зъбен камък

  • 219 958
  • 288
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 16
Освен с ултразвук има и напълно натурален продукт, който се бори с премахването на зъбния камък. За да не става реклама, мога да го препоръчам на ЛС, ако някой има интерес.

# 226
  • София
  • Мнения: 708
Бори се срещу натрупването или срещу вече натрупан камък, че ми стана интересно?

# 227
  • Мнения: 16
Бори се срещу натрупването или срещу вече натрупан камък, че ми стана интересно?
Не позволява да се натрупа и постепенно започва да го изчиства. Ако не успее да го изчисти напълно поне улеснява премахването по механичен път - само с четка за зъби. Разбира се при всеки е различно и може да не помогне напълно при всеки, но със сигурност ще подобри картинката.

# 228
  • Мнения: 1 210
Бори се срещу натрупването или срещу вече натрупан камък, че ми стана интересно?
Не позволява да се натрупа и постепенно започва да го изчиства. Ако не успее да го изчисти напълно поне улеснява премахването по механичен път - само с четка за зъби. Разбира се при всеки е различно и може да не помогне напълно при всеки, но със сигурност ще подобри картинката.
Moже ли да споделиш кой е този продукт?

# 229
  • Мнения: 3 118
Освен с ултразвук има и напълно натурален продукт, който се бори с премахването на зъбния камък. За да не става реклама, мога да го препоръчам на ЛС, ако някой има интерес.
И да стане реклама, темата е точно за премахване на зъбен камък. Ако пък някой възроптае давай на лични!  Grinning

# 230
  • Мнения: 16
Мда, писах на  huliganka на лично. Със сигурност ще има възроптали се, та затова така. Ще обясня накратко за какво става въпрос, а за точното наименование - ще пиша на лично, който иска.


Това са водорасли. Приемат се с храната по една-две капсулки дневно. Идеята на продукта е , че след приемането на капсулите, през кръвния поток, отиват в слюнката. Така продукта презпазва от "залепването" на зъбния камък и послепенно прочиства зъбите от натрупалия се до този момент.

За съжаление не се предлагат в България, което е нормално. Естествено, че зъболекарите ще вземат пари за ултра звук и да им пълниш джоба, вместо за такъв тип продукт.
Аз лично често пазарувам и за себе си и за приятели, за да излиза по-далаверско. Ако някой иска, мога да помогна.

# 231
  • Мнения: 0
Здравейте  момичета, зъбния камък си го махах с ултразвук, но мисля че няма да повторя. Изпитах страшна болка, понеже са ми много чувствителни зъбите и все едно ме удряха с ток. Беше страшно неприятно. Искам да ви кажа, че никакви пасти за чувствителни зъби не ми помагат и затова моля ако някой знае някакъв лек за свръхчувствителни зъби нека сподели. Благодаря предварително.

# 232
  • Мнения: 16
Здравейте  момичета, зъбния камък си го махах с ултразвук, но мисля че няма да повторя. Изпитах страшна болка, понеже са ми много чувствителни зъбите и все едно ме удряха с ток. Беше страшно неприятно. Искам да ви кажа, че никакви пасти за чувствителни зъби не ми помагат и затова моля ако някой знае някакъв лек за свръхчувствителни зъби нека сподели. Благодаря предварително.

Аз нямах чувствителни зъби и от пастите за зъби уж за чувствителни зъби си докарах този проблем. Сега използвам от по-скъпите варианти, които са в шишенце и нямам такъв проблем.

# 233
  • Мнения: 0
Някаква марка можеш ли да ми препоръчаш. Пиши ми на ЛС.

# 234
  • Мнения: 229
Аз ще помоля да напишете тук името на продуктите, не виждам нищо лошо да се споменат...

# 235
  • Мнения: 0
От известно време имах голям проблем с кървене на венците при миене на зъбите и сериозен дискомфорт в устата. От приятели разбрах, че причината за това е главно зъбен камък, който не си бях чистил от около 2 години. Направих си дълбоко почистване на зъбен камък и air flow в дентален център д-р Гайс и мога да кажа, че останах поразен от ефекта. Кървенето намаля драстично още на следващия ден и дискомфорта изчезна. Предупредиха ме, че може да има щипене при консумация на алкохол, сладки и кисели храни и напитки или увеличена чувствителност, но нямаше нищо подобно.
В клиниката ме посъветваха да мина на контролен преглед след 6 месеца за повторна процедура в случай на нужда за да не се стига до подобни проблеми в бъдеще.
Момичетата бяха така любезни да ми покажат как да използвам конец за зъби, препоръчаха ми вода за уста и ме посъветваха да я редувам с такава, която не съдържа хлорхикседин. Останах много доволен!

# 236
  • Мнения: 6
И аз чистих зъбен камък наскоро при д-р Филипова в Санорал. Беше се понасъбрал . Процедурата не е много приятна, но не бих казала ,че боли- изтърпява се пък и после е много свежичко и хубаво в устата. Първо ми го почисти с ултразвук, след това ми полира зъбите с четка и накрая и Аер фло и сода. Имаше различни аромати на содата.
Всички чернилки изчезнаха , а аз имах много от цигарите. Два пъти годишно ме посъветваха да го правя. И аз съм доволна от резултата.

# 237
  • Мнения: 18
Здравейте, бихте ли казали каква е ориентировъчната цена за почистване на зъбен камък и полиране - над 200лв. ли е?!

# 238
  • София
  • Мнения: 9
Здравейте, бихте ли казали каква е ориентировъчната цена за почистване на зъбен камък и полиране - над 200лв. ли е?!

Ако си в София има ваучери (в сайтовете за колективно пазаруване) за около 20лв  Peace

# 239
  • Мнения: 18
Zveto, благодаря ви! Попитах, защото ми оферираха 200лв. за почистване на плака.

Общи условия

Активация на акаунт