отзиви за д-р Александров - Варна

  • 118 709
  • 759
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 2 013
Сигурно това,че док. не дава напразни надежди, не обещава и има доблеста да откаже, когато смята, че е безсилен,  е много лошо. Но обратното би било кощунство.
Успех на всички.

При мен докторите се стряскат от алергичните ми реакции, мога да направя гърч, уртикарии с подуване на брадичката (което е опасно пък да не ми се подуе гръкляна и да се задуша за 3 мин). На мен явно това ми е проблема. Иначе и овулация имам, тръби, добра спермограма, малко надбъбречна хиперплазия и от гинекологична гледна точка не съм с проблеми. Проблемите са в други области на медицината: предимно ендокринология и имунология. И някакво безумно автоимунно заболяване, което до сега не става ясно как се казва точно - нямам диагноза там.

Но аз няма как да си крия алергичните реакции. Аз съм длъжна да предупреждавам лекарите що за чудеса са ми минавали през главата и аз самата имам интерес да ги предупреждавам, за да знаят какво да ме правят ако се случи, че аз обикновенно съм доста безсилна (особенно ако е гърч).

# 586
  • Мнения: 1 165
Аааа, Киара...не ги прави само мъже. Аз чакам момиченце Simple Smile

# 587
  • Мнения: 151
Някой знае ли кога д-р Александров ще излиза в отпуск?

# 588
  • Мнения: 4 651
Някой знае ли кога д-р Александров ще излиза в отпуск?

Лятото знам, че не правят процедури, така че може би вече са в отпуск.

# 589
  • Варна
  • Мнения: 801
на мен ми казаха да се чуем след 20 август аз съм при Ковачев но мисля че важи за цялата клиника

# 590
  • Мнения: 1 165
аз в петък бях там по спешност. Имам записано секцио при д-р Ковачев за 25.07, въпреки че е в отпуска до 5 Август. Наложи ми се спешно да отида на 15.07 защото имах контракции и съм с 2 см. разкритие и тъй като на д-р Ковачев му беше изключен телефона, защото не е в града, д-р Александров ме прегледа, без дори да ми вземе стотинка. Същата вечер каза, че заминава някъде за 2-3 дни. Наистина не правят процедури, но мисля, че етажа не остава без човек. Ако става въпрос за консултация- другата седмица според мен ще има към кого да се обърнете.

# 591
  • Варна
  • Мнения: 25 305
Илианка,
стискам палци и ще чакаме хубави новини Simple Smile
И аз искам да направя една консултация при тях по един въпрос, втората половина на август ще намина.

# 592
  • Мнения: 7 118
Илианка,
стискам палци и ще чакаме хубави новини Simple Smile
И аз искам да направя една консултация при тях по един въпрос, втората половина на август ще намина.

Месечинка,  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 593
  • Мнения: 36
Няма ли да почиват август  Rolling Eyes

# 594
  • Мнения: 1 165
месечинке благодаря Simple Smile
мимирока явно тази година почивката им ще е юли месец. Но за да не подведа някой, най-добре се обадете по телефона да питате

# 595
  • Мнения: 5
Здравейте ,мили дами,
Прочетох много добри коментари за д-р Александров.Искам да разбера работили с РЗОК? Rolling Eyes

# 596
  • Мнения: 2 259
Здравейте ,мили дами,
Прочетох много добри коментари за д-р Александров.Искам да разбера работили с РЗОК? Rolling Eyes
НЕ

# 597
  • Мнения: 1
Здравейте, след 4 спонтанни аборта реших да се разтърся и да намеря някой свестен лекар. Изчетох доста коментари и реших това е човека- д-р Александров. Оказа се лошо решение. След като чаках близо 5 часа и дойде моя ред (най- накрая, аз бях предпоследна) излезе д-р Александров погледна мен, погледна другата чакаща жена и покани нея. Доста възмутително, но си казах нищо ще почакам нали е добър специалист. Нищо подобно !!!!! Влязох в кабинета и там полуизлегнат  на стола, д-ра  дъвчеше дъвка и гледаше през прозореца  и така 3-4 мин. След като ме удостой с внимание  му обясних проблема, а той дори без да ме изслуша ми каза, че тези аборти били плод на моето въображение. Не можело да се говори за аборт преди да си влязла в 7 седмица и  че трябва да ми се случи поне още 2-3 пъти за да се смятало за някакъв проблем  Аз попита може ли да се направя изследвания, какви. Отговора беше просто да си отида в къщи и да чакам докато забременея и изкарам цяла бременност. Нямало нужда да ходя и да занимавам хората с подобни глупости, че съм добре и само ходя да досаждам  В крайна сметка намерих лекар, който се интересува не само от печалбата но и то хората. Оказа се че имам завишени антитела. Надявам се сега вече да имаме успех с бебетата 

# 598
  • София
  • Мнения: 865
Здравейте, след 4 спонтанни аборта реших да се разтърся и да намеря някой свестен лекар. Изчетох доста коментари и реших това е човека- д-р Александров. Оказа се лошо решение. След като чаках близо 5 часа и дойде моя ред (най- накрая, аз бях предпоследна) излезе д-р Александров погледна мен, погледна другата чакаща жена и покани нея. Доста възмутително, но си казах нищо ще почакам нали е добър специалист. Нищо подобно !!!!! Влязох в кабинета и там полуизлегнат  на стола, д-ра  дъвчеше дъвка и гледаше през прозореца  и така 3-4 мин. След като ме удостой с внимание  му обясних проблема, а той дори без да ме изслуша ми каза, че тези аборти били плод на моето въображение. Не можело да се говори за аборт преди да си влязла в 7 седмица и  че трябва да ми се случи поне още 2-3 пъти за да се смятало за някакъв проблем  Аз попита може ли да се направя изследвания, какви. Отговора беше просто да си отида в къщи и да чакам докато забременея и изкарам цяла бременност. Нямало нужда да ходя и да занимавам хората с подобни глупости, че съм добре и само ходя да досаждам  В крайна сметка намерих лекар, който се интересува не само от печалбата но и то хората. Оказа се че имам завишени антитела. Надявам се сега вече да имаме успех с бебетата 


По начинът по който го познавам, смятам, че ти е го е казал много точно. Не забравяйте, че Александров е ЕМБРИОЛОГ. И вие искате от един такъв да ви решава имунологични проблеми?

Пожелавам ти успешна бременност! От все сърце!

п.п. Александров не е Бог, не бъркайте двата щата... Макар че за мен и за стотици други  жени по света е такъв.

# 599
  • Варна
  • Мнения: 686
Дучкова, всеизвестен факт е, че в АГ Варна не се правят имунологични изследвания, д-ра въобще не им обръща внимание, дори и да имаш такива.

Общи условия

Активация на акаунт