Най-сладките български бременни хай-дами.

  • 2 220
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 603
................... Малко тъпо ми стана за Иван Станчев Confused

и на мен така
иначе и аз си мисля, че бременността краси човека  Grinning

# 16
  • Мнения: 1 321
Всички са много сладки.Ама и ние от по-долното общество не падаме по-ниско какво.... Crossing Arms

# 17
  • Мнения: 636
Искам си пак коремчето Flutter

# 18
  • София
  • Мнения: 2 967
Всички са много сладки.Ама и ние от по-долното общество не падаме по-ниско какво.... Crossing Arms

Simple Smile Simple Smile Simple Smile това ми хареса Simple Smile Simple Smile Simple Smile така си е Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 19
  • Мнения: 4 496
Няма долно и горно общество. Били "хай"...Ами нали от обществото зависи дали са "хай". А обществото сме ние. Всяка бременна е красива. Flutter

# 20
  • Мнения: 3 268
Това ,че са хай е относително верно,но поне публични личности.В този смисъл са ги нарекли хай.Това не е толкова важно.Идеята ми беше,че наистина са много красиви всичките.

# 21
  • Мнения: 145
Малко оф от темата  Blush  направи ми впечатление,че за Онтева пише,че дефилирала до 9 мес.,а се коментираше в една др. тема,че е родила в 7мес.

# 22
  • Мнения: 1 479
Няма долно и горно общество. Били "хай"...Ами нали от обществото зависи дали са "хай". А обществото сме ние. Всяка бременна е красива. Flutter
Що ли и аз мисля така? newsm78

# 23
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Малко оф от темата  Blush  направи ми впечатление,че за Онтева пише,че дефилирала до 9 мес.,а се коментираше в една др. тема,че е родила в 7мес.
Да се чудиш на кой да вярваш newsm78

# 24
  • Варна
  • Мнения: 672
Най-сладка от изброените ми е Мая Савова. Но не би трябвало да има такива класации!

# 25
  • Мнения: 1 367
Бях чувала,че най-новата мода сред хай-дамите е предизвиканото раждане в 7-я месец.Не разбрах много добре защо,но май имаше връзка с възстановяването на фигурата,нали в последните месеци се качват най-много килца..Пък никой не мисли за рисковете за живота и здравето на едно недоносено бебе.Висша форма на егоизъм.Ми по-добре не го прави това дете,като ще си мислиш само за задника,извинявам се за израза.

Общи условия

Активация на акаунт