бихте ли дали на 8 мес.бебе принцеса с кайма

  • 4 816
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 587
Лично аз не бих дала,но твоята приятелка предполагам си има собствено мнение за това.След като е предценила че е нормално,моето недоволство (или на когото и да било ) едва ли би я трогнало и променило мнението й.

# 16
  • Мнения: 508
Ако ще е филия, да е с кашкавал Grinning. Не бих дала , защото не съм сигурна, че се опича достатъчно добре. Поне аз като си правя, не ги оставям да почернеят, то си губи вкуса.

# 17
  • София
  • Мнения: 5 760
Категорично не.
Може да съм малко пристрастна, защото аз кайма не ям. Само, когато майка ми е сготвила нещо с кайма ядем, но пък тя си купува месото и го мели. За готова и дума не може да става.
Peace

# 18
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не, не бих дала, Жасмина е по-голяма и още не съм и давала.

# 19
  • Мнения: 292
Мисля,че не Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз не бих дала на такава възраст, просто още не дъвчеше добре.
 Иначе хляб /сухар/ и свинско или телешко е ял на тази възраст, но приготвени по подходящ за неговите възможности начин.

# 21
  • Мнения: 46 526
Не.

Дъщеря ми е на 3г. и 3м. и сега даже не бих дала, на 8 м. още не беше захранена с месо, камо ли с кайма.

# 22
  • Мнения: 206
Не бих дала. Но една моя приятелка на такава възраст даваше и беше много горда от това, даже реши да предложи и на моето бебче. Аз категорично и отказах и започнах да й обяснявам за предимствата на късното и предпазливо захранване ,тя беше учудена и изобщо не ме разбра караше си по старата БГ школа.

# 23
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Не,моето е по-голямо,но кайма не съм давала.
Има време,ще опита всичко Peace

# 24
  • Мнения: 189
Ако бебо може да сдъвква без да се дави и каймата съм си я направила аз от пилешко или телешко,бих дала.Нали яде месо и сухар мисля,че е почти едно и също.

# 25
  • Мнения: 161
Не,още не давам такива екстри. Simple Smile

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Зависи. Готова кайма от магазина не бих дала, ако обаче говорим за мляно месо-да, стига да не е свинско. Според мен също неподходящо за тази възраст.

# 27
  • Мнения: 145
Категорично-не. Мисля,че едно 8-месечно бебе заслужава да му се отдели малко повече време и да му се приготви полезна и здравословна закуска. Поне за моето така смятам.

# 28
  • София
  • Мнения: 2 967
Не, не и не. #2gunfire

# 29
  • Мнения: 887
Дори не бих си го и помислила, въпреки че ако каймата е с гарантирано качество дали в пюре или на филия хляб си е все кайма. И все пак смятам, че възрастта е неподходяща за такива "деликатеси".

Общи условия

Активация на акаунт