Отговори
# 15
  • Мнения: 281
Много Мъж е.
Особено са ми любими мъже, които разказват случки от казармата.
Да оставим, че е много показателно как се е държал към "зайците." След като и той е бил такъв.
Радвам се, че махнаха задължителната казарма.

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 11:55 от Мария Лу

# 16
  • Мнения: 2 700
На базата на моето обкръжение съм категорична, че мъж, който не е бил в казарма си личи от километри.
Друг е въпроса, че казармата мачка личността, което само по себе си е неоправдано.

# 17
  • София
  • Мнения: 2 437
Споделям мнението ти.
Намирам огромна разлика.
Иначе, да мъже са си...но има разлика от мъж до мъж Wink

# 18
  • София
  • Мнения: 1 457
Навремето дядо ми е бил офицер от царската армия. Та той ми е разказвал (лека му пръст) че в тогавашните времена мъж който не е ходил войник не е можел да се ожени. Хората са смятали че такъв мъж нещо му има, нещо не му е наред. Значи е болен или най-малкото не е станал мъж и не може да носи отговорност за семейството си. Дядо ми е казвал че при него са ходили майки на болни момчета да го молят да вземат синовете им в казармата.
Та така. Как виждате вие мъжете които са ходили в казарма и тези които не са и на какво мнение сте че повече българските мъже няма да ходят войници.

На времето жените са се омъжвали девствени, а доматите са се ядяли с колците.
Времето вече е друго!

Днес животът е достатъчно труден, за да не се налага да ходиш в казарма, за да го усетиш. Мисля че за всяко младо момче ( хлапак както ти ги нарече) е по - полезно тези 1-2г от живота си да учи или работи, или да пътува, по -ценен житейски опит ми се струва.

На теб какво ти даде казармата?  Това с брома вярно ли е?

# 19
  • Мнения: 442
борис, ти ли беше питал дали е простак мъж, който не ходи на опера? че ме мързи да ровя

по темата - не мога да ти отговоря.

и нека да позная следващата ти тема - вероятно ще е нещо като `интелигентен ли е мъж, който носи очила?`

# 20
  • Мнения: 765
Да. Познавам много мухльовци , които са били в казарма и силни мъже, които не са били.

# 21
  • Мнения: 506
разбира се,че е мъж
само,че се чудя сега с какво ще се хвалят и от какво ще се оплакват,като няма да имат казармени подвизи newsm78

# 22
  • Мнения: 516
борис, ти ли беше питал дали е простак мъж, който не ходи на опера? че ме мързи да ровя

по темата - не мога да ти отговоря.

и нека да позная следващата ти тема - вероятно ще е нещо като `интелигентен ли е мъж, който носи очила?`
Зайка, не позна. Следващата ще е - "Мястото на жената е в кухнята"

# 23
  • София
  • Мнения: 1 457
...Боса, бременна и до печката:)

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Мъж е всеки, който върже гащи
и писател-всеки, който знай да дращи.

Имала съм връзка с мъже и от двата вида. Разликата е, че тези, които са ходили разказват интересни истории с преживелици от казармата.
И да, тези, които не са ходили в казарма също са мъже.

# 25
  • Мнения: 212
борис, ти ли беше питал дали е простак мъж, който не ходи на опера? че ме мързи да ровя

по темата - не мога да ти отговоря.

и нека да позная следващата ти тема - вероятно ще е нещо като `интелигентен ли е мъж, който носи очила?`
Зайка, не позна. Следващата ще е - "Мястото на жената е в кухнята"
Пу, ти го каза.
Бях се замислил за такава тема но стигнах до извода че това не е въпрос а констатация и нещо нормално така че няма какво да му се обсъжда. Затова не съм го пуснал...

...Боса, бременна и до печката:)
Най-прекрасната гледка на света... Истинска жена...

# 26
  • Мнения: 13 770
Сега има други възможности момчето да стане мъж - отделяне от мама и татко за самостоятелен живот на квартира, студентски бригади по чужбина, особено в Щатите. Като увисне на летището в Чикаго с 200 долара в джоба и без представител на уж наелата го фирма, става мъж за нула време!
Така че няма нужда от прости старшини, гадни "стари", вмирисани на пръч спални, глупави занятия и не дай боже - извращения. За мускули могат да блъскат във фитнеса. Да пият и да пушат могат да се научат и без казармата. Там обаче всички се научават, заради безсмисленото времевлачене.

Последна редакция: чт, 15 ное 2007, 12:26 от птица

# 27
  • Мнения: 184
Разбира се, че са мъже!
Просто нямат толкова пикантни истории за разказване след това Laughing
Иначе, според мен, казармата от едно време /забележи - от едно време, не сегашната/ е възпитавала мъжете ни на дисциплина и ред.
А сега нашите синове ги пращаме на палаткови лагери с треньори /да уцеляват/, та белким се научат на ред и дисциплина. Mr. Green
Иначе сегашните са си мъже отвсякъде.
Просто, времената са други.
Това е.

# 28
  • Мнения: 281
Така че няма нужда от прости старшини, гадни "стари", вмирисани на пръч спални, глупави занятия и не дай боже - извращения. За мускули могат да блъскат във фитнеса. Да пият и да пушат могат да се научат и без казармата. Там обаче всички се научат, заради безсмисленото времевлачене.

Да, точно така.

# 29
  • Мнения: 4 734
 Моята казарма е по-лоша Twisted Evil (Борисе, какви са тия теми бре човек )

Общи условия

Активация на акаунт