Влади Карамазов - фенклуб

  • 14 053
  • 158
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 775
Всъщност имах предвид вдясно на екрана. Както и да е, разбрах, че е Емилия. Не я познах, защото я помня още като гърбаво зле изрусено девойче.

Карамазов обра призовете тази година Grinning.

# 136
  • Мнения: 250
Хайде, да ни е честито избирането му за най-горещ мъж на годината. Мисля си ,че нямаше никаква конкуренция по отношение на избора му.

Между другото (извинявайте не е по темата) ама мацката от Сървайвър страшно ми приличаше на трите близначки от Биг Брадър.

# 137
  • София
  • Мнения: 6 011
Между другото (извинявайте не е по темата) ама мацката от Сървайвър страшно ми приличаше на трите близначки от Биг Брадър.
Златка от Острова на изкушенията имаш предвид, нали? Мъжа ми през цялото време повтаряше същото. Laughing

# 138
  • Мнения: 5 103
Серпентинке много си ми симпатична знаеш , но ще те разочаровам , моя приятелка играе в една от постановките с него /име няма да кажа/ и се заговоихме бил гей на 99% и вярвам, но все пак остава 1%.

# 139
  • София
  • Мнения: 3 869
Ако ще и транссексуален да е, когато харесваш даден човек, го приемаш такъв, какъвто е.
Щом ще говорим отново за сексуалната му ориентация, макар че я разнищихме по-напред в темата, ето отново малко жълта преса:

Какво свързва Владо Карамазов и Юлиян Вергов?

# 140
  • Мнения: 250
Гей, нормален- няма значение. Важното е, че е красив мъж и можеш да си поплакнеш окото с него . Simple Smile

# 141
  • София
  • Мнения: 3 869
Гей, нормален- няма значение. Важното е, че е красив мъж и можеш да си поплакнеш окото с него . Simple Smile

За красотата съм съгласна, но това гей и нормален някак странно ми прозвуча - да си гей е точно толкова нормално, колкото и да си хетеросексуален.

# 142
...комплексарите поне ги надушвам отдалеч  Mr. Green ...


Стана ми интересно. Бих те запитал, как точно миришат комплексарите, но както когато стоиш твърде дълго в армейска тоалетна и преставаш да забелязваш кафявия цвят, така и когато живееш с комплексар и попиваш ароматите му, не след дълго свикваш с миризмата, тя става обичайна, а обичайното има способността да остава незабелязано. Така че се съмнявам, че знаеш как точно миришат комплексите. И аз не знам. Сигурно защото и аз нямам сетива за своите. Но няколко бледи дебютантки, с чувствителен нюх като твоя, но с далеч по-мек профил от твоя, са споделяли, че съм миришел подчертано на мускули и мускус - субстанция, която наистина вече няма от къде да познаваш...

# 143
  • Мнения: 5 103
Ако ти издействам уж случайна среща с него , ще има ли почерпка за мене Mr. Green

# 144
  • Мнения: 4 435
Между другото (извинявайте не е по темата) ама мацката от Сървайвър страшно ми приличаше на трите близначки от Биг Брадър.
Златка от Острова на изкушенията имаш предвид, нали? Мъжа ми през цялото време повтаряше същото. Laughing

Божеее  ooooh!,ако става дума за Златка се излагате.Мацката е много красива и няма общо с тия изроди.Т'ва че са руси е единственото общо.

# 145
  • София
  • Мнения: 3 869
Ако ти издействам уж случайна среща с него , ще има ли почерпка за мене Mr. Green

Няма никакъв проблем.

# 146
  • София
  • Мнения: 6 011
Между другото (извинявайте не е по темата) ама мацката от Сървайвър страшно ми приличаше на трите близначки от Биг Брадър.
Златка от Острова на изкушенията имаш предвид, нали? Мъжа ми през цялото време повтаряше същото. Laughing

Божеее  ooooh!,ако става дума за Златка се излагате.Мацката е много красива и няма общо с тия изроди.Т'ва че са руси е единственото общо.
Абе въобще не се излагаме, честно.
Аз тризначките не мога да ги дишам, много са ми противни и прости, но снощи направо си бяха като четиризначки. Знам ли, може да ги е гримирал един човек.
Не става дума за характери, интелект /или липсата му/ или нещо такова, а за визията им снощи.

# 147
  • Мнения: 14
Харесвам го и аз, само с едно нещо ме подразни - в Сървайвър подчертано изговаряше 'неприкосновеННост'. Страшно съм дребнава. Embarassed

# 148
Харесвам го и аз, само с едно нещо ме подразни - в Сървайвър подчертано изговаряше 'неприкосновеННост'. Страшно съм дребнава. Embarassed



Ти си дребнава, пък човекът е ларж - не се скъпи на "н"-та Simple Smile

# 149
  • Мнения: 4 668
Но няколко бледи дебютантки, с чувствителен нюх като твоя, но с далеч по-мек профил от твоя, са споделяли, че съм миришел подчертано на мускули и мускус
hahaha
Затвърди ми мнението на 100 % ... за повечето от мъжете , които блеят в подчертано женски форуми и търсят начин да блеснат ... Защото иначе няма къде да им се случи  Thinking
И страдат , заради малки атрибути , плешивост , увиснали коремчета ... диоптри ... и се опитват да го компенсират , като се правят , че много са чели и мечтаят за дебютантки и въображаеми мускули  Laughing Еххх мечти , мечти ...

Хайде , стига спам в хубавата тема . Отивай да тренираш , белким някоя девойка те забележи , колкото и да си незначителен  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт