отзиви за д-р Александров - Варна

  • 118 524
  • 759
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 869
Благодаря ви момичета.Сега се обадих и записах час за спермограма на мъжа ми в понеделник( при Александров , разбира се) .Мисля,че е най-добре да отидем с вече готова спермограма на консултацията.Мерси за отговорите още веднъж. Hug Hug

# 196
  • Варна/Игнатиево
  • Мнения: 46
 ela79 , моят първичен преглед при Александров струваше 30 лв., разширена спермограма на мъжо със снимка - 50 лв., моят гинекологичен преглед с ултразвук - 25 лв. Цветна снимка не съм правила. Дано инфото ти е от полза, за да си предвидиш горе-долу разходите.
Пожелавам ти успех!

# 197
  • Мнения: 869
Благодаря за информацията.Това не е много.Аз имах притеснения,че в клиниката ще е доста по-скъпо .Пари ще се намерят. Hug Hug

# 198
  • Мнения: 453
ela79, какво стана с прегледа при д-р Александров ? Ходи ли и как мина. Моля напиши отзиви

# 199
  • Мнения: 453
 Искам да добавя в темата, че и аз съм от доволните от доктора .. Вярно, че засега имам само един преглед, но усещането което ми създаде е невероятно. Спокойствие, сигурност, загриженост и без заобиколки ... Дано и аз постигна чудото си !!!

# 200
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Момичета ,от Варна съм и до сега ходих при Маджаров и за мен е мн.добър и като лекар и като човек ...но като ви чета те си приличат по подхода и разбирането към пациентите .Дано има още такива добри лекари ,които наистина да мислят за нас ,а не за парите от нас   bouquet

# 201
  • Мнения: 57
Искам да добавя в темата, че и аз съм от доволните от доктора .. Вярно, че засега имам само един преглед, но усещането което ми създаде е невероятно. Спокойствие, сигурност, загриженост и без заобиколки ... Дано и аз постигна чудото си !!!
Радвам се за теб,garga ! Разбира се ,че ще се случи и твоето чудо !  Hug Дръж ни в течение как вървят нещата при теб . Желая ти успех и скоро да се похвалиш  Party

# 202
  • Мнения: 1 699
Най-после дойде и моят ред да пиша в тази тема.Миналата седмица се срещнах за първи път с д-р Александров и аз както всички вас,останах много доволна.Много разбран човек, което според мен е много важно освен да си добър лекар трябва и да си добър човек.Изслуша всичките ми страхове  Mr. Green и ми обясни доста работи подробно.Сега ми предстои цветна снимка при него и така съм се ошашкала че нямам думи  Crazy

# 203
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Сега ми предстои цветна снимка при него и така съм се ошашкала че нямам думи  Crazy
Няма нищо страшно, даже няма да разбреш кога е минала цветната снимка.  Grinning
 Успех и хубави резултати!  Hug

# 204
  • Мнения: 1 699
Благодаря ти мила  Hug
А относно рецептата за лидокаина и контраста мислите ли че трябва да ги взема по-от рано или на същия ден  newsm78
Като питах Ани дали да пия някакви обезболяващи като аулин,тя се позасмя и ми каза че нямало смисъл.Каз че момичетата пиеели но според нея самото внушение че си си изпил хапчето,ги кара да са по-спокойни.
Бях чела че д-р Александров не прави вече цветни снимки.Но той ми каза като си записвам час за снимката задължително да отбележа че държи той лично да я направи newsm78Има съмнения че тръбата може да има възпаление и каза че е много важно да се направи много точно за да се знае резултаа със сигурнос.

# 205
  • Varna
  • Мнения: 1 094
А относно рецептата за лидокаина и контраста мислите ли че трябва да ги взема по-от рано или на същия ден  newsm78
Ами нищо не ти пречи да си ги вземеш по рано и да си ги сложиш в хладилника, по добре е да си спокойна а не да се окаже в последния момент, че не можеш да ги намериш и да се притесниш излишно и допълнително.

# 206
  • Мнения: 3 010
Ели вземи си по-рано контраста, защото аз като го купувах, нямаше и се наложи д апоръ4вам, за малко да прецакам нещата  Hug
Радвам се, че си останала доволна от доктора  Hug

# 207
  • Мнения: 619
Аз съм забравила, че не съм се разписвала в тази темичка  ooooh! ooooh! ooooh!
Д-р Александров е невероятен човек и лекар  Hug Останах очарована от него и съм убедена, че това е моят лекар  Hug Вдъхва много кураж и вяра на хората и с него всичко изглежда възможно  Peace
Елси мила ще видиш, че като мине ЦС ще се чудиш защо си се притеснявала толкова много  Heart Eyes Heart Eyes А за контраста не мога да кажа- на мен не ми бяха казали да си купувам и като отидох доктора взе от техния и си го платих на място.

# 208
  • Мнения: 989
Абе, какъв контраст бе, мацки   Rolling Eyes  Преди 2 месеца като правих Ани не ми спомена нищо и после ми го калкулираха в цената, както на Веселушко. Следващият цикъл пак ще правя - да взема да питам ли, да не се окаже, че нямат  newsm78
Елси, наистина повечето снимки ги прави д-р Ковачев, но понякога д-р Александров държи той лично да я направи, както стана при мен. Предният път ми я прави Ковачев, но нищо не стана, направихме хистерото и лапарото и сега Александров иска да ми направи нова снимка, този път лично той. Даже ми обеща упойка  Mr. Green че при мен са страшно болезнени и това беше част от начина му да ме навие да правя тази 5-та поред снимка  Rolling Eyes 

# 209
  • Мнения: 619
Скарлет мила имат си контраст спокойно  Hug Тя и на мен Ани нищо не ми каза да си купувам и в самия ден Ковачев ме пита дали нося контраст и като му казах не, каза нищо ще вземем оттук и ще го платиш при нас и това е.  Даже го питах изрично да тичам ли до Аптеката да купувам, но той каза не няма нужда ние имаме  Peace Аз я правих преди 9 дни  Peace
 А доки определено знае как да те прикотка пак за ЦС - радвам се че ще е с упойка и този път няма да те боли- поне като ще е за 5 път да не е свързана с неприятни преживявания  Praynig Hug Стискам палци за резултата и това да ти е последната снимка Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт