Отговори
# 75
  • Мнения: 195
Ей,много пишете беееееееее Laughing Аз днеска куп работи свърших bowuu Май имаме златни стафилококи Mr. Green Бах мама му #Cussing out Но сме клинично здрави и двамата с беб,утре пак ще даваме проби и дано всичко да е на 6

# 76
  • Мнения: 711
Весела, голям сладур   love001

# 77
  • Враца
  • Мнения: 173
Ди 83, аз също имах кенгуро, но бебка не иска изобщо да го погледне. Надявам се 4е поне в това 6те седи  Simple Smile

# 78
  • Мнения: 222
Енти-добре дошла! Къде се загуби????????????

Весела-много сладко и лъчезарно бебенце!  Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 238
Теди, Пиванова мерси.

Гита и на теб мерси, сега вече съвсем се светнах   bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 5 752
Е доверих се за сега и купих 2 пюренца едното на ХИП слива а другото на Гербер круша,дадох му от крушата папа и мляска и се облизваше  Mr. Green Сега ще видим как ще му понася! Praynig
А..... аз пробвах пюренцето малииии............... как ще си го поделим  smile3534
Аз мислех днес да излезнем но нещо голям мързел ме е налегнал та си останахме в къщи Simple Smile 
Ади звънях ти ама не чуваш ейййййй..............  Whistling

# 81
  • Мнения: 1 216
Димяни, дано на беб му е не само вкусно, но и полезно на стомахчето!
Enti, здрасти отново!
Di83 на студено ли седите? Дано бързо ви го опраят този "микроклимат"
 ???Аз се колебая за една активна гимнастика, една такава пластмасова на Чико/Кико. Дали  нея да взема или шезлонг с играчки, дайте акъл кое по-върши работа ???

# 82
  • Мнения: 361
Тони, твойте б-фри биберони от тези с 3 степени ли са?

Как се ползва това чудо-гледам ги като индианец пишеща машина newsm78

Шоши, ако гимнастиката е от тези с килимчето, по-добре вземи нея, ако е от тези дето се слагат над детето, но и пеят пак по-добре гимнастиката.
Шезлонга върши работа, но бързо им доскучава, пък и там са вързани и по-ограничени, не могат да се въртят.А и освен това, шезлонга още малко може да се използва, защото после се обръщат, както са си вързани на него.
Аз имам и двете и от гимнастиката съм много по-доволна.Шезлонга го използваме само ядене.

# 83
  • Мнения: 389
записче и се връщам да чета
много пишете  брееееееййййййййй
Много актуално заглавие

# 84
  • Мнения: 1 554
ох най после ви из4етох Crazy

Тедди малкия много е пораснал Peace

Ментина за папагала майка ми се опитва да го пробута но никой не го иска много крещи Mr. Green

Емануела добре дошла  bouquet

Сладкиш4е каква коса #Crazy дати е жива и здрава Кал-Мал  bouquet

Абе какви са тея АРАБЕЛИ кой набор го е гледал това хи4 не ми е познато Thinking

Енти Hug

# 85
  • София
  • Мнения: 843
Ади  дигни и размера може и да помогне. Малката омита за мак. 10 мин всичко ако не се лигави.
 Емануела - Анжи е така спи яде гледа, трае си пази държавна тайна. Не,че не си има и тя своите моменти но определено не е ревливо бебе. Явно е въпрос на характер. Peace
 
Сладкишче, дано се оправите по-бързо,че това си е цяло наказание. Аз съм била така за 2-рия ми месец съм наддала 50 гр. - познай какво са направили майка ми докторите  преди толкова години.  И до 12-13 си година съм била кожа и кости. А относно пухкавите бебета: "насила неможеш да дадеш нищо но можеш да вземеш".
Мдааа  дребната не е много дребна вече- 63 см. е и преди 2 седмици беше 6 600 кг, сега сигурно е над 7 кг.

# 86
  • Мнения: 361
Перси,вие сте на кърма, по-течна е и по- лесно излиза от шушето.Защо говориш в минало време за кожата и костите,аз от както те познавам все си така newsm78
Анжи е страхотна сладурана и искренно ти завиждам, че е толкова кротка, Ивон е диване от класа, няма спирка Joy

# 87
  • Пловдив
  • Мнения: 556
Ди 83, аз също имах кенгуро, но бебка не иска изобщо да го погледне. Надявам се 4е поне в това 6те седи  Simple Smile
Със здраве да си го ползвате,дано го хареса това.
Shoshi84-не стоим на студено.Пускаме една духалка,обаче ме е яд,защо сме го купили този климатик.Сега пак се обадих-работили до 18:30.Май днес пак никой нама да дойде.А такъв скандал направих снощи по телефона.

# 88
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Здравейте банда  Heart Eyes

 Моя днес направо не се трае от рев...  Twisted Evil ровя в устата му за зъби ама нъцки  ooooh! нищо а защо реве не го знам  Whistling

 Айде малко снимчици и от нас
 http://images20.snimka.bg/004497261-big.jpg
 http://images20.snimka.bg/004497264-big.jpg
 http://images20.snimka.bg/004497262-big.jpg

# 89
  • София
  • Мнения: 5 752
Шоши,мерси за пожеланието!
Аз активна още не съм взимала но имам шезонг и люлка отделно като и двете са с играчки и малки ясе кефи и на двете но ще взема гимнастика отделно че поне ще му е широчко Simple Smile
Ади, на би-фрий бибите са ми 2 ка а иначе имам и тази с 3 те варианти но ми е мн неудобна и се ми пуска много хем я насочвам на 2 та капка  Rolling Eyes Тя трябва да и е отгоре в смисъл като и дадеш шишето да  е нагоре самата капчица към горната устничка! Peace
Ние се изакахме бреййй Simple Smile 2 дни не беше хем ядем специално АМ Фризовом с Аптамил мешано ама на ...........  Rolling Eyes
Мегита коя активна гимнастика е това? Май я виждах и си мисля да взема точно такава Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт