AVON само за представители - 20

  • 23 308
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35 968
този Wish of happiness външно доста напомня на Chance нa Chanel  Laughing

# 16
  • Мнения: 990
galastra има ли нетна към К16?  Flutter

# 17
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
На някой фактурирана ли му е поръчката която е пуснал на 16-ти?

# 18
  • Мнения: 377
На някой фактурирана ли му е поръчката която е пуснал на 16-ти?
Много е рано още за фактура. Може да пише /в последни поръчки/ фактурирана /въпреки, че и за това е рано/, но самата фактура я качват доста по-късно. Когато пусна поръчката сутрин до 10. 30 ч. фактурата не по-рано от 20 ч., 20. 30ч.

# 19
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Да се разпиша и аз в новата тема.
Кате   bouquet   bouquet   bouquet
За сега ми се очертава силна първа дата за к.15. До тук поръчката ми е малко над 200 лв.  Money, което е доста добре на този етап. Отдавна не съм имала такава.
Поръчките се фактурират в края на деня кредит-чек за съответната зона. Няма значение дали е пусната в началото на кампанията или в последния възможен ден за поръчка или допълване на първа респ. втора дата. Моята поръчка е пусната още в началото на тази седмица - в момента, в който излезна, че може да се прави поръчка по к.15, но ще ми я фактурират едва във вторник. До тогава допълвам.

# 20
# 21
  • Мнения: 619
Брей,пак колко много сте изписали...

# 22
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Предлагам който получи от новите червила,ако има възможност да ги снимка да видим и ние...

# 23
  • София
  • Мнения: 4 052
Предлагам който получи от новите червила,ако има възможност да ги снимка да видим и ние...

Ок, поръчала съм Plum Frost, Nude Glow и Mango Sorbet. Ей, зор за тая чанта... Crazy

# 24
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
При мен има поръчани Frozen rose и Nude glow. Обещавам да пусна снимка.
Пратих мейл на зоналната да я питам за прословутите скреч-карти и дали имаме право да участваме в тази прИмоция като представители. Да видим какво ще каже и тя по въпроса. А това, което бяхте пуснали в миналата тема ".... т.3 ...." - за правилата на "Здравей Коледа", откъде точно го копирахте, защото цял ден се въртя в сайта на Ейвън, но така и не го виждам

# 25
  • Мнения: 990
Аз имам поръчани : Cappuccino, Crushed rose, Frozen rose! Ако ми остане време, ще ги снимам! А поръчка пускам в сряда, така че до тогава може и други да ми поръчат Wink

# 26
  • Мнения: 35 968
според мен се има предвид хората на заплата в Ейвън - секретарки, чистачки и разни подобни, а не дистрибутори

# 27
  • София
  • Мнения: 2 901
Абе за всеки случай, пускайте смс-и през телефона на половинките си - за скреч картите, да не се получи изненада после.

Наложи се да ми изтрият поръчката, която пуснах по-рано днес, защото не бях доразбрала за тези ръкавици. Еми, "купете 1 ръкавица и получавате друга подарък" е различно от "...маркирайте продукта, който бихте искали да получите като подарък", където изрично пише, че трябва да напишеш какво искаш. Моето го бях разбрала, че поръчвам едната, а другият вид идва като подарък. Сега си пуснах поръчката наново.

# 28
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
според мен се има предвид хората на заплата в Ейвън - секретарки, чистачки и разни подобни, а не дистрибутори

И аз мисля така - че се отнася за хора, които са в трудови отношения или са назначени на граждански договори в Ейвън /както са координаторите, ако не ме лъже паметта/. Т.е отнася се за такива лица, които получават някакво възнаграждение от фирмата, а не като нас, които сме само посредници при предлагането на продуктите. Дали всичко в дадена поръчка е наше или е за клиент никой по никакъв начин не може да установи. Това знае само представителят. Ето защо ние като такива имаме право да получаваме продукти с намаление, но какво ще ги правим и на каква цена бихме ги продали после, е наша работа. Именно и за това "доходите" ни от продажбите не се облагат с данъци. Защото ние сме крайния потребител според фактурата.

# 29
  • Мнения: 377
При мен има поръчани Frozen rose и Nude glow. Обещавам да пусна снимка.
Пратих мейл на зоналната да я питам за прословутите скреч-карти и дали имаме право да участваме в тази прИмоция като представители. Да видим какво ще каже и тя по въпроса. А това, което бяхте пуснали в миналата тема ".... т.3 ...." - за правилата на "Здравей Коледа", откъде точно го копирахте, защото цял ден се въртя в сайта на Ейвън, но така и не го виждам

В сайта началната страница има публикувани условията на играта.
Аз също мисля, че се отнася за хората получаващи заплата от AVON

Общи условия

Активация на акаунт