Колко често? Петъчна

  • 2 628
  • 58
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Не виждам нищо ненормално в изказването на Сашо от Сървайвър.Нормално е като е със жена си ( а тя все пак е много хубава жена) да му се иска да бъде интимен с нея дори всеки ден, отделно като знаеш,че те чака период без секс някак си психически се настройваш,че ще трябва да се въздържаш някак си.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не ви разбирам. Нима не правите секс всеки ден? Нормално е ако си пропуснал два дни да се изнервиш. Баси.

# 17
  • Мнения: 3 268
Абе има нещо такова. Thinking
За сега не мога да твърдя със сигурност щото има и други фактори...ама.
По вероятно е обаче не липсата на самия секс а,липсата на физическо
усещане за партньора да действа изнервящо.
За мен специално физическия контакт-целувка,докосване и т.н.
е естествен израз на чувствата и ми говори много повече от думите,а
освен това носи и приятно усещане за близост и топлина.

Котан толкова добре го е казал,че едва ли мога да допълня нещо.Напълно се съгласявам с мнението му.

# 18
  • Мнения: 494
Не ви разбирам. Нима не правите секс всеки ден? Нормално е ако си пропуснал два дни да се изнервиш. Баси.

 Ти пък...голяма работа. Два дни! С болно бебе , първолак и недоспиване, например, само ти е до секс. Зависи, как си в момента.
 Честно казано, смятам,че "сървайвърът" се е правил малко на интересен или пък наистина много му се е дое... вече. Сам човекът, толкова време, пред вечно включени камери...Човешко е да се изкажеш малко пресилено.
  За себе си мога да кажа, че има моменти, когато искам плашещо често( Laughing) и други,  когато не искам. Сексът е най-хубавото нещо в живота, но не е единственото хубаво в него-трябва време и за другите неща.

# 19
  • Мнения: 765
Има нещо такова, да. Най ми се е искало, когато е нямало с кого.  Mr. Green
Laughing Законите на Мърфи. И аз май съм така.

# 20
Когато няма с кого, винаги се намира с какво ...

# 21
  • Мнения: 148
Стига, бе, два дни, това си е изхвърляне. Виж 4-5, по бих повярвала. А и там си имат моренце, в него може да се самооблекчават тайничко

# 22
  • Мнения: 212
Когато няма с кого, винаги се намира с какво ...
Тия многоточия не ми харесват нещо. Я продължи малко след многоточията  Mr. Green

# 23
Ти още малко и показно ще поискаш  ooooh!

# 24
  • Мнения: 212
Ти още малко и показно ще поискаш  ooooh!
Може... Утре вечер например  Mr. Green

# 25
  • Мнения: 2 716
Измествате посоката на разсъжденията ми се струва.  Crazy
Не питам "що така ... сървайвърът", а:
през колко време е "нормата" ви за секс???
Лиске? Можеш да излъжеш или да не отговаряш  Mr. Green
Борис - същия избор  Peace
Мисля, че 2 дни дупка между "облекченията" е малко (поне 5 трябва да минат) А за качествен секс, с оргазми, игри и пр. - минимумът е 10  bowuu

# 26
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Да де, аз си казах-два дни са много! На третия се изпушва.

# 27
  • Мнения: 212
Измествате посоката на разсъжденията ми се струва.  Crazy
Не питам "що така ... сървайвърът", а:
през колко време е "нормата" ви за секс???
Лиске? Можеш да излъжеш или да не отговаряш  Mr. Green
Борис - същия избор  Peace
Мисля, че 2 дни дупка между "облекченията" е малко (поне 5 трябва да минат) А за качествен секс, с оргазми, игри и пр. - минимумът е 10  bowuu
Аз съм на периоди. Зимата не ме търси. Гадно ми е, студено ми е, навън мрачно едно такова, изпадам в зимен сън. Мога да се прежаля единствено и само пред камина на меча кожа и то да е много топло че съм зиморничав.
Виж обаче като дойде пролет... ехейййй пей сърце и майските славеи  Mr. Green

# 28
  • Мнения: X
Аз нямам минимум,като ми се иска,ми се иска.А като не ща,не ща.Не мога да поставям срок за тия работи Naughty Когато до мен има партньор,който ме привлича сексуално може да искам и всеки ден.

# 29
Мисля, че 2 дни дупка между "облекченията" е малко (поне 5 трябва да минат) А за качествен секс, с оргазми, игри и пр. - минимумът е 10  bowuu

10 дена между два оргазъма?  Shocked

макс 2-3 пъти в месеца?

Не ти ли е скучно така?

Общи условия

Активация на акаунт