Секса след раждане - по-хубав или по-лош?

  • 9 031
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 188
За мен по-неприятната част е, че отново се въвежда пазенето по различни начини, бях го забравила за времето на бебеправенето и бременността, толкова хубаво беше...

Ние пък с мъжо нямахме търпение този период да мине и да се върнем към добрите стари презервативи   Grinning

# 16
  • София
  • Мнения: 1 603
Родих с епизотомия. Първия път беше изненадващо болезнено, втория по-малко, на третия по приличаше... та при мен, май секса се скапа - надявам се само, че е временно.

# 17
  • Мнения: 2 746
За мен по-неприятната част е, че отново се въвежда пазенето по различни начини, бях го забравила за времето на бебеправенето и бременността, толкова хубаво беше...

И при мен така  Blush

# 18
  • Мнения: 1 006
Родих с епизотомия.Не съм забелязала да има някаква промяна.

# 19
  • Мнения: 1 193
Няма разлика, родих с епизиотомия  Embarassed

# 20
  • Мнения: 1 596
Не правим Sick
Няма привличане,сякаш изчезна.......
Аз съм все още дебела...
със секцио родих. Tired

# 21
  • Мнения: 4 447
2-3 месеца след раждането - нормално без епизотомия, секса беше уникален и доста различен, вече е както преди, пак е хубав!  Mr. Green

# 22
По-хубав,може би защото по-рядко го правим.Родих нормално,с 1 шев

# 23
  • Мнения: 636
Няма разлика. Родих със секцио.

# 24
  • Мнения: 1 672
по-хубав /нормално раждане/

# 25
  • Мнения: 2 908
При мен стана по-лош-с нормално раждане съм.Нямам желание още от раждането,хормони ли са,що са ,не знам,но преди бях секс маниачка,а сега не искам да чувам за секс,не ме интересува въобще,не ми е приятно като правя,не ми е и гадно,преди ме кефеше.

# 26
  • Мнения: 332
Раждала съм с епизотомия и доколкото си спомням правихме секс 1 месец(40дни) след раждането. наистина неочаквах да е толкова хубаво, но се получи, може би защото не мислех изобщо за някаква болка, а се отпуснах в прегръдките на любимия мъж и се почувствах отново истински желана, а може би, защото по време на бременността желанието ми за секс се беше изпарило,и изведнъж то се завърна, за радост на мъжо  Laughing

# 27
  • Мнения: 128
родх 2 момичета с разлика 3 години и двата пьти с епизотомия секса стана още по хубав

# 28
  • София
  • Мнения: 4 588
Не намирам разлика. Винаги е бил хубав. Heart Eyes
Родих със секцио.

За мен по-неприятната част е, че отново се въвежда пазенето по различни начини, бях го забравила за времето на бебеправенето и бременността, толкова хубаво беше...

Да, и за мен. Sick

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Няма разлика/секцио/.

Общи условия

Активация на акаунт