Отговори
# 15
  • Мнения: 441
Еееее!Що го поправи пък ти?Беше много забавно! Crazy
е ,то на цитата ти си остава  Crazy

# 16
  • Мнения: 50
Добро утро, мацки  Grinning. Заформили сте купона. Пък аз се къпах снощиииии...........с топла вода Mr. Green и у нас е топло............много е гот   Joy. Павла се пооправи вече.

Болните да оздравяват, лек ден на всички  Laughing.

# 17
  • Мнения: 3 219
Честито, Гичева, голям кеф е с газта. Сега се подготви лееееко да ти скочи сметката на водата, че като има топла вода на воля......Ех, че кеффффф  Crazy

# 18
  • Мнения: 50
Аааааа, мерси, Буби  Laughing. Мислех снощи да остана цяла вечер в банята, но дойдоха кумовете на гости  Mr. Green. Да скача сметката, то с тия разходи, края не мога да му хвана..............ще плащаме  Crazy. Ама този месец и доста ток ще имаме..............нали се отоплявахме с един радиатор, уж икономичен, ама....... Голям кеф, детска радост Laughing.

# 19
  • Мнения: 271
Здравейте и от мен Simple Smile Днес Ивайла е за първи ден на градина и сега ми е много самотно и неестествено без нея. Спокойна съм, защото свекърва ми я взе в нейната група. В понеделник почвам работа и ми е леко притеснено, а мигрената направо ме измъчва тези дни.

# 20
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 Куцук,куцук и аз на опашката.
 Какво правите бе хора,скатавате се удома в този студ,а.  madnoel
 Я кажете кой какви подаръци ще купува за Коледа,че съм в голяма чуденка. newsm78

# 21
  • Мнения: 441
  Я кажете кой какви подаръци ще купува за Коледа,че съм в голяма чуденка. newsm78
Ау ,болната ми тема.И аз мислех това да питам.
За сега на Рени съм решила да взема сребърен пръстен,да прави компания на този който Мирката и' подари за рожденият ден  Flutter.Тя и някакви книжки за пубертета си е харесала  newsm78,май това е за сега...На Влади обаче нямам никаква идея...започнах да купувам едни конструктори,елементите си пасват и смятам да взема още 1 такъв,но ми се струва малко за подарък.А и татето щял да се огледа за подаръци.В Испания е доста скъпо ,а и колета за 1кг е 25 евро и се опитвам да го разубедя да не праща нищо от там.Аз за тези пари ще им взема доста неща,ама и на него му е домъчняло...вече са пуснали коледните подаръци и като гледа как другите пазаруват за децата си и на него му се иска да изпрати нещо...ох,не знам може да е скъпо там ама като иска и той нещо да им купи...казах му да си прецени сам.
Лелееее поста стана 2 км... ooooh!

# 22
  • Мнения: 292
Тоничка щом е при баба няма страшно.В коя градина я пусна?А къде ще почваш работа?/оф,че съм любопитна ама/. Embarassed
За подаръци хич не знам newsm78
Танче ако спре да вали ние ще излезем,даже мислех към центъра да ходя. newsm78

# 23
  • Мнения: 441
Пуфи и аз щях същото да я питам Тоничка,но нали се улях в предният пост  Laughing чаках някой друг да попита...
За излизане не знам  newsm78..ние бяхме навън за 1-1.5 часа,минахме покрай детската градина в ,,Орел"' и Влади искаше да влиза вътре  Joy.Така,че не знам дали ще излизаме след обяд,ти си с количка и малката може да спи в нея ,а аз трябва да го чакам да се наспи т.е. ще  е към 16 часа.Ако искаш като тръгваш ми пиши лично съобщение или в скайпа и ако  Влади се наспи по навреме ще ти звънна на GSM-a(само дето трябва да ми напишеш номера си).

# 24
  • Мнения: 3 219
МНОго гнусно време беее.....Голям дъжд ме валя /както винаги/, а аз днес реших да изляза вече със зимната количка, нямах дъждобран, само един счупен чадър  hahaha. И да ви кажа,хич няма изгледи да спира да вали.
Мирката, де скиториш, хаймана такава, минах покрай магазина, пак те няма Thinking
За подаръците.....не съм измислила още нищо Crazy

# 25
  • Мнения: 292
Буби много е гадно времето наистина.
Тази зима лоша работа #2gunfire

В Орел не вали  newsm44 newsm44 newsm44

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 14:12 от Mama na Gabi

# 26
  • Мнения: 50
И тук вали.............ужасно време. Не ме свърта нещо в офиса, много ми е скапано.

За коледните подаръци изобщо не съм мислила, първо да оправим рожденния ден, много нагъсто тия празници у нас  Mr. Green............взех, че родих един месец преди Коледа, та да има да купувам подаръци един след друг Joy. Детенце ще е щастливо поне от този факт Mr. Green. Днес вече са пристигнали първите подаръци, които поръчах в Интернет, нямам търпение да ги видя  Thinking.

Тоничка, честит първи ден на градина Grinning.

Танче, няма ли да си имате тати за Коледа и Нова година Sad.

# 27
  • Мнения: 271
Взех малката преди час от градина, много и харесало. Не искаше да тръгва, защото си рисувала. Изяла и изпила всичко дето са им го давали Joy сякаш у нас гладна съм я държала. Остава да видим как ще е и следващите дни, дали още ще има мерак или не.
Започвам работа на старата си работа. Фирмата се казва "Агрохимконсулт-3", офиса е до Музикалния дом. Там работя в счетоводството, а фирмата се занимава със земеделие и препарати, аредни и т.н. Надявам се да съм ви задоволила любопитството  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 256
Честита ни тема Peace.Ох Гого сега е и той с варицела Whistling за болничен ми е неудобно пак да гоудължавам вече нали ми го удължиха като бях в болницата баба ще го гледа Антон е на градина вече и аз в събота се връщам на работа  Cry Приятна вечер

# 29
  • Мнения: 3 219
И тук вали.............ужасно време. Не ме свърта нещо в офиса, много ми е скапано.

За коледните подаръци изобщо не съм мислила, първо да оправим рожденния ден, много нагъсто тия празници у нас  Mr. Green............взех, че родих един месец преди Коледа, та да има да купувам подаръци един след друг Joy. Детенце ще е щастливо поне от този факт Mr. Green. Днес вече са пристигнали първите подаръци, които поръчах в Интернет, нямам търпение да ги видя  Thinking.

Тоничка, честит първи ден на градина Grinning.

Танче, няма ли да си имате тати за Коледа и Нова година Sad.
Какво поръча по интернет, ако не е тайна, и от къде ?
У дома и ние сме нагъсто, първо съм аз, после Сашо, а после и празниците.А и Дани има имен ден на 17декември, а мъжа ми си прави курбан на 6 декември  Crazy Crazy Crazy Crazy
Стели, нали не си се надявала,че ще го подмине newsm78. Дано я изкара поне леко. Hug

Общи условия

Активация на акаунт