Продуктите на LR Cosmetisc?

  • 77 507
  • 121
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 132
Виждам, че има момичета, които ползват продуктите и то от доста време. Споделете, кои от тях сте ползвали, от какво сте доволни.
Аз си поръчах продукти от серията MicroSilver и се скоро ще мога да споделя резултати. Ще се радвам по-опитните да споделят повече   bouquet

# 16
Виждам, че има момичета, които ползват продуктите и то от доста време. Споделете, кои от тях сте ползвали, от какво сте доволни.
Аз си поръчах продукти от серията MicroSilver и се скоро ще мога да споделя резултати. Ще се радвам по-опитните да споделят повече   bouquet

Аз ползвам лосион за лице с алое вера и съм много доволна.Сестра ми също го ползва,тя е с проблемна кожа и казва,че и действа успокояващо.Околоочния крем с алое вере също е много добър.В момента ползвам околоочен крем от серията Racine и съм доволна.Мисля да си поръчам някои от комплектите им.От спиралата съм просто очарована.И най-скъпата спирала която съм си купувала не ми прави миглите толкова добре.А за серията MicroSilver знам само че много дерматолози и лекари си я поръчват,отзиви не мога да кажа.Сега започвам да ползвам маска за коса с алое вера по натам ще пиша отзиви.
Поздрави  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 132
Ton4o,

Радвам се, че сподели какво си ползвала. Между другото вчера тъкмо се чудих за спиралата, тъй като имам нужда от нова вече. Винаги ползвам скъпи спирали, но много рядко попадам на такава, която наистина да ми допадне. Със сигурност ще си поръчам на LR, дано съм доволна колкото теб Peace

# 18
Аз бях на семинара който се проведе в родина + съм бил на семинари в Атина. Мога да кажа 4е продуктите са качествени. Особено парфюмите. Не знам за човека дето твърди че орифлеим са по-добри звучи ми смешен Simple Smile Знам също за кремовете с q10 че стават. Определено са качествена фирма. Скъпи? не бих казал проверете цените им с тези в магазините и ви обръщам внимание парфюм, не тоалетна вода. Колко мъжки парфюма сте виждали аз ли4но не съм (в магазин) Лично ползвам Body Kouros на YvesSaintLaurent. Е парфюм не съм виждал в живота си такъв само тоалетни води. А BorisBecker на LR е по-траен и струва 2пъти по-малко за същото количество, а и е парфюм! И друго, колко парфюма с дата на годност сте виждали? Защото YvesSaintLaurent няма примерно, докато вси4ки неща на LR имат. Моля някои, ако има да каже нещо адекватно да се включи. Simple Smile благодаря!

# 19
  • Мнения: 132
Да се похваля - вчера ми пристигнаха продуктите, които си бях поръчала и съм очарована - всичко беше прилежно опаковано, така че не може да се счупи, всичко е made in germany, а не в някой изнесен някъде завод. Към всяко кремче си има упътване - каквото не съм виждала да има при друга козметика, разпространявана по този начин и всяко кремче е вакуумно запечатано при отвора, което гарантира качеството.  Simple Smile
От StarBox-a съм очарована - пробвах до сега 2 дамски парфюма - Carmen Electra i Sarah Connor - страхотни са - много уравновесени, силни, но ненатрапчиви композиции. Скоро се надявам да мога да споделя ефект от серията Micro Silver Peace

# 20
здравейте!от януари 2008г.ползвам продукти на LR.СМЯТАМ,ЧЕ СА СТРАХОТНИ...използвам,т.е.цялото сем.,паста за зъби,която е подходяща за нас,най-вече от факта,че се лекуваме с хомеопатия,а там употребата на мента не е препоръчително...аз лично ползвам почистваща пяна,крем за лице,масажно олио и чувствам лицето си страхотно... Hug

# 21
  • Мнения: 3 376
От няколко дни използвам серията с Алое вера да си мажа ръцете,защото ми бяха много зле-напукани и нацепени на места.
Ефекта е забележителен,което признавам си не очаквах,след като съм пробвала какво ли не.

