Отговори
# 75
# 76
  • Мнения: 280
Ех Иве как ви завиждам за снежеца, колкото и оскъден да е. Тук колкото пъти погледнах през прозореца нощес ,все дъжд вали ,а ми се искаше до сутринта да го обърне на сняг. Явно не е достатъчно студено.

Аз хапнах обилно сутринта и сега съм си направила и аз едно кафенце да ви правя компания  Grinning

Лек уикенд на всички  Hug

# 77
Добро утро, дами!

Много мърляво навън днес Sad
Много ми се иска беб4о да из4ака до зодия Стрелец. Дали ще стане, Божа работа. Да ви се опла4а, не са ми написали още обменната карта, а Бебокът върви много по-голям. Паниката ме обзема сериозно.

Усмихнат и спокоен ден!

# 78
  • София
  • Мнения: 210
След като се разписах сутринта му дремнах едно хубаво и сега вече нямам никакъв ентусиазъм. Преглеждам вяло пресата, пийвам кайве и изобщо нямам намерение да мия чинии или да подреждам. Mr. Green
Див4о, преди малко проверих, че Слънцето влиза в Стрелец на 22 ноември в 18.51ч. Мен лично тази справка ме зарадва, защото все още има шанс да закачим Скорпиона. Ех, как нямам търпение вече!

# 79
  • Мнения: 366
Добро утро! И мен бебо ми събуди рано, а сега спинка пък аз с кафенцето при вас  Grinning
Дари, и аз очаквах снежец да видя тая сутрин, ама няма.

# 80
Дано да успеем да "зака4им" харесваните от нас зодии Simple Smile
Направих си едно кайве и сега се събуйдам с вас. Нещо от Катюша?

# 81
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
ДЗАК и от мен!  Mr. Green
   Тази нощ се будих само веднъж, което е рекорд, но пък за сметка на това се ококорих в 7.00, премятах се до 8.00 часа и накрая реших да се отчета с малко домакинска работа. Измих 2 чинии и чаши и се паркирах пред компа. Сега едвам си дъжа очите отворени, но като знам че няма да заспя дори и да легна, яд ме хваща.
   Отново ви МЕРСИ за съветите за кошарката. Днес ще се поразходим по магазинОВЕТЕ да си потърся тази на Чиполино. Имам приятелка, която се оказа, че са си я купили и е изключително доволна.
   Днес с дока, при който ще раждам имаме уговорка да ме разведе из клиниката, в която се очертава да стана мама. Много се вълнувам Mr. Green, що така?  newsm78
   Момичета, сърцето ми ще се пръсне от вълнение. Една от най-близките ми приятелки, след дългогодишни проблеми и няколко спонтанни аборта е бременна. Вчера в дивата си радост започнах да подскачам, крещейки ЧЕСТИТОООООО, ЧЕСТИТО, а майка ми се хвана за главата кат' ме видя изведнъж каква неподозирана пъргавост извадих.  Grinning  Много съм щастлива! Тук винаги е струяла положителна енергия и стискането на палци е оказвало влияние, моля ви се, умолявам ви - пожелайте й този път всичко да е наред и да й се роди жива и здрава рожбичка след няколко месеца.

# 82
  • Мнения: 280
О , аз пък си искам стрелче. Нали и аз съм стрелец ,та и бебо така съм си го заплюла  Laughing

Дивчо, то вече не пишат такива карти, поне при нас, направо ти дават оригиналните резултати от изследвания и с тях отиваш да раждаш.  Дори и да не са в теб, някой близък може да иде да ги вземе от ЖК и да ти ги донесе в болницата.

Моя акробат е решил да ми опъне тумбата до последно, прави някакви странни изпълнения и от двете страни на баката имам комбали  Laughing ще ме умори направо.

Розичка , стискам палци на твоята дружка  fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 83
ДЗАК и от мен!  Mr. Green
  
   Момичета, сърцето ми ще се пръсне от вълнение. Една от най-близките ми приятелки, след дългогодишни проблеми и няколко спонтанни аборта е бременна. Вчера в дивата си радост започнах да подскачам, крещейки ЧЕСТИТОООООО, ЧЕСТИТО, а майка ми се хвана за главата кат' ме видя изведнъж каква неподозирана пъргавост извадих.  Grinning  Много съм щастлива! Тук винаги е струяла положителна енергия и стискането на палци е оказвало влияние, моля ви се, умолявам ви - пожелайте й този път всичко да е наред и да й се роди жива и здрава рожбичка след няколко месеца.


Стискам палци и ще се моля вси4ко да е наред!  Hug Hug Hug

# 84
  • Мнения: 366
Розичке, дано този път всичко е ОК с приятелката ти. И аз имам прителка (диабетичка е), която повече от 3 години се бори за бебче и когато вече се беше примирила и си каза - каквото ще да става и чудото стана. И за нея се моля през март да си гушне бебока жив и здрав.

# 85
  • Мнения: 684
Добро утро и от мен...
Е аз нямам шанс да спя до повече от 8ч. Малкото чудо ме буди като по часовник...в 8ч се чува...МАМООООО, МАМООО...е докато не и се обадя няма спирка...
Но пък вече съм направила закуска и оправила къщата...даже и кафето не съм си изпила..боже как се пише "ИЗПИЛА" newsm78 бременността не прощава...
Аз мога и в понеделник за срещата...няма проблем... Hugкакто го решите...
Ох отивам да подреждам едни неща...в тази къща колко излишни неща има....
Хубав ден на всички  bouquet

# 86
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Добро утро!Тук вали ужасен дъжд.Легнах си в 1 и в 4 с Shockedей такива големи очи.По светло съм задрямала.а вида ми в момента е ужасен.Добре.че детето отиде при баба си за почивните дни.
Голдън роуз.дано всичко е наред с твоята приятелка и си роди живо и здраво бебе!Мисля.си дали ще издържа до 29 ooooh!дано.че да се оправим с жилището и там да посрещнем бебето!
До по-късно!

# 87
  • Мнения: 17
  ДОБРО УТРО И ОТ МЕН МОМИЧЕТА!
И при нас в Монтана е страшен студ cold,имаме даже и малко сняг.
Гледам все още няма новини от katiousha,дано всичко мине леко! fingerscrossedАз мога да отида да я видя след като роди и да ви докладвам какво е положението.
  А сега да ви се похваля,че нямам търпение:онзи ден в сряда си поръчах ето оттукhttp://www.tv-butik.com/ мини-пералня за бебешките дрешки,която вчера пристигна и аз сутринта рано-рано я изпробвах.Много съм доволна,за тази цел е идеална!Сега се чудя дали да не си поръчам и тази сушилня,пише че суши дрехите за по-малко от час newsm78.Ако някоя от вас има впечатления,моля да ги сподели!
  Приятен и безпроблемен ден ви пожелавам!!!  love001

# 88
  • Мнения: 219
Розичка,стискам палци и го пожелавам най-искренно на приятелката ти Hug Hug
Момичета,няма ли новини от Фелиша?????
Клер,може ли да те питам,ти ли преди беше споменала за някакво обезболяващо за след секциото??
Нещо със "С" май беше,ма като не помня....  newsm78 newsm78 Embarassed,че ми е готова чантата и на мен,тия болежки тук там почти постоянно хич не ми харесват Grinning

# 89
  • Мнения: 42
Добро утро и от мен, хубав ден на всички, стискам палци на всички мами които имат нужда, дано всичко е ОК  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт