Как да изчестя химикал от кожа?

  • 10 522
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 428
Деси Х2 ми препоръча с лакочистител!Моя обаче е грешката ,че не опитах на по-скришно местенце!Това го направих след като опитах с мокрите кърпи(и с тях нищо Sad)

# 16
  • Мнения: 34
Ако кожата е естествена най- добре мастило от химикал се чисти с малко сприт върху памук ( спирта се купува от аптеката - етилов алкохол за дезинфекция - 70 градусов от в малки пластмасови шишета, не се разрежда с вода) и внимателно се пробва в единия край . Не би трябвало да избелее кожата-аз така почиствам естествена кожа. За изкуствената не съм много сигурна дали ще избелее, че ще си изчисти химикала съм сигурна  но за кожата не мога да кажа със сигурност какъв ще е ефекта.  smile3523

# 17
  • Мнения: 4 187
Израелската магическа гъба се продава почти във всички магазини за препарати. Цената на пакета е около 7-8лв, продават и на бройка. С въпросната, съвсем успешно и подчертавам без усилие, изчистих рисунките на Рая от дивана.

# 18
  • Мнения: 22 942
Деси Х2 ми препоръча с лакочистител!Моя обаче е грешката ,че не опитах на по-скришно местенце!Това го направих след като опитах с мокрите кърпи(и с тях нищо Sad)
Ей,сори,че така се е получило.Моя е грешката,че не предупредих да опиташ някъде ,за да видиш дали има последствия.Аз си чистех така едни бели дивани,не са ставали поразии,но все пак е важен цвета.Много ми стана тъпо. Confused

# 19
  • Мнения: 148
В бевзиностанциите продават препарати за почистване на кожените салони на автомобилите, стават за мебели и за кожени якета, също.

# 20
  • Мнения: 108
Диванът ни е от естествена кожа и го чистя  със спирт или с ацетон.

# 21
  • София
  • Мнения: 2 967
и мен ме интересува, имам екрю еко кожа вапцана в синьо. провах с меглио и спирт, но не стана/ страх ме е с кореселин.

И аз съм токав нещо. Какво да правя? С какво ли не съм пробвала...

# 22
  • Мнения: 94
С перхидрол,но само на засегнатото място

# 23
  • София
  • Мнения: 2 967
С перхидрол,но само на засегнатото място


Ще пробвам задължителлно Simple Smile

# 24
  • Мнения: 428
Опитах и с израелската гъба!И с доста усилия-пак не стана!Направо съм разочарована!Ще си стои надраскан! Crossing Arms

# 25
  • Мнения: 39
Опитай с лак за коса. Необходимо е първо да третираш малък участък, който е примерно на гърба на креслото и не се вижда, зашото е възможно самата кожа да се повлияе.
Впръскваш лак за коса директно върху петното (ако е по-старо), или на памучна кърпа и търкаш. След това нанасяш вазелин. Това е-пробвах го миналата година върху изкуствена кожа и се получи.
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт