Пъпчето-къде го "положихте"

  • 2 746
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 362
Не съм го "полагала" никъде Laughing
Вкъщи си е.
А съдбата има кой да я решава-не съм аз човека,нито пъпа на детето ми Wink Peace

# 31
  • Мнения: 422
Благодаря за отговорите и извинете за загубеното време, не съм целяла това.

 За тези , които отговарят за N-ти път, просто този можехте  да пропуснете и да отговорят мамите, които досега не са го правили и считат , че отговора ще е интересен или креативен .Форума расте и се появяват нови мнения и идеи, и според мен съвсем нормално  да са по едни и същи теми, защото ни вълнуват еднакви проблеми свързани с отглеждането на децата.Но  ми прави впечатление и от други теми , че повечето от тук присъстващите  са просто за трупане на по-голям брой постинги.Ако на някой вече му е досадно да чете за прощапулници, колики, спане на детето, къпане и да не изброявам други много често повтарящи се теми имам един съвет, сменете подфорума, може би е време за промяна и тук да останат тези , които искат да намерят информация и тези които безкористно и отслужливо могат да помогнат.


И отговори от сорта на пусни търсачката може да пропуснете.Пусках я и не останах задоволена от намереното, а и ако всичко е написано досега то ние защо сме още тук, а не всички в търсачката.Много рядко пускам теми, в много малко си изразявам мнението или давам съвети, чета повече.

# 32
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
 Rolling EyesНе го положихме, ами го хвърлихме  Simple Smile в една английска банка.

# 33
  • Русе
  • Мнения: 2 354
вкъщи е още

# 34
  • Мнения: 8 999
Още никъде - стоят си на топличко и двете пъпчета в кожени кесийки, под кърпите и свещите от кръщенето, а компания им правят първите отрязани къдрици, както и няколко зъбчета. Отстрани погледнато - доста зловеща колекция.

# 35
  • София
  • Мнения: 1 456
И аз се чудих доста време и накрая реших да  се разделим с пъпчето като го хвърлихме  в  пилотната кабина на самолета с който отивахме на гости при сестра ми и семейството й.
Ами така де - да сме винаги по върховете и да управляваме живота си смело и да сме много красиви и горди, както птиците в полета си.
Ох, размечтах се!.. Живи и здрави да са дечицата ни, пък може и да има значение къде си хвърлила пъпчето... newsm78  
Ще поживеем и живи и здрави ще видим! Mr. Green Laughing

Аз пък в суматохата си смесих салфетката, където сложих отрязаната косичка с други хартиики в джоба ми и най-вероятно съм изхвърлила всичко накуп. Но, нищо! Така трябавло да стане!
Иначе си пазя гривничките от родилния дом, първата биберона, първото гребенче и четка, свещта от кръщенето, химикалката която докопа дъщеря ми на прощъпулника и т.н. все безценни екземпляри!!!

Последна редакция: ср, 14 ное 2007, 12:11 от muzka1

# 36
  • София
  • Мнения: 7 097
Още "отлежава" в къщи.

# 37
  • Мнения: 28
Още мислим - дала съм я тази привилегия на таткото но понеже още не е решил си стои в една кутийка в спалнята.

# 38
  • Мнения: 132
И нашето пъпче си е още в къщи, но ето ти идеи - в някое министерство, посолство, банка, важна институция. Зависи какво искаш за детето си, това е смисъла, доколкото знам. Например ако искаш да стане певец или артист, хвърли го в операта или в някои театър  Wink.  При мен това важи - където ми е хвълнен, в тази сфера работя, съвпадение, но е готино  Laughing

# 39
  • Мнения: 773
Още си е вкъщи. Жал ми е да го хвърля.

# 40
  • Мнения: 417
Нашия тати понеже е луд фен на Левски го хвърлихме на Герена Joy

# 41
  • Мнения: 1 477
Аз пъпчето си го нося с мен...нещо като талисман  Laughing

# 42
  • Мнения: 93
В нас си е все още Simple Smile

# 43
  • Мнения: 162
          Аз го оставих в кабинета на един мой колега- за да стане дентист. Майка ми се шегуваше смен: " само дано не стане пациент на този доктор". Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 6 011
Нашето също си стои у нас, не сме решили още какво да го правим.

Общи условия

Активация на акаунт