ЧАСТЕН ДЕТЕКТИВ

  • 20 655
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 54
Защо не седнете и поговорите за твоите съмнения?

# 16
  • Мнения: 123
дайте тел.на детектива и насам. JoyЗнае ли човек кога ще му потрябва.

# 17
# 18
  • Мнения: 307
Мисля,че парите не си заслужават. В краен случай и ти самата може да го проследиш. Качваш се на колата и хоп.  Wink

# 19
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
И от какъв зор ще го правиш? Като го хванеш, той да не би да спре да го прави? Най-много ако той разбере да се вбеси и да те напусне. По-добре си поговори с психотерапевт, болезнената ревност е болестно състояние на душата. И смело продължавай напред, гледай си живота, с него ли без него.
Иначе моя позната ползва такава услуга. Плащаше като луда по 1000лв (!) дневно. Хората и дадоха богат снимков материал, "доказателства" и глупости на търкалета. И след грандиозния скандал, който тя му устрои, той си събра багажа и я напусна, като се премести при любовницата си. Така че, от какъв зор?

# 20
  • Мнения: 179
Преди години,бившето ми гадже беше наело един да ме следи,после ми показа снимките,аз като видях къде е залягал човекът за да ни снима,направо онемях Shocked Естествено,нямаше какво да кажа  и се изнесох при сегашния ми съпруг Wink общо взето бях доволна,че го беше направил,защото аз сама никога нямаше да си призная,а и нямах смелостта да си тръгна сама,та направо си ми помогна  Laughing

# 21
  • Мнения: 1 640
Неоправдан разход, според мен!Не е зле човек да знае истината относно с какъв човек живее.Дегизирай се с чужди дрехи,очила и перука и действай.И дано се успокоиш,т.е.,да няма поводи за ревност и съмнения.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 890

  Точно за този говорих - една колежка се беше вкарала и тя в някакви филми и искаше да наеме детектив да следи мъжа и и се обади на Маринов и той и беше казал около 150 лв на ден.  Peace А за тия, дето взимат 1000 лв, думи нямам, какво толкоз правят за тия пари ???  newsm09

# 23
  • Мнения: 192
В тоя век на комуникации и виртуалност... един "кей логър" на домашния комп и ако има нещо ще го изловиш за 0 време.
(Освен ако не е старомоден и не ползва комп или е прекалено хитър да не ползва домашния за да се обяснява и да си прави срещите)!
 

# 24
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 696
Според мен нищо особено. Просто за хора с неограничени пари. Имали си  елитни клиенти, много известни личности. Снимат, също така правят и нещо като филмче, подслушват, записват де що може. Документират как е протекъл денят на проследявания едва ли не по минути. Какъв ли му е смисълът на това...

# 25
  • Мнения: 107
няма нужда от детектив според мен.организирай хубава ве4еря и поговорете спокойно на 4 очи,кажи му за твойте притеснения и съмнения.Може да си признае ,ако найстина ти е изневерил.

# 26
  • Мнения: 1 479
Ако имам сьмнения,сама ще си го проследя,пьк си има и хора,които безплатно ще ме информират.

# 27
  • Мнения: 210

  Точно за този говорих - една колежка се беше вкарала и тя в някакви филми и искаше да наеме детектив да следи мъжа и и се обади на Маринов и той и беше казал около 150 лв на ден.  Peace А за тия, дето взимат 1000 лв, думи нямам, какво толкоз правят за тия пари ???  newsm09

Много неща правят,бъди сигурна,пак казвам зависи за какво става въпрос. Едно добре  организирано мероприятие,отнема доста време и доста хора, а това е пари.
Представи си примерно,че искаш съпруга ти или някой друг да се следи ден и нощ,тва не го прави един човек или една кола,има места до които можеш да бъдеш допуснат след определена сума,така че нещата не са толкова лесни,по филмите е друго.
Ако все пак някой е решил да се обърне към такив вид услуги,Не препоръчвам Маринов

# 28
  • Мнения: 6 442
Ако имам сьмнения,сама ще си го проследя,пьк си има и хора,които безплатно ще ме информират.
И аз съм на това мнение:)  Peace

# 29
  • Мнения: 1 568
Здравейте момичета, от известно време ме измъчва голяма ревност и съм решила да ползвам услугите на частен детектив. искам мнението на някой заслужава ли си цялото това упражнение или не.

Отвратително!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт