наддаване през бременноста!!!

  • 11 041
  • 289
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
28КГ...Доста ми тежаха,но ги свалих всичките за 4-5 месеца,без диети.
Не го мисли,храни се.
Колкото толкова,ще ги свалиш.
Важно е бебето,а не килограмите.

# 226
  • кв.Изток
  • Мнения: 1 219
С първата бременност качих 15 кг., с втората 11 кг.

# 227
  • Мнения: 4 406
през втората бременност качих общо 14 кг, от които 4- през последния месец, от залежаване и мързел. след раждането ми останаха 3 кг за сваляне

# 228
  • Мнения: 1 031
Качих 14 кг. и 1 месец след като родих ги бях свалила

# 229
  • Мнения: 1 674
С баткото качих 18 кг.-свалих ги бързо след това.С малката качих само 9 кг.Не мисли за кг.-,а за бебето.Леко раждане ти желая.Успех!

# 230
преди бях 49кг. сега сме в 27 седмица качих 12 кг. колкото и да качим това е за добро посли ще сваляме 

# 231
Здравейте на всички бъдещи и настоящи майчета. Аз съм в края на 6ти месец и съм качила 7 кг.

# 232
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Струва ми се че мацката вече е родила Thinking

# 233
  • София
  • Мнения: 7 673
Струва ми се че мацката вече е родила Thinking
Това със сигурност е така Simple Smile
Но не прече останалите да си сверим часовниците, без да се отваря нова тема по същия въпрос Wink

# 234
  • Мнения: 256
Струва ми се че мацката вече е родила Thinking
Това със сигурност е така Simple Smile
Но не прече останалите да си сверим часовниците, без да се отваря нова тема по същия въпрос Wink

Хахаха, ами да... колко ли е качила на края?

Аз вече съм +10 в 31 седмица. А лекарят ми беше казвал, че не трябва повече от 7,8 килца да натрупам. Тръгнах от 47. Не е почнал диети да ми налага, но ще видим  Wink

# 235
  • София
  • Мнения: 44 271
Уоу, че стара тема....Wink

# 236
  • Мнения: 163
По време на берменноста качих 13 кг. Много бързо си върнах старата форма, та дори отслабнах повече отколкото беше нужно.

# 237
  • Мнения: 498
25кг, за сверка бебе 1.700кг.

# 238
  • София
  • Мнения: 110
До 40-та седмица имаш доста време и период, в който най много се пълнее, така че доктора ти е прав. Успех!
Така е!!! Аз качих 20кг. С раждането свалих 10кг. С другите килца се боря още!!! През бремеността се променя страшно много метаболизма и от нещата които си яла преди това и не си пълнеела от тях (става въпрос за тестени и захарни изделия) през бремеността дори да ги ядеш в същото количество и да не прекаляваш - можеш да напълнееш от тях излишно. За това по-добре наистина се ограничи в тази насока. Наистина през последните седмици най-много се трупа  Sad

# 239
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Струва ми се че мацката вече е родила Thinking
Това със сигурност е така Simple Smile
Но не прече останалите да си сверим часовниците, без да се отваря нова тема по същия въпрос Wink
Хахаха, ами да... колко ли е качила на края?
Ми гледам, че съм отговорила в началото на темата 13кг - е до края си останаха толкова (щом е за статистиката)

Общи условия

Активация на акаунт