Забавления за деца

  • 3 548
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 238
Привет,

Тук в Копенхаген има доста местенца. Като се започне от Тиволи(нещо като Дисниленд), Зоогическата градина е просто прекрасна, там човек може да бъде цял ден и пак няма да му стигне времето, то си е направо като нещо като градче/селце, много хубаво е направено наистина, има специален детски кът с малки яренца, ох, много ми харесва там, чувствам се като на село Embarassed  Embarassed  Embarassed  Embarassed Дай Боже да се стопли малко това пусто време че да заведа Оли там, никога не съм я водила...
Друго, има разни паркчета, площадки и ей такива работи. Има и представления за децата, но за по големичките, абе има доста неща само пари да има човек. Особенно Тиволито...там си е направо кожодерство, особенно ако ще обядва човек в техните ресторанти...мама мия...
Та тъй е при нас Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile

# 16
Цитат на: Laura
... Нашето семейство рядко си стои вкъщи през уикенда. Винаги се намира нещо интересно за посещение.
И ние сме така. Даже, от както сме тук се мъчих да се сетя дали има събота или неделя, в която целият ден да сме си били в къщи. Ами не се сетих Grinning
Деби, иначе всичко има. Нещо като Дисниланд се намира близо до Лондон, но него още не сме го посещавали .Виж Парижани направо си имат Дисни Grinning
Лунапаркове бол. И аз барабар Петко с мъжете вечно съм по ролакостите, въртележки ....всички забавления ги минавам Embarassed Паркове също колкото искаш. Към всеки парк обикновенно си има ботаническа градинка и зоокът, където децата могат да си играят със животинките. Басейните се намират в т.нар. Лейжър центрове. Там освен басейните и екстрите към тях пързалки, изкуствени вълни и т.н си има и други зали с "меки" игрички (места, които са облицовани с меки повърхности има мноооого топки (пластмасови)...сигурно се сетихте за какво говоря Embarassed )Пък туристически маршрути няма да казвам колко много има (ние сме им фенове). Симона на 9 месеца я качихме на най-високият връх в Кралството, пък Ели помня на 5, намушкана в кенгурото пак някакъв връх покорявахме. Хората горе, бяха видяли долу, където бяхме оставили количката (леле ако беше в Б-я само как щяхме да си я намерим после Embarassed  Grinning ) и се чудеха кое е това малко катераче Laughing  Laughing  Laughing - Е, видяха го #Silly  Crazy .Сафари парк също си имаме - много готино място. Освен, че си жужиш покрай животинките има места за барбекюта, игрални площадки за децата - много е хубаво за големи компании да отидат там. Айде спирам, че ми се доходи, пък като гледам два, три кашона зад мене и.......

# 17
  • Мнения: 83
Да ви кажа честно и ние (мъжа ми и аз) бяхме много разочеровани от кукления театър тук, въпреки че Карли остана доволен, може би защото не разбра и всичко Rolling Eyes   Но ние също ходим на разходки, на зоологичесka градина, лятото отиваме до Леголенд( от нас не е много далеч), Playmobil. Има и една книга казва се "1001 Freizeittipps für die ganze Familie" там има пълна информация за всички увеселителни паркове и тем подобни.  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 4 244
Цитат на: shanaia
Да ви кажа честно и ние (мъжа ми и аз) бяхме много разочеровани от кукления театър тук, въпреки че Карли остана доволен, може би защото не разбра и всичко Rolling Eyes

И аз това имах предвид.
В театралната академия като учих ни преподаваха за техния уличен театър с Каспарле, но не предполагах, че е толкова безумно тъп.
Иначе имат един световно известен театър с марионетки - Augsburgerpuppenkiste с много интересни спектакли (от типа на тия в които аз съм играла) но гостуват при нас само веднъж годишно
А докато си бях сега в Стара Загора водих всяка събота и неделя на спектакли двамата разбойника. Така и не повториха репертоара си за 5 седмици!!!
И тук ме пита кога пак ще ходи на хубав куклен театър Rolling Eyes

# 19
  • Мнения: 2 452
Цитат на: debelanata
Цитат на: shanaia
Да ви кажа честно и ние (мъжа ми и аз) бяхме много разочеровани от кукления театър тук, въпреки че Карли остана доволен, може би защото не разбра и всичко Rolling Eyes

И аз това имах предвид.
В театралната академия като учих ни преподаваха за техния уличен театър с Каспарле, но не предполагах, че е толкова безумно тъп.
Иначе имат един световно известен театър с марионетки - Augsburgerpuppenkiste с много интересни спектакли (от типа на тия в които аз съм играла) но гостуват при нас само веднъж годишно
А докато си бях сега в Стара Загора водих всяка събота и неделя на спектакли двамата разбойника. Така и не повториха репертоара си за 5 седмици!!!
И тук ме пита кога пак ще ходи на хубав куклен театър Rolling Eyes


Ти защо още се ослушваш? Направи си един куклен театър (може и само с теб) и действай! Отдавна мислех да ти подскажа тази идея, защото тук имаме една "Танте Каролин" която изнася куклени постановки на децата в градините. Не зная какво е качеството на постановките и, но Изабела не бе особено впечатлена (поне аз така си мисля).

