второ дете

  • 1 936
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 671
Ще се справиш.
С две малки деца е по-лесно, отколкото с две в различна възрастова група.
Аз имам второкласник и двегодишно. С едното трябва да учим, в същото време с другото да се гледаме активно.

Леко бременеене Laughing

# 16
  • Мнения: 469
Честито!  bouquet
Това е най-хубавото нещо което може да ти се случи!
Сигурна съм,че ще се справиш и ще си щастлива!
За мен това е идеалната разлика. Peace

# 17
  • в Низината
  • Мнения: 705
Честито!  bouquet Не се притеснявай, ще е трудно в началото, но ще се справиш! Кураж!

# 18
  • Мнения: 3 695
Честито! Ще се справиш. За раждането - второто казват, че е по-лесно, но сигурно е индивидуално.
Успех!  Hug

# 19
  • Мнения: 8 999
Да си родител принципно не е лесно, няма значение на колко деца. Разликата между моите деца е 1г. и 3 мес. Не е болка за умиране - щом съм оцеляла, значи е възможно /никой не ми е помагал в отглеждането, освен мъжът ми вечер след работа/. За раждането не знам - и двата пъти родих със секцио.

# 20
  • Мнения: 4 451
Супер! Честито и безпроблемно бременеене. Grinning
Няма такава майка, която да не се е справила, спокойно. Hug

# 21
  • Мнения: 1 674
Честито!Лека бременност!Ще се справиш-кураж! Wink

# 22
  • Мнения: 44
Ju-ju и аз съм в твоето положение. Гледам си сама детето нашите баби са далеко и сама се оправям. Не ми е лесно,а и си давам сметка , че няма да ми е леко с 2 бебета така да се каже, но... трябва да се справя, нямам избор  Simple Smile Мисля, че всяка майка би се справила. Ще се справиш и ти! Wink
Мога само да ти пожелая лека бременност и да се пазиш!

# 23
  • Мнения: 2 498
Независимо каква е разликата между две деца, с две е по-трудно, отколкото с едно....но пък и по-забавно и по-интересно....заслужава си да поемеш риска....

# 24
  • Мнения: 592
Независимо каква е разликата между две деца, с две е по-трудно, отколкото с едно....но пък и по-забавно и по-интересно....заслужава си да поемеш риска....
Peace
Честито и от мен и лека бременност

# 25
  • Мнения: 47
БЛАГОДАРЯ НА ВСИЧКИ!!!!! Laughing Laughing Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 44 120
Здравейте!!!Много съм притеснена имам син на 1г, и 2 мес, а онзи ден разбрах че съм бременна,
Дали ще се справя????
Много ли е трудно е две малки деца????
Дали второто раждане е по-леко????

зависи от теб...как се чувстваш, искаш ли детето ти да ходи на ясла, има ли кой да ти помага и т.н....аз лично второ не искам преди първото да е станало на 3-4...
а  какво ще е раждането никой не може да каже...ако няма проблеми се води второто по-бързо и леко, особено като са близко, но гаранции няма.

# 27
  • Мнения: 417
Честито!И аз съм бременна и имам дъщеря на 1г.и 2месеца.И аз много се бях притеснила дали ще се справя,даже бях пуснала тема тук,но вече отмина и сега съм много щастлива,че ще си имаме още едно бебче!Не се притеснявай и се радвай и леко бремнеене! Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 8 282
Здравейте!!!Много съм притеснена имам син на 1г, и 2 мес, а онзи ден разбрах че съм бременна,
1. Дали ще се справя????
2. Много ли е трудно е две малки деца????
3. Дали второто раждане е по-леко????
Късно е чадо, връщане назад няма Simple Smile
1. Това зависи от теб
2. Трудно е
3. Зависи, Божа работа

# 29
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Два пъти по-трудно и два пъти по-хубаво отколкото с едно дете. Ще се справиш. Моите са с по-малка разлика и не само че оцелях, но и съм щастлива.

Общи условия

Активация на акаунт