КЕРАМИЧЕН ПЛОТ СЪС СЕНЗОРНИ КОПЧЕТА ИЛИ ВЪРТЯЩИ?

  • 6 542
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 11 708
Все още не я ползвам моята,но също мисля,че има кант само на две от страните.Ако отида днес ще проверя!
Но колко мръсотия има да се навира под тези кантове,не е истиина  #Cussing out!

# 16
  • Мнения: 4 358
Сасано, Ники., благодаря, момичета   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 152
Но колко мръсотия има да се навира под тези кантове,не е истиина  #Cussing out!

Никаква мръсотия не се задържа под моя кант, може би е въпрос на монтаж. Дано и при теб да е така.

# 18
 бЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ! СЕГА ПЪК СЕ ЗАМИСЛЯМ С КАНТ ИЛИ БЕЗ-КАКВИ СА ПРЕДИМСТВАТА.БЕЗ КАНТ НЕ Е ЛИ ПО-ЛЕСНО ЗА ПОЧИСТВАНЕ.нО ПРИ ВСИЧКИ ПОЛОЖЕНИЯ ЩЕ Е СЪС СЕНЗОРНИ КОПЧЕТА.

# 19
  • Мнения: 204
Моите и двата са били без кант, колкото по- малко ръбчета, толково по- добре, иначе наистина по ръба на канта остава мръсничко, виждала съм. За нагряването- старият ми беше четворка и не се нагряваше, новият е двойка и се нагряват копчетата, сензорни, когато е работил по- дълго. Сигурно защото площта е по- малка и се пада близа до самия котлон, но наистина не е фатално

# 20
  • София
  • Мнения: 4 041
И аз искамда попитам за канта. newsm78 Аз държах котлоните ми да са със сензори и без кант. Защо предпочитате канта? Какво е предимството му? Защото определено не е в естетиката.

# 21
  • София
  • Мнения: 312
И аз искамда попитам за канта. newsm78 Аз държах котлоните ми да са със сензори и без кант. Защо предпочитате канта? Какво е предимството му? Защото определено не е в естетиката.
Много добър въпрос. И моите котлони са без кант, да не съм се минала? newsm62

# 22
  • Мнения: 1 152
Лесно може да се отчупи края на плота, ако се удари с нещо. Това ме посъветваха.

# 23
  • София
  • Мнения: 312
Тоя плот по същество си е стъкло (пък дори и да е закалявано) и така или иначе внимавам около него да не изпусна нещо тежко, ама все пак ще имам още едно наум за крайчетата.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 011
С кант или без кант-зависи изцяло от твоите естетически възприятия. Отосно почистването-с кант от двете страни се почиства сравнително лесно, от четирите страни вероятно ще трябват малко повече усилия, но едва ли е фатално. За кипенето-при мен когато кипи, значи КИПИ, никакъв кант не би удържал на моето готвене! Laughing
Най-добре да погледнеш в някой магазин и на място да прецениш кое ти се вижда по-красиво.
Сетих се и за още един плюс на сензорите-самоизключват се котлоните ако нещо изкипи и водата стигне до тях.

# 25
  • Мнения: 1 152
Сетих се и за още един плюс на сензорите-самоизключват се котлоните ако нещо изкипи и водата стигне до тях.

Моя пищи и ако забравя нещо върху самите сензори за управление. Ако не му обърнеш внимание се изключва сам.

# 26
  • Мнения: 108
И аз съм за сензорно управление с иноксов кант!
Имам на "Фабер и Нарди "и съм страшно доволна-вече 8 години работи без проблем!
Вземи си нещо скъпо,но качествено!

# 27
  • Мнения: 162
 Моят котлон е на Аристон с иноксов канти въртящи копчета. Те са с 10 степени на мащност- бързо загрява и готви икономично. Важно е уреда да е клас А.

# 28
  • Мнения: 4 187
Определено сензорни. Моят е без иноксов кант, стори ми се по- красив.

# 29
  • Мнения: 559
И аз си взех четворка със сензори и кант. Още не съм ги ползвала, но другата седмица надявам се ще ми е готова кухнята. Без кант повече ми хареса, но ме убедиха в магазина, че е по-добре с кант.
Някой знае ли тези ножчета за почистване къде ги продават?

Общи условия

Активация на акаунт