Бебчетата ни по няколко грамчета, а през ЮНИ по три килограмчета!

  • 14 187
  • 291
  •   1
Отговори
# 75
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
Здравейте, момичета!
Я, кажете нещо подходящо за хрема и лека настинка?

# 76
  • София
  • Мнения: 2 901
И аз съм с лека хрема и даже снощи усещах как гърлото ми нещо му се е раздразнила лигазицата - вечерта беше само по- към носа, а тази сутрин ми беше и зачервено гърлото. Досега съм изпила 2 чая лайка с мед - почти не усещам тоз исимптом вече. За втори път установявам, че при проблеми с гърлото лайката наистина помага. Хремата ми не е от онези отчайващите - говоря носово, но не бърша сополи.

Това е някакъв грип, защото и моето малко мимеченце тия дни беше така, но понеже за 2 дни почти й изчезцна, а и при мен нещата се очертават по-леки, стигам до извода, че май не е сериозна инфекция.

# 77
  • Мнения: 679
Здравейте!
Аз за съжаление ще трябва да напусна приятната компания. Моята бременност приключи с мисед аборт. Пожелавм на всички лека и спокойна бременност. А през юни да се радвате на здрави и красиви бебчета. Мислете си само хубави неща, не си позволявайте да ви обземат страхове и безпокойства. Ще надничам от време на време, за да споделям радостите и тревогите ви. А дано скоро и да се похваля, че съм влязла в друга компания на чакащи мамчета.

# 78
  • Мнения: 36
Здравей Ати. Много съжалявам, че е получило така и се надявам скоро отново да има с какво да се похвалиш Simple Smile И задълвително да ни кажеш!!!Хайде повече спокойсвие сега и горе главата

# 79
  • Miami
  • Мнения: 413
Мила Ати, съжалявам и те прегръщам  Hug

# 80
  • Мнения: 13
Ати, много съжалявам за тази лоша вест... Съвета ми е да не падаш духом - и виждам че говориш с опимизъм в думите си. Това е най-важното. А ние сме още млади и живота е пред нас, така че слагай усмивката на лицето си и продължавай с гордо вдигната глава. Целувки и успех!!!

# 81
  • Мнения: 24
Атимн съжелявам,за това което ти се е слу4ило Sad.надявам се скоро да се похвалиш с нова бременност Praynigще чакаме да пишеш. Peace

# 82
  • Мнения: 17
Мила Ати, твърде малко е да кажа, че съжалявам за това, което се е случило.  Weary
Както и в този случай, винаги си била много позитивна, за което те поздравявам!  Hug Горе главата! Всяко зло за добро - аз вярвам в това! Вярвай и ти! Hug

# 83
  • София
  • Мнения: 391
Много ми е мъчно за теб, Ати - винаги много ме разстройват такива вести, особено пък сега, когато съм по-чувствителна по темата  Cry
Но в крайна сметка, животът не свършва - пожелавам много скоро нов и по-хубав шанс  Simple Smile!!

Maristuta, чак сега забелязах, че по твойто списъче ми се пада момче - това е много интересно, защото като изчислявах пола с един тест от друга тема във форума, също ми се падна момче. Аз по принцип нямам контретни предпочитания за пол, но започва да ми става все по-любопитно...

# 84
  • по света
  • Мнения: 1 587
Ати,кураж и се надявам скоро да се похвалиш с добри новини!   bouquet

# 85
  • Мнения: 533
Ати, прегръщам те силно  Hug и ти желая кураж. Искрено се надявам след няколко месеца отново да се похвалиш  Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 2 901
Ати, и аз те прегръщам силно! Толкова много съжалявам за това, което си преживяла! От все сърце ти пожелавам още през януари да се похвалиш с нови 2 чертички!

# 87
  • Мнения: 176
Ати, съжалявам много и те прегръщам  Hug  Както всички други са ти казали, дано до няколко месеца да се присъединиш към нова отчетна тема!

# 88
  • Мнения: 208
 Ати миличка, съжалявам и те прегръщам силно ,:hug:  Cry
надявам се силно час поскоро да ни зарадваш с  EFP

# 89
  • Мнения: 101
Здравейте, момичета
Ати, съжалявам за загубата ти Cry
Искам да споделя с вас един много ефикасен и изпитан от мен чай за борба с отвратителния запек. Чаят е от листенца от рози. Действието му се появява до 2-3 часа от изпиването му. Какво ли друго не пробвах, само това ме спаси. Чух, че същият ефект имало сладкото от розови листа, но аз лично не съм пробвала.
Момичета, кажете до кога ще продължават тези болки в гърдите?От месец и половина не са спирали да ме болят. Не че е болка за умиране, но през нощта на моменти ми е некомфортно.

Общи условия

Активация на акаунт