От кога царевични пръчици?

  • 2 830
  • 81
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 8 286
Вчера моят малък мъж така ме гледаше докато си хапвах Зайо Байо и като му дадох да опита беше някаква неописуема радост!От кога давате царевични пръчици и как точно ги правят-пържят ли ги?? newsm78 И до колко са вредни(погледнах ,че има някой Е-та )
Точно Зайо байо са ми "любимите" от тях мен ме боли стомаха а и отровно жълтия им цвят свидетелстват за естествения им произход.
Единственото зрънчо, което има сравнително читав вид е Слънчото, но не попадам на него. Аз предпочитам да дам солети или бисквити

# 76
  • Мнения: 2 159
не съм давала и ако зависи от мен не бих давала, но като почне да разбира и да си иска няма да ми се размине Tired
за сега удържам само със солети Wink

# 77
  • Мнения: 1 193
За жалост аз не мога да избегна тези "гадости", "боклуци" и всякакви такива, щото покрай каката и дребната намазва. Да не говоря, че в паркове и градинки, всеки това предлага на дечковците  Sad  Казвах от начало "Не това, не онова" сега се мъча максимално да ограничавам нещата, но Да аз давам след годинката на беба.

# 78
  • София
  • Мнения: 3 688
Около годинка,бяхме на гости и там го почерпиха:)Сега купувам ако поиска не му го предлагам доброволно....
Не го ограничавам ,но предпочитам да изяде един плод вместо зрънчо.

# 79
  • Мнения: 409
Дадох малко преди годинка Peace

# 80
nie sme na 6 meseca i mu dadox da probva

# 81
  • Мнения: 306
Aз не бих давала въобще. Има някои неща, които ако се избягват, ще е много добре! И тия боклуци са от тях. И не мисля, че ше си наваксват после. Всичко е въпрос на навици и установени вкусови качества. Моята дъщеря например не яде сладолед и не пие газирано. Казва, че не ги обича, и не пипва. А просто никога не съм и давала. Така, че тези навици се създават от малки Peace

Общи условия

Активация на акаунт