кокоши трън??+

  • 204 570
  • 285
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
И аз имам същия проблем вече почти 4-5 месеца, щот съм мнооо тъпа и в началото не отидох да ми го изгорят и ся скляпам на парцали и са чуда с кво да го мана. А тия лепенки от аптеката са пълна скръб, при мен се появи обратния ефект, повече се влуши от тях, вместо да се подобри. Мисля, че сега вместо един имам поне пет. Боли ужасно, вече едвам издържам като стъпвам. Абе голяма досада е тоя трън. Пробвах по няква рецепта на Баба Ванга със смрадлика,ама не даде никакъв ефект,а ма пък и аз се сетих да я приложа след 5 месеца  doh Според вас в тоя моя случай какво "бабино чудо" би могло да помогне  newsm78
Така като гледам и тук ще играе вълшебния азот на чичо доктор. И аз моите ги бях изтървала и докато бях в чужбина и се отнасях с пренебрежение към проблема тръна се разрасна.Малко трудно е след като вече е пуснал разсейки да го отстраниш безболезнено,щом те боли и като ходиш... newsm78

# 16
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Има едно лекарство на д-р Цикарели. Аз имах два кокоши тръна на възглавничките на краката точно след пръстите. От години се мъчех с тях. Е с това мазило се оправих за около седмица.

# 17
  • Мнения: 35 968
ако се чоплят, се разнасят, но ако не се пипат и си стоят под лепенките, няма проблем

# 18
  • Мнения: X
Когато и аз имах такъв проблем ми препоръчаха един "чуден" лек,който обаче нямах практическата възможност да изпробвам. Лекът беше да дам на кон или магаре да ми лизне кокошия трън Joy

# 19
  • Мнения: X
ако се чоплят, се разнасят, но ако не се пипат и си стоят под лепенките, няма проблем
Оо,аз на моите голямо чекане им дръпнах, опитвах се с една пинсета да откъсна черните връхчета ,обаче...ефект-нулев,още по-зле стана.

# 20
  • София
  • Мнения: 5 828
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=230549.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=222531.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=223220.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212463.0
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=208276.0

Аз пробвах ето това - Hühne Augen, има го в аптеките, резултатът е средна работа т.е. остана ми едно малко топченце, но аз не го мажех редовно.

# 21
  • Мнения: 3 459
Има едно лекарство на д-р Цикарели. Аз имах два кокоши тръна на възглавничките на краката точно след пръстите. От години се мъчех с тях. Е с това мазило се оправих за около седмица.
Малко скептично гледам на него да ти кажа  Thinking ама щом казваш може и да действа. Колко кинта е то  newsm78
red smiling cat и аз си мисля, че дотам ше тряаа да опра или до отстраняване с лазер, обаче не знам кое от двете би било по-добре, някъде из нета четох, че ако се отстранели с лазер можело и да не се появят повече, докато с азота можело пак да ти изляват след като се изгори  Thinking
bubanka аз не издържам без да ги чопля, почти всеки ден си ги дълба  Mr. Green ,ако ми видиш крака на кво прилича и  ooooh!

# 22
  • Мнения: 35 968
те са нещо тип вирус и са заразни, за това не ги чоплете, особено ако пипате деца  Rolling Eyes

# 23
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Има едно лекарство на д-р Цикарели. Аз имах два кокоши тръна на възглавничките на краката точно след пръстите. От години се мъчех с тях. Е с това мазило се оправих за около седмица.
Малко скептично гледам на него да ти кажа  Thinking ама щом казваш може и да действа. Колко кинта е то  newsm78
red smiling cat и аз си мисля, че дотам ше тряаа да опра или до отстраняване с лазер, обаче не знам кое от двете би било по-добре, някъде из нета четох, че ако се отстранели с лазер можело и да не се появят повече, докато с азота можело пак да ти изляват след като се изгори  Thinking
bubanka аз не издържам без да ги чопля, почти всеки ден си ги дълба  Mr. Green ,ако ми видиш крака на кво прилича и  ooooh!

Ами аз си го купих миналата година февруари и беше 4 лв

# 24
  • Мнения: 3 459
Шъ пробвам, то за 4 кинта и да не действа поне няма да ме е яд, че не съм се набутала  Mr. Green
А я ми кажи то кво представлява точно нещо като крем или  newsm78
bubanka, не знаех че са заразни. Деца не пипам, пипам себе си, най-много да ми излязат още малко и шъ си ги отглеждам с кеф  hahaha

# 25
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Течно е както е течен спирта. Вътре на капачката е закрепена една четчица с която мажеш повърхността на кокошия трън. Слагаш лепенка и така 12 часа. На всяко мазане измиваш мястото и се пробваш да махнеш кожата, цащото тя е побеляла и мъртва и лесно се бели. аз го правех с едно инструментче от несесера за нокти. И така в един момент влизаш по-надълбоко докато стигнеш до здрава тъкан. За около един месец след това се е загладило мястото с нормална кожа. Разказах ти как протече при мен. Дано и ти имаш успех.

# 26
  • Мнения: 3 459
Течно е както е течен спирта. Вътре на капачката е закрепена една четчица с която мажеш повърхността на кокошия трън. Слагаш лепенка и така 12 часа. На всяко мазане измиваш мястото и се пробваш да махнеш кожата, цащото тя е побеляла и мъртва и лесно се бели. аз го правех с едно инструментче от несесера за нокти. И така в един момент влизаш по-надълбоко докато стигнеш до здрава тъкан. За около един месец след това се е загладило мястото с нормална кожа. Разказах ти как протече при мен. Дано и ти имаш успех.
Благодаря за изчерпателния отговор  lovekiss Шъ го взема и ако подейства тва ше е идеалния вариант  Laughing

# 27
  • Мнения: 35 968
те за това се разможават от лепенките - разчопля се кожичката и те плъзват
но когато четох темите покрай моите, имаше момичета, писали, че при некадърно горене, също се множат

# 28
  • Мнения: 1 174
Имах същия проблем около 2 години и се опитвах да лекувам с какво ли не, но без резултат.Само с горене не бях опитвала, но и на това се реших...Само че забременях и със самото раждане, веднага след него бяха изчезнали!Вече 10 месеца няма и помен от трънчетата!

Не зная какво да те посъветвам, освен това, което аз зная, но само през него не минах...Преди много години, когато сестра ми беше с кокоши тръни по ръката, а аз си мислех, че подобно нещо никога няма да ми се случи, една баба на село й била казала да си потопи ръката в кофа, от която коня или магарето е пил/о вода.Сестра ми го направила и си спомням, че когато я прибраха от бабини, ръката й беше съвсем чиста!

# 29
  • София
  • Мнения: 426
Аз имах и ми ги гориха с мравчена киселина и помогна,но сега май вече не се намира такава киселина

Общи условия

Активация на акаунт