Как да направим старите дрехи модерни?

  • 318 305
  • 702
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 250
Как ги  лепна тези красоти по розовата блузка anastangelche?

# 106
  • Мнения: 1 282
Как ги  лепна тези красоти по розовата блузка anastangelche?
Не се престраших да ги залепя, защото се страхувах да не ми стане много кичозна блузата.  Embarassed В средата имат дупчици, за да могат да се защият. Пайетите са под формата на цвете от шест листенца. Заших ги през две листа, като ембелмата на Мерцедес. Голяма играчка е, още се занимавам с тях.   Rolling Eyes

# 107
  • София
  • Мнения: 2 687
Като си купувах булчинска рокля ми направи впечатление, че всичките му там дантели, пайети, по-сложни бродерии и т.н. ги лепят с горещ силикон.
За пайетките може би трябва съвсем мъничко да се сложи от силикона и ще залепне добре.

# 108
  • Мнения: 12
Привет отново от мен, аз много ви се радвам,че ви се отдава да си майсторите разни неща,защото на мен май хич не ми се отдава,успях да си скъся дръжката на една чанта като я отрязах и я хванах с нитчета и съм много доволна  Laughing до там са ми възможностите  Laughing. Но искам да помогна с нещо, значи на скоро разбрах за така наречената "Декопажна техника" тя повече е за мебели и разни предмети, но видях че има и предложения за дрехи, дамите от Варна и София са облагодетелствани защото има магазни там, но мисля че може и да се поръча по интернет давам ви адреса
http://www.slanchogled.com/
в лявата страна в менюто си има "декопажна техника". Ще се радвам ако съм била полезна

# 109
  • София
  • Мнения: 2 687
Elichka, във форум хоби има от много време тема Декопажна техника, даже две, а може повече да са станали вече.
Чудни неща са измайсторили хобитките там.

# 110
  • Мнения: X
Казва се декУпажна техника, не знам защо е с О в слънчоглед Wink  newsm78

# 111
  • София
  • Мнения: 2 687
И аз знам, че е декупаж, обаче реших, че в сайта на слънчоглед като го пише декопажна на 100 места, сигурно така е правилно. Но явно не е.

# 112
  • Мнения: 4
zdraveite Simple Smile pls kajete mi kakvo moga da napravq s edin star pantalon- malko mi e tesen  Embarassed  lesno 6te go napravq na 4anta ili 6apka, ili ne6to takova, oba4e iskam da si go nosq... ako imate nqkakvi idei, pomagaite Simple Smile mersi predvaritelno

# 113
  • Мнения: 4
забравих да кажа- ако някой се нуждае от идеи за чанти- имам доста, а шапките също ми се получават добре Simple Smile често украсявам дънки или панталони, интересното е, че досега май не видях някой да е споменал за "мойта" технология   Wink  ако се интересувате- питайте. наистина съм пълна с идеи...

# 114
  • София
  • Мнения: 38 530
zdraveite Simple Smile pls kajete mi kakvo moga da napravq s edin star pantalon- malko mi e tesen  Embarassed  lesno 6te go napravq na 4anta ili 6apka, ili ne6to takova, oba4e iskam da si go nosq... ako imate nqkakvi idei, pomagaite Simple Smile mersi predvaritelno

Премести си копчето, разпори го малко и го разшири, или го направи на по-къс, или го направи на пола.

Тия дни видях една идея и бързам да я споделя. Ако имате дълга плисирана пола, може да си облечете като рокля и да я съюетаете с широк колан - става страхотно!

# 115
  • Мнения: 4
мн благодаря  Heart Eyes  това с полата-рокля звучи интересно Simple Smile а току- що намерих решение какво мога да направя с една стара пола от ония...еластичните(А-симетрична е надолу, на по-дългата част има цепка и къдрички-не е толкова зле, колкото звучи). облякох я като бюстие да видя как ще изглежда и ми хрумна да вържа лента точно под бюста и се получи супер! Simple Smile абсолютно модерна туника без презрамки, а и пак може да стане на пола, ако пожелая Stuck Out Tongue може да ми откраднете идеята ако ви харесва  Whistling

Последна редакция: чт, 24 юли 2008, 01:14 от karamel9310

# 116
  • София
  • Мнения: 3 390
мн благодаря  Heart Eyes  това с полата-рокля звучи интересно Simple Smile а току- що намерих решение какво мога да направя с една стара пола от ония...еластичните(А-симетрична е надолу, на по-дългата част има цепка и къдрички-не е толкова зле, колкото звучи). облякох я като бюстие да видя как ще изглежда и ми хрумна да вържа лента точно под бюста и се получи супер! Simple Smile абсолютно модерна туника без презрамки, а и пак може да стане на пола, ако пожелая Stuck Out Tongue може да ми откраднете идеята ако ви харесва  Whistling
Е, снимай се, де! Wink

# 117
  • Мнения: 4
http://www.album.bg/karamel/images/5869180/   Тук може да видите какво се получи от една дълга пола, облечена като рокля  Simple Smile Не е плисирана, но и с клош става.

# 118
  • Мнения: 1 629
Побут Peace Давайте още идеи. Точно мислех да пускам тема какво си правите старите дрехи, но добре, че минах с търсачката  Simple Smile айде да продължим... никой ли не е шил нещо ново??? Аз имам едно тъмно зелено поло, което не ми харесва как ми стои, но мисля че като блуза без ръкави ще стане супер особено с блузка от долу.

# 119
  • Мнения: 93
Здравейте на всички в тази тема. Доста сам запалена по преправянето на стари дрехи. ЗАПИС  Mr. Green  Много мой приятелки ме наричат "осквернител на дрехи" и на доста от тях също сам "осквернявала" старите дрехи. Ето и няколко идейки от мен:

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4604065
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=4604066

Това бяха едни стари дълги дънки- черни. Първо си ги пях направила тип каубойски и след това ги скъсих до малко над коляното. Ефекта с оранжевия огън стана с белина. Бях ги увила и защипала със щипки за пране, накиснах ги и ги полях с белината. После ми хрумна че мога да им направя цепка отстрани, сложих и капси, нанизах ленти от изкуствен велур и ето ефекта   bouquet
Надявам се да ви харесат. Чакам мнения  Rolling Eyes


Страхотна идейка. И аз имам едни дълги дънки, които супер много ме дразнят, но май ще им правя Пълна промяна.  Laughing Иначе скоро си преправих една рокля с колан-талия, като я разделих на две - блузка и къса поличка  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт