Препоръчайте хотел в Банско

  • 19 195
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Горе съм писала за този х-л. Не знаех обаче, че има и стаи? Мислех, че са само ап. Офисът на Т-хотелс, които го предлагат е в Лозенец на ул. "Якубица" не помня кой №. И визитка с тел. не съм запазила. Хотелът е хубав, но около него....нищо. Даже  до кръчмичка тр. да се ходи с кола.

# 16
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Кемпински е доста добър

# 17
  • Мнения: 3 622
Направихме си резервация в Мавриковата къща. Но всичко е според възможностите на човек. Ето тук може да разгледаш http://www.mavrikov.bansko.org/

# 18
  • Мнения: 1 334
Кемпински е доста добър

Можеш ли да дадеш повече инфо ако си ходила?

Онзи ден звъннах да питам цени и останах #Crazy. 237Евро е за 1 възрастен и 1 дете, за 2 възрастни с дете- 257Е, за януари, висок сезон. Това е цената за нощ + закуска.

Явно хотела е доста добър и луксозен, но  като се сложи ски пас, и ските и т.н, то стават някакви безумни цифри, към 2000 Евро за 5 дена.

Затова питам дали си заслужава.

# 19
  • Мнения: 581
аз пак да си дам гласа за Спа Хотел Катарино -  скыпичык е зимата, но поне не толкова като Кемпински - последният пыт като се обаждах казаха около 350 лева за двойна стая, сыс закуска и вечерия и спа неща като сауни, басейн, стаы за релакс и т.н.....

# 20
  • Мнения: 1 322
Аз препоръчвам х-л Пирин и Молеровата къща, а за ядене само Молерите и нищо друго.

# 21
Единствените хотели,които мога да препоръчам са Кемпински и Катарино.Като голям компромис : Перун,България и Лион. За механите съм пас,нещо не съм им фен.

# 22
  • Мнения: 1 334
Аз препоръчвам х-л Пирин и Молеровата къща, а за ядене само Молерите и нищо друго.

Молерите, да, но едно време, сега вече като остана само едната механа, са пълна скръб.

# 23
  • Мнения: 1 426
само в Мотиките ми харесва храната.

# 24
  • Мнения: 3 216
Камписнки е най-добрия в Банско,в спа центьра работят индийски доктори.Имат 3 ресторанта и 1 суши бар-единствения май в Банско.И е най-близо до лифта. До колкото знам вече е пьлен. За скьпо-МНОГО е скьпо според мен, но си залужава.

# 25
  • София/Велико Търново
  • Мнения: 739
Кемпински е доста добър

Можеш ли да дадеш повече инфо ако си ходила?

Онзи ден звъннах да питам цени и останах #Crazy. 237Евро е за 1 възрастен и 1 дете, за 2 възрастни с дете- 257Е, за януари, висок сезон. Това е цената за нощ + закуска.

Явно хотела е доста добър и луксозен, но  като се сложи ски пас, и ските и т.н, то стават някакви безумни цифри, към 2000 Евро за 5 дена.

Затова питам дали си заслужава.
kremena е дала повече инфо от това което аз бих могла. Бяхме там на тимбилдинг през септември. Стаите са страхотни. Мисля че има 2 басейна - открит и закрит. 2 дни бяхме там и не съм се възползвала от екстрите на хотела за това не мога да споделя много лични впечатления.

# 26
  • Мнения: 9 483
Бяхме там на НГ -5дена, наехме къща.
Не съм доволна от това кето видях...добре че заваля сняг, та скри мръсотията..навсякъде строежи-нищо общо с представите ми за ски курорт Crazy
Отскочихме до Семково-там определено ми хареса повече Peace
Ако искаш сайт на х-л Рила там:
http://www.rilahotels.com/index.html
Весела почивка!

# 27
  • Мнения: 1 679
хотел Перун

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 499
Кемпински е доста добър

Можеш ли да дадеш повече инфо ако си ходила?

Онзи ден звъннах да питам цени и останах #Crazy. 237Евро е за 1 възрастен и 1 дете, за 2 възрастни с дете- 257Е, за януари, висок сезон. Това е цената за нощ + закуска.

Явно хотела е доста добър и луксозен, но  като се сложи ски пас, и ските и т.н, то стават някакви безумни цифри, към 2000 Евро за 5 дена.

Затова питам дали си заслужава.
kremena е дала повече инфо от това което аз бих могла. Бяхме там на тимбилдинг през септември. Стаите са страхотни. Мисля че има 2 басейна - открит и закрит. 2 дни бяхме там и не съм се възползвала от екстрите на хотела за това не мога да споделя много лични впечатления.
По-горе в темата бях писала, че съм супердоволна от хотела. Тези цени сигурно са ти ги дали на рецепция. Ако минеш през агенция ще ти е по-евтино, винаги правят отстъпки. Иначе х-лът е №1 според мен не заради хиперлукс в стаите, а заради отношението на персонала. Невероятни са, наистина се чувстваш като цар! Храната също е прекрасна. В СПА-то има т.нар. свободна зона - за всички гости на х-ла - басейн, джакузи, сауна, парна баня, топли столове, к всъщност са легла и интересното е ледената стая, в к не посмях да се пъхна. Съответно вътрешен басейн и външен топъл/била съм миналата година/. Другата част от СПА-то се ползва ако се запишеш за съответни процедури. Има отделна рецепция. Цените отначало малко ме стреснаха, но след първата процедура не пропуснах ден без, т.е. мнението ми е, че си заслужава. Стаите са удобни, в банята има отделно вана и душ-кабина. В стая бяхме. Виждала съм и апартаментите - не ме впечатлиха особено. А цената им е наистина потресаваща! Алпийските ап. просто имат прозорци на тавана. Има и ап. с малка сауна и джакузи - те са по-готини, но цената пак не е оправдана според мен. Мнението ми е, че в България това е най-добрият х-л.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 819
Аз харесвам Вила Рока - модерен и изчистен дизайн, готино обслужване, мнооооого близо до Молерите.

Общи условия

Активация на акаунт