В очакване съм на другите продукти,когато ги пробвам ще пиша и за тях.
Междудругото видях една приятелка днес и ми направи впечатление,че е с някакъв страхотен ФДТ,лицето и изглеждаше невероятно,каза ми че е  LR.

# 22
  • Мнения: 664
От няколко дни използвам серията с Алое вера да си мажа ръцете,защото ми бяха много зле-напукани и нацепени на места.
Ефекта е забележителен,което признавам си не очаквах,след като съм пробвала какво ли не.

В очакване съм на другите продукти,когато ги пробвам ще пиша и за тях.
Междудругото видях една приятелка днес и ми направи впечатление,че е с някакъв страхотен ФДТ,лицето и изглеждаше невероятно,каза ми че е  LR.
на forever living продуктите с алое също са ефикасни,дори мисля че повече.100% разтвор заздравява ранички и др.работи буквално за 2-3 дена

# 23
  • Мнения: 132
Мариела, коя паста за зъби ползвате - тази с алое или MicroSilver серията. И аз заради хомеопатията искам такава, която хем да е хубава, хем да няма мента.
Аз също съм изключително доволна от Алое вера продуктите - ръцете и устните ми зимно време се пукат до кръв. Сега вече няма такова нещо.  Peace
Някой ако иска инфо за някой от продуктите - най-вече с алое вера - съм насреща Hug

# 24
здравейте!надявам се,че това се чете не само от хора,занимаващи се с LR,защото продуктите действат наистина отлично!да,сигурно и продуктите на ф.FOREVER също са добри...аз лично не смятам да сменям козметиката си с друга.кремът с алое-концентрат наLR СЪЩО ВЪРШИ"чудеса"-рани от изгаряне,порязване,одраскване...наистина се заличават за 3дни.даже в момента този крем е на промоционална цена...този,който е готов да пробва нещо ново,различно,качествено и на разумна цена-сега е момента!няма да съжалява...УСПЕХ 

# 25
  • Мнения: 3 376
Пастата за зъби MicroSilver също ми харесва,макар че я ползвам само от няколко дни.

Междудругото от тези продукти с Алое вера си сложих  на косата и после се измих с шампоана и балсама Udo Walz/така ли беше newsm78/,серията беше Repair&Shine,взех си мостри,за да ги пробвам.Удивена съм честно,аз имам проблеми с косата,но на другия ден всички забелязаха разликата.
Малко са скъпички,но си заслужават всяка стотинка  Peace

# 26
  • Мнения: 7
И аз да се включа, където трябва. Много съм доволна, не очаквах така добре да действат продуктите с алое за кожни пробеми, но е факт. А колкото до парфюмите - според мен са много трайни. Съгласна съм с вас, че си заслужава всяка една стотинка.

# 27
  • Мнения: 3 376
Да,наистина са трайни  Peace
Нямам все още техен парфюм,но се напръсках няколко пъти с мострите,направи ми впечатление трайността им.

Поръчах на мъжа ми единия на М.Шумахер,ще видим дали ще остане доволен,че е такъв каприз..

# 28
забравих да допълня,че поръчваш наистина парфюм,а не тоалетна вода...а ако някой го притеснява цената може да си поръча и съответната тоалетна вода,а така също имат и парфюмна вода... Peace

# 29
  • Мнения: 164
И аз си чакам поръчката с огормно нетърпение.   От мострите останах мноого доволна
( особено от дневния крем с алое вера ).
 Още умувам дали да не стана сътрудник. Притеснява ме не качеството на продуктите и дори не толкова цените им...
              Просто, бях навремето дистрибутор на Орифлейм и помня, че успехът ми се дължеше на месечните каталози ( В ЛР каталозите излизат 2 пъти в годината), промоциите, разнообразието (макар да беше само в опаковките, а не толкова в съдържанието...) 
Не знам, определено ЛР ме печелят като клиент, но какво мислите по отношение на дистрибуторската дейност?   

Общи условия

Активация на акаунт