Осиновени и осиновители, обичайте се!

  • 8 660
  • 127
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 998
Fussii,
Всъщност няма и нужда да се извиняваш,
мнението ти е ценно,защото е точно и аргументирано преди всичко.
Смятам,че е много по-доблестно човек да защити собствената си позиция,независимо каква е тя и дали ще бъде приета и как,вместо да си навие опашката на руло,да натисне "изход" и да разкаже после под анонимен ник как всъщност го отвращава форума.
А е форум именно,защото всеки свободно може да изкаже мнението си.
Това,че си пуснал дадена тема не значи,че трябва да очакваш непременно овации,все пак съвсем в реда на нещата си е да има мнения,различни от твоето.Няма място за обиди и обидени.Просто някои от нас са изразили несъгласие и аз не виждам къде точно е нарушен добрият тон в случая.
Колкото до авторката,смятам,че тя просто бе голословна,пусна една бомба и не се и опита да аргументира нито едно от твърденията си,което от своя страна доведе до тези бурни дебати.

# 76
  • София
  • Мнения: 9 517
Само едно не мога да разбера - в тази тема всички пишат с никовете си, само "На лични" - не. Що така, бе - срам те е, страх те е или що? Да имаше поне смелостта да застанеш зад думите си, та човек да те уважава, а така работата малко ми прилича на доносче...
И знаете ли - писна ми от това постоянно напомняне, че някои стоят във форума от години, а други са дошли сега и едва ли не са го окопирали. Кудкудяка много хубаво го каза, прочетете я малко по-нагоре.

# 77
  • Мнения: 998
Защо се притесняваш да излезеш с името/ника си?
Имаш мнение за всички поотделно,включително и за дереджето на форума,а нямаш смелост да се логнеш...
П.С.
Форум “Осиновяване...”  вече прилича повече на секта и една никому непозната майка успя с две думи “Обичайте се” да Ви раздруса до дъно...
...между другото мен не успя и повърхностно да ме "раздруса",да не говорим до дъно.

# 78
  • Мнения: 4 138
бетер детската градина. аз се отказвам...........оставете си лексиконите да се разпиша в тях. в тази чалга тема, както казва много правилно фуси, отказвам да пиша повече.

# 79
  • София
  • Мнения: 261
Боже, колко хора със свободно време...

# 80
  • Мнения: 2 172
Когато прочетох посланието ти до Аист,
Това е било твое дете толкова години, дайте си шанс.
Ако ще го изпращаш, изпрато го като близък човек,  но не като че ли нищо не се е случило.
не повярвах на очите си, прочетох го втори път, трети път... Ако тези думи бяха насочени към мен и се отнасяха за детето ми, щяха да ме убят.   /Аист, извинявай, не исках да го цитирам, но персоната ме предизвика.  Осиновеното ми дете също е голямо и много добре те разбирам/.


Понеже всеки си хваща едно изречение и се обяснява.... ooooh!
Мираета вече обясни на всички, че това трябваше да си остане между нас, изтри го и се разбрахме на лични какво точно е имала предвид. Аз не изтрих цитата, защото мислех, че въпросът е приключил, но за да не се спекулира мога да го изтрия, абе всъщност няма вече смисъл.

# 81
  • Мнения: 3 715
Ако анонимната пишеща е тази, за която си мисля, че е, а съм убедена, че съм познала, направо паднах. Добре, че не се изкълчих. Никой не е незаменим, бе хора, не разбрахте ли, вкл., и в този форум. Въпросът е като решиш да си ходиш, да не се излагаш по този начин.

# 82
  • София
  • Мнения: 9 517
Интересно, ако я докараме до 15 страници тази тема, дали да си пуснем втора такава  hahaha

# 83
  • Somewhere Far Beyond
  • Мнения: 41
Вече си мисля, че стана време да се удари ключа на темата. Страхливец скрит зад анонимноста на гост,сипе жлъч по една уж "безлична " форумка.

# 84
  • Мнения: 3 715
Интересно, ако я докараме до 15 страници тази тема, дали да си пуснем втора такава  hahaha
Аз съм "за", все пак и анонимните трябва да имат поле за изява.

# 85
  • Мнения: 1 652
Тази тема не е за писане повече. Ще направя едно уточнение само по повод на:
Амо като на теб и приятелката ти съм толкова неприятна - ми не ме четете бе, даже и повече свободно време  ще имате.
А и заплахите време си искат, що да си го губите.
Понеже към мен е отправено, държа да отбележа, че никога не съм те заплашвала.

# 86
  • Мнения: 2 123
Ама на мен рядко ми кипват да не кажа какво, обаче сега се получи...

Модератор съм в друг форум и честно ви казвам, ако се появи анонимно писание от този сорт, просто ще го изтрия и окото ми няма да мигне. Нама да се обяснявам защо, кой - толкоз. Това първо.

Второ. Приказки от сорта "Една майка ви каза да се обичате и това ви ядоса" показват, че някои хора не четат, ами буквите им минават пред очите. 

Противогази, брътвежи - аман от простащина в чист вид.

# 87
  • София
  • Мнения: 9 517
Фуси, не се коси толкова, няма смисъл. Аз подкрепям Ва ва и мисля,
че мнението на "на лични" трябва да си остане - няма какво да крием - орезилихме се  Mr. Green. Пък следващата темичка ще бъде (заимствам от Дефи) "Осиновени и осиновители от всички страни, обединявайте се!" - така съм я замислила.

# 88
  • Враца
  • Мнения: 5 216
Fussii, разбирам, че си ядосана.

Заради спецификата на форум могат да пишат и анонимни потребители.

Всеки има право да изкаже мнение по въпроса и право на човека скрил се анонимно е да го направи след като има възможност.

Разбира се това не означава да взимам нечия страна.

Допитах се до форумците дали да заключа темата, повечето бяха за оставянето и отключена.
За мен лично темата е безсмислена, леко прилича на женска разправия.

Всеки им право да изкаже какво му е на сърцето, дали на мен или на теб ще ти хареса си е наш проблем.

При желание от потребителите мога да заключа темата, но няма да изтривам анонимните реплики

# 89
  • Мнения: 998
Всеки сам си преценява доколко ще е открит в интернет пространството,дори и тук,смятам,че човек не може да се прикрие съвсем,под написаното характера прозира,но с един ник да ти поднасят бонбонели,а с друг-да те хокат...просто това на мен не ми прилича на свободно изразено мнение,а на лицемерие в една доста солидна доза.

Общи условия

Активация на акаунт