# 20
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Laura
Ти защо още се ослушваш? Направи си един куклен театър (може и само с теб) и действай! Отдавна мислех да ти подскажа тази идея, защото тук имаме една "Танте Каролин" която изнася куклени постановки на децата в градините. Не зная какво е качеството на постановките и, но Изабела не бе особено впечатлена (поне аз така си мисля).

Обмислям аз, ама не знам откъде да я захвана, щото колкото материал имам, трябва да преведа най напред всичко и да направя предраматизация за моноспектакли. Пък може и да си стигна нивото на некомпетентност, знам ли Wink

# 21
  • Мнения: 185
Здравей Деб,
ние в неделя ходехме на Kinderbauernhof, където децата могат да галят и хранят животните, а имаше и пясъ4ник и люлки zа тях и доста ни хареса,
ина4е zоопарк, паркове и детски площадки. Каспарле би могла да си направиш вкъщи, куклите и сцената се купуват от детски магаzин.
Времето става похубаво и е приятно да сте/сме навън.

# 22
  • Мнения: 4 244
Цитат на: Veni_B
Здравей Деб,
ина4е zоопарк, паркове и детски площадки. Каспарле би могла да си направиш вкъщи, куклите и сцената се купуват от детски магаzин.
.

Аз Каспарле не ща да правя.
Кукли мога да си правя сама - иде ми отръки, а и учихме в академията. Тия на Каспарле са изключително грозни (според мен)

# 23
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Хонда, за Legoland ли става въпрос? Аз съм чувала супер отзиви за там. Става за малки дечица. Иначе има един друг парк огромен който е до Бирмингам Alton Towers той пък е страхотен за тинейджъри и такива като нас Wink При условие, че нямаш сърдечни проблеми защото някои от атракцийте са си  #Silly Миналата година му направиха разширение с басейни, може би там вече да става за по-малки деца.
Иначе около Бристол има толкова неща. Стига да имаш време и желание. Пълно е с ферми. Хората хем животни си гледат, хем детския туризъм развиват. Има Зоопарк, 2 сафари парка, единия на север от Бристол, другия на Юг Wink, разкошен театър, където гостуват известни театрални групи и много често има премиери на нови постановки, който след това отпрашват за Лондон (както детски така и за възрастни). Но аз не съм в час много с театрите и докато разбера за нещо качествено, което ще показват, билетите са се свършили  #Puppy dog  Имаме си IMAX и стерео кино Wink Е цените за IMAX няма да ги споменавам. Ледена пързалка, но нея си я има във всеки по-голям град май  Thinking Спортните центрове, боулинг залите и парковете няма да ги броя. Музейте подходящи за деца също въпреки, че са значително по-малко на брой от Лондонските Wink
Както казах желание и време да има не можем да се оплачем от липса на разнообразие нито зиме, нито лете.

# 24
Мери, имах в предвид точно Alton Towers.  Grinning  Но и в Леголанд сме ходили и добре си поигра мама Embarassed  Laughing  Laughing

# 25
  • Bristol
  • Мнения: 9 365
Хонда, то това до Бирмингам се води, не до Лондон Wink Ама верно погледнато от Шотландия все си е Лондон  Stuck Out Tongue
Там, поне преди да направят водния парк, не беше подходящо за малки деца. Ние ходихме когато нашия беше на 5 год. Верно имат детски кът, ама този детски кът е нищо в сравнение с останалата част от парка. Пък и единият от вас трябва да се върти около децата. Иначе има страхотни забавления за големите Wink И ако си любител на силните усещания е кеф голям  Crazy . Аз лично не се престраших да се кача на много неща. Малкият пък го вкарахме в един замък, уж по-подходящо за него и дълго време след това като чуеше или видеше замък изпадаше в ужас Shocked

# 26
Цитат на: meri_ark
...то това до Бирмингам се води, не до Лондон Wink Ама верно погледнато от Шотландия все си е Лондон  Stuck Out Tongue
....
Вярно, че дадох мнооого обща картина къде се намира Embarassed  Laughing  Laughing Хвърлила съм му око, но чакам уж децата още малко да попораснат за там, че иначе ще има само мама да се забавлява (тати го е страх от екстримните "забавачки"). Той казва, че изтръпва при мисалта само като си помисли, че хора са ги правили Mr. Green Пък аз нали съм  Crazy и хич не се замислям в такъв момент

Общи условия

Активация на акаунт