Отказвали ли сте секс на мъжа си....

  • 3 627
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 330
Никога не съм му отказвала.После аз ще се чувствам зле,но и не ми се е налагало де Wink

# 31
  • Мнения: 4 187
Отказвала съм разбира се, но не и за да го накажа!

# 32
  • Мнения: 980
ама... аз мисля, че него трябва да наказавам...защо тогава да наказвам и мене си  newsm78

# 33
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Отказвам само когато не ми се прави секс.......
Peace

# 34
Най-редовно му отказвам, но не за да го накажа за нещо или защото съм му се ядосала......отказвам му защото или съм много изморена или защото наистина не ми се е правело секс Peace
I AZ TAKA

# 35
  • Мнения: 2 100
Той ми е отказвал по-често отколкото аз на него. Така е когато сме изморени, но за наказание...ами глупаво е  Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 111
Тц. Други са ми методите за наказание.
И аз така! PeaceЗащо да мъча и себе си?По- скоро така ще ни минат и на двамата магарийте! Wink

# 37
Да, но не и за наказание. Няма смисъл. Ефектът може да бъде само един - да обърне внимание на колежката или на девойката от мини-маркета, която досега не е забелязвал. Сещате ли се? А дадеш ли му "приспивателното" става един такъв кротък и гледа виновно. Как да му откажа?

# 38
# 39
  • Мнения: 3 641
Не съм, защо да лишавам и себе си от удоволствие Crazy

# 40
  • Мнения: 686
Да дори в момента е наказан за още около две седмици.Наказан е защото съм бремена в осмия месец и имам контракций и така може да излезе бебо по-рано.Но наказанието го наложи доктора,а не аз.Иначе,аз съм добричка и не наказвам по този начин!

# 41
  • Мнения: 274
Да, отказвам - когато наистина нямам настроение за това. И не ползвам извинения от сорта "Боли ме главата", а си казвам направо, че не искам секс. Срещам разбиране, просто защото мъжете са първосигнални и разбират, когато им говориш директно. Все пак и на тях им се случва да не им е до секс........

# 42
  • Мнения: 108
Да, отказвам - когато наистина нямам настроение за това. И не ползвам извинения от сорта "Боли ме главата", а си казвам направо, че не искам секс. Срещам разбиране, просто защото мъжете са първосигнални и разбират, когато им говориш директно. Все пак и на тях им се случва да не им е до секс........

и при мен е така.С разликата, че моя мъж винаги е готов.Няма значение дори да го боли нещо.... В нашата връзка аз съм лошата  Laughing

# 43
  • Мнения: 141
най-разтърсващия секс,който сме правили е бил,когато сме се карали зверски за нещо и едва ли не сме стигнали до раздяла.Да го наказвам?Това са пълни глупости-по-скоро наказвам себе си като му отказвам.

# 44
  • софия
  • Мнения: 636
Не. Никога. Hug А като наказание ми се струва глупаво и безсмислено. Twisted Evil #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт