Обаждат ли ви се бившите гаджета

  • 5 267
  • 76
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Не ми се обаждат бивши. Даже и тел. ми номер нямат вече. Нито имам какво да си говоря с тях, нито нищо.
Преди време имах един обожател. Хипер нагъл, непрекъснато ми звънеше, а аз даже бях бременна. Спрях да вдигам телефона като видех неговия номер. Той обаче взе да си крие номера. Беше си купил три-четири карти и звънеше и от тях. Много се постарах да разбере, че ми е неприятно това звънене, но без резултат. Накрая аз се сдобих с нова карта и си дадох номера само на когото исках. И така приключи историята. На мъжа ми не му беше особено приятно.

# 16
  • Мнения: 263
Някой се обаждат, други не. Скоро обаче не съм имала такъв случай. Обаждат ми се по разни поводи.

# 17
  • Мнения: 3 641
Обаждат ми се. Дори си споделяме различни неща. Виан ги на рожденни дни и без повод също. Мога да разчитам да доста работи на предното си гадже. Съответно аз гледам на него само като на приятел, без никакви тръпки.Назад не се връщам никога Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 1 176
Случвало се е.
Аз нямам навика да вдигам винаги, има защо явно, после съжалявам, че съм изхабила време и нерви.

# 19
  • Мнения: 342
Да случвало ми се е.Чат пат по поводи ми се обаждат или чрез ес ем еси.ако не досаждат няма проблеми,иначе давам на мъж ми да се оправи с тях.Като се запознах с мъж ми имах такъв случай,но беше аномимен и ми звънеше все когато бяхме заедно и ми ги говореше едни...мани мани.Така няколко обаждание и вече  дадох на мъж ми да се обади и се разберат и обажданията преключиха. Аре сега,заради някой си хухавелник чак номера ще си сменям. #2gunfire

# 20
  • София
  • Мнения: 397
Зависи как сме се разделили, с един пием кафе отвреме на време, на друг му затварям телефона. Специално за твоя случай, те съветвам да не омекваш, щом има все още мераци и е толкова упорит. Кръц!

# 21
  • Мнения: 1 568
Не... newsm78
Е пием по някога кафе,но....нищо особено...
И да ми се обаждат и да не ми се обаждат,не ми пука!

# 22
  • Мнения: 2 197
Изключвай си нощем телефона. Намери начин като видиш, че той се обажда да вдигне някой мъж и да каже, че вече не отговаряш на този номер. Бързо ще се откаже.
По  въпроса - да, обаждат ми се, но никога в "неудобно" време.

# 23
  • Мнения: 1 029
и аз се чувам с някои от тях, но по поводи- рожденни дни и тн. иначе ми се е случвало да пием кафе или да ми звъннат просто "ей така"  GrinningНе мисля че е престъпление, но ако е досадно, както в твоя случай може би и аз бих накарала мъжа ми да се намеси #2gunfire

# 24
  • София
  • Мнения: 389
Тая тема с бившите гаджета ми е малко болна.. При мен все така става, говорим си, че ще останем приятели, а после в живота му се появява някаква адски ревнива жена, която му забранява да се вижда с мен и той слушка... После като отмине страстта между тях се сеща за мен, търси ме, разпитва за новини около мен, ама не на мене тия - аз като те търсих, що те нямаше, нали щяхме да сме приятели! Така за добро или зло не успяваме да останем приятели...

# 25
  • Мнения: 123
Не, отдавна не ми се обаждат-да ви кажа честно това малко ми липсва...

# 26
  • Мнения: 794
Имаше един лицемер, който ме заплашваше  като го зарязах...    ooooh!

Но един път го оставих да говори, той ми обясни  колко съм лоша, какво щял да направи с мен и т.н. и т.н.  #Crazy, но м-у временно го записах на мобилния и му обясних, че ще подам жалба в полицията и ще заведа дело за тормоз!  Mr. Green

Веднага престана и взе да се подмазва....   Twisted Evil

Страх го бе да не му се "опетни" досието..

Обаче записа още си го пазя  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 800
Мда, имах едно психо, като това на авторката. Бяхме 4 години заедно, след като се разделихме още една година ми се обаждаше и тормозеше всички в къщи. По това време  заживях извън Б-я и татко му казал, че нямам телефон там Wink, та така спря да се обажда.  Ако можеш смени си номера, иначе има да досажда.... луд умора няма Mr. Green

# 28
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Не ми се обаждат бивши Peace, а ти или си изключвай телефона или си смени номера, а може и ако имаш друг мъж сега в живота да се включи и той в разговора Twisted Evil
 Абе я му тегли една дълга и широка и му кажи да не те тормози вече ooooh!
На мъжът ми по едно време /бяхме още гаджета/ му се обаждаше една бивша и аз много се тормозех, но това безмозъчно същество не се спря даже и когато той и каза да не го прави вече, но накрая миряса и по-добре за нея, че вече не знаех докъде бих стигнала #2gunfire

# 29
  • Мнения: X
и моят бивш звънеше, когато си иска (най-вече като се напие), но така стана, че си дадох картата на мъжа ми , а аз съм с нов номер, бяха си говорили няколко пъти и  изведнъж  спря  да се обажда Thinking Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт