Как успявате 3-та да спите заедно.

  • 2 747
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 469
Вили и Жорко спят в тяхната си стая.
Откакто спи при кака си(от 6-7месеца) почти спря да се събужда. Mr. GreenНе знам на какво се дължи,но всички сме доволни.

# 16
  • Мнения: 753
Ние спим даже в едно легло...когато беше новороден се будеше по веднъж на нощ и на мен ми се струваше много и нямах търпение да мине този период.Сега му никнат зъби и аз съм щастлива ако се е будил само 3-4 пъти....та както са ти казали и други майки преди мен-свиквай,временно ще е така(аз лично за себе си се надявам моето временно да не е докато избият всички зъби,че ще се побъркам)

# 17
  • Мнения: 2 908
До пролетта ще продължава да спи при нас.Не съм се наспивала до сега.

# 18
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Ние си спим заедно в една стая откакто се е родил бебока.Той не се буди през ноща.Спи непробудно и оставя и нас на спокойствие.
 Hug Peace
Все едно аз съм го написала  Blush Heart Eyes Grinning  bouquet
Дори отскоро спим на спалнята тримата - а шумове - дал Бог, то ТВ, компютър, уредба - понякога всичко работи, а бебето и татко му спят та пушек се вдига  Crazy

# 19
  • Мнения: 1 503
Ние спим и в едно легло.Така е,майчинството е лесно само отстрани.

# 20
  • Мнения: 8 242
Ние спим и в едно легло.Така е,майчинството е лесно само отстрани.


 smile3521

# 21
  • Мнения: 3 205
Ами абстрахирам се от въртене, сумтене, дишане, хъркане и т.н. и си спя. Само ревът може да ме събуди, тогава взимам лапето, паркирам го до мен и пак заспивам.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 011
Ти явно спиш много леко. Аз напротив-спя изключително дълбоко, да си призная-не чувам бебето дори когато плаче. Винаги съпруга ми става нощем. Това ми гарантира много добър сън, даже доста пъти ми се е случвало в началото да се събудя напълно отпочинала, а съпруга ми посинял под очите от цяла нощ разходки до креватчето да тръгва изтощен на работа. Embarassed

# 23
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Ами "спим" е силно казано, но нощуваме тримата в една стая, по-голямата част от нощта - и в едно легло. Малката много се буди и засега  сме заедно. Като порасне, ще поспим... И ние живеем в блок, панелен. Съседите са шумни. Но това е домът, който сме успели да осигурим за детето си и такива са условията в него, приемам ги. Вероятно ако имахме претенции за тишина и изискана атмосфера, щяхме да си стегнем задниците и да работим, докато можем да си позволим масивна къща с голям двор в покрайнините, до гората. Просто не мога да искам 1000 души да ходят на пръсти, да не се забавляват, да не режат дърва, да не си форсират колите и да не пробиват дупки, понеже детето ми спи.

# 24
Да,явно е въпрос на нервна система също.Спя много леко и имам много развит слух.За мен сънят е важен.Аз през деня по принцип никога не съм спала,само при неразположение.Но държа на нощното спокойствие.С малката сега няма проблеми,защото спи,но не мога да се абстрахирам от страничните шумове ,а вечер се раждат доста лоши мисли както знаете.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 011
Ели, не можеш ли да се консултираш с лекар или хомеопат и да ти предпишат нещо на билкова основа за успокоение и отпускане точно преди сън? Съпруга ми също имаше проблеми със съня за кратко в миналото и му бяха изписали някакви от сорта-мента и валериан. Така наистина няма как пълноценно да си починеш и като седиш буден в леглото и не мечтаеш за хубави неща, обикновено наистина мислиш за лошите. Разбирам те, защото и на мен съня ми е много  важен.

# 26
  • Мнения: 554
Винаги съм имала толкова дълбок сън, че близките ми ме бъзикаха "живот и здраве като имаш дете горкото, има да си реве, а ти да си спиш" да ама не, няма и помен от този дълбок сън Laughing беба си спи и аз спя спокойно като не обръщам внимание на странични шумове, но тя само докато мръдне да се намества и я чувам, ние двете спим в детската, а таткото в спалнята, пробва се да спи при нас, определено желание не му липсва, но не можа, той става да я гледа през 15 минутки, защото мръднала, защото се изкашляла, защото диша  Joy и така си нанкаме двете, а ти след изморителния ден за какви неща мислиш и се услушваш, лягай и заспивай Peace

# 27
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
А как успяваме 4-та да спим заедно newsm78 Laughing? Въпрос на навик. С времето ще свикнете, ако ли не отделете бебето в друга стая ако имате възможност.

# 28
  • Мнения: 54
Ние пък си спим на спалнята с бебока а таткото сме го изгонили в хола. Но не за друго а защото много хърка (таткото де) и понеже бебко се буди да цоцка по 3-4-5...пъти на нощ, таткото ми пречи да заспя след като приспя бебо. Вие как се справяте с хъркащите татковци? На мен ми е много мъчно че не си е при нас, но иначе няма спане Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 17 592
Никога не сме спали заедно. Ние си спим в спалнята, бебето - в неговата си стая. Да живеят бебефоните!

Общи условия

Активация на акаунт