Как се разхубявавате?

  • 1 442
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 236
Фру-фру, искам и аз такова дупе!  Mr. Green

Сабина   хи - хи, ти да не помисли, че това е моето.  Laughing Иска ми се, но не е. Моето е...ммм...почти същото  Wink

А по темата - старая се да ходя на фитнес 3 пъти в седмицата, преди да стане студено се движех почти изцяло пеша
Ходя на фризьор за подстригване веднъж в месеца, на маникюр два пъти, а през другото време сама  pletka, веднъж на козметик за почистване на лицето, когато имам време събота и неделя на сауна/парна баня и масаж

И ставам еднааааа...красУта  4470 reverance

# 16
  • София-Велинград
  • Мнения: 1 310
Ей,Фру,знаем си ви ние вас Пловдивчанките Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 5 299
А, Патриция ме подсети за една много лесна хитринка- пилинг на цялото тяло с кафе или по-скоро това което остава в кафеварката  Grinning Малко се мърля банята , освен ако не сте с душ кабина, но кожата става бижу!
Tozи пилинг не е хубаво да се прави повече от 1 път месечно. Много е агресивен.

# 18
  • Мнения: 451
Ей,хубавелки  Laughing Laughing

Аз пък нямам нерви за ходенене на маникюр Thinking,на козметик-редовно,вс.месец ходя,но до тези нокти все не мога да го докарам,каквото се лакирам сама,и това е.Никога не съм си правила френски,от тези с апликаци,цветчета newsm78 Ето идея за нещо ново,ако остане време,де Whistling

# 19
  • Мнения: 2 336
Аз пък на козметик не съм ходила. Козметиката аз съм си я правила, ама вече ми свършва, че не съм ходила на работа от 7 месеца. С какво ли не съм се мазала - каквото натворя, всичко пробвам върху мен си.

Общи условия

Активация на акаунт