спалнята, отговаря твърдо не, но... скоро ще се завърнем триумфиращо, че този диван в хола много убива бре.

# 25
  • Мнения: 921
Фокси, права си! Май оттук-нататък не решаваме ние Wink.

# 26
  • Мнения: 2 084
Таня, който спал, спал. Ние седяхме като омагьосани покрай креватчето и ги гледахме с часове. Много се радвам за вас.

# 27
  • Мнения: 2 084
Аз съм само с едно дете в къщи. Толкова е различно. Днес изпратихме Вики на село. С пари в джоба, подреден в автобуса с вуйчо си, разговаря сериозно с някакви баби, гледа като възрастен, маха ни през прозореца. Три пъти звънихме с Преси, той ни отряза набързо. Като тръгна автобуса Преси му удари едно реване - той явно си мислеше, че това е някаква нова игра. Цял ден пуска оферти Вики да е с мама, а той да ходи на село. Растат ми момчетата много бързо.

# 28
  • Мнения: 2 172
Момичета, не знам - хем ми се иска да си я гушкам цяла вечер в моето легло, хем не ми се иска мъжа ми да спи отделно
Таня, на ли знаеш тук сме по безплатните съвети.И аз да си дам моя.
То радост е, да я гледаш докато спи , и не само-взимаш я, гушкаш я...Това добре- и за двете. Но до едно време. Дадох си по- късно сметка, че сама съм си изпросила безсънието. То детето си беше свикнало да спи непробудно и никой да не го закача .Защото"там" е нямало и кой...Ако можех да върна времето назад, бих подтискала тези импулси, за да си осигуря сън, че сили трябват през деня, особено ако нямаш баби... 1crib
Абе почти съм сигурна, че няма да ме чуеш, ама да кажа...

# 29
  • Мнения: 921
Може и да се вслушам аз, ама то пак от детето си зависи. Peace

Общи условия

Активация на акаунт