Дайте предложение!

  • 2 233
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 553
На моето моминско парти преди 1 месец, приятелките ми се бяха събрали на групички  Joy Едните ми подариха много красиви и нежни обици (бях с тях на сватбата), другите ми подариха златна гривна, а третите - една секси нощничка късичка и бикини към нея  Peace


Може да съм много зле, ама какво е попърс? Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 1 371
На моето моминско парти преди 1 месец, приятелките ми се бяха събрали на групички  Joy Едните ми подариха много красиви и нежни обици (бях с тях на сватбата), другите ми подариха златна гривна, а третите - една секси нощничка късичка и бикини към нея  Peace


Може да съм много зле, ама какво е попърс? Rolling Eyes

Еротичен ароматизатор. Но ще го ползват заедно, а на мен ми се ще да е нещо лично за нея, като символ на отминалите й момичешки години.  Laughing  Но и бижутата са идея.

# 17
  • София
  • Мнения: 888
Може да съм много зле, ама какво е попърс? Rolling Eyes
http://sexshop-bg.com/product.php?id_product=334

# 18
  • Мнения: 2 553
Тенкю за инфото  Peace

# 19
  • Мнения: 1 492
Откраднати идеи от друг форум....
1. часовник за да отмерват щастливите мигове;
2. комплектче малка лопатка, метличка, кофичка, - за да е винаги чист дома и да не се задържат никакви "боклуци' в дома.
3. еротична свирка мъжко членче от секс шоп- "миговете в , който всички останали домашни задължения са омръзнали"
4. ароматична голяма свещ- да е поддържа огъня на романтиката.
5. комплект секси бельо- ношничка от две за части боксерки и птниче, за...
6. малка книжка кама сутра - да се образоват
7. Много балони;
8.Албум за снимки - да съхранят съкровените си спомени;
9. катинарче и ключе- ама не помня каква беше символиката тук 
10. саксиика с рози в декоративна градинарска количка- за да усъвършенства градинарските си способности и умения;
11. точилка- за хармоничен семеен живот.
12. секси еленови рогца- пак от секс шоп, (доста по симпатични бяха от разпространените коледни такива) - да и избира кой да ги носи

13. Стриптизьор- дойде специално за случая в уречен час заведени с програма. мускулест мъжага свалеше бавно всяка една дреха, докато накрая остана по войиишки ботуши и прашки.

# 20
  • Мнения: 1 008
Аз съм ЗА бельо.

# 21
  • Мнения: 1 371
Откраднати идеи от друг форум....
1. часовник за да отмерват щастливите мигове;
2. комплектче малка лопатка, метличка, кофичка, - за да е винаги чист дома и да не се задържат никакви "боклуци' в дома.
3. еротична свирка мъжко членче от секс шоп- "миговете в , който всички останали домашни задължения са омръзнали"
4. ароматична голяма свещ- да е поддържа огъня на романтиката.
5. комплект секси бельо- ношничка от две за части боксерки и птниче, за...
6. малка книжка кама сутра - да се образоват
7. Много балони;
8.Албум за снимки - да съхранят съкровените си спомени;
9. катинарче и ключе- ама не помня каква беше символиката тук 
10. саксиика с рози в декоративна градинарска количка- за да усъвършенства градинарските си способности и умения;
11. точилка- за хармоничен семеен живот.
12. секси еленови рогца- пак от секс шоп, (доста по симпатични бяха от разпространените коледни такива) - да и избира кой да ги носи
13. Стриптизьор- дойде специално за случая в уречен час заведени с програма. мускулест мъжага свалеше бавно всяка една дреха, докато накрая остана по войиишки ботуши и прашки.

 Joy  Twisted Evil
Благодаря, камелия    bouquet. Идеите са страхотни.

Ще споделя после какво съм купила.

Общи условия

Активация на акаунт