име за момиченце

  • 4 026
  • 108
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 004
Сиана. Peace А защо не Сияна?

# 16
  • Мнения: 205
Аз съм за Карина

# 17
  • София
  • Мнения: 6 088
Карина Simple Smile
Макар че не съм по вносните имена, това ми звучи най-добре...

# 18
  • Мнения: 324
Гласувах за Ая, защото е много звучно, "отворено" име. Но трябва да имаш предвид, че докато другите имена, навлезли от литературата, като Албена (Йовков) и  Ния (Талев), са имена на запомнени като красиви героини, то Айа е кобилка (от "По-малката сестра") и рискуваш в училище да се шегуват с дъщеричката ти, знаеш колко лоши могат да бъдат децата в това отношение.
Аз и затова избрах Мая Simple Smile

# 19
  • София
  • Мнения: 1 529
КАРИНА.   Много си е българско.Д-р Карина Сълова е първата българка участвала в експедиция до Еверест. Simple Smile

# 20
  • София
  • Мнения: 5 758
Гласувах за Карина Peace , но и другите са интересни

# 21
  • Мнения: 324
КАРИНА.   Много си е българско.Д-р Карина Сълова е първата българка участвала в експедиция до Еверест. Simple Smile

Е, макар да е много хубаво, Карина не е българско име. Carina (от италиански) - миличка, симпатична, приятна.

# 22
  • Мнения: 247
На мен лично много ми харесва името Карина.

# 23
  • Мнения: 636
Карина Peace Това име беше и в моя списък, като избирахме имена. Може да й казвате галено Кари или Ина Grinning
Лека бременност и най-слънчевото момиченце  bouquet

# 24
  • Мнения: 20
Аз се казвам Сияна.  Това е славянско име идва от сияние, сияя от радост или красота, също се смята , че може да е производно от мъжките Сиян или Силян беше ,също славянски имена. Препоръвам ти го. Хората харесват името ми. Има и смисъл -сияние.
 Grinning

# 25
  • Мнения: 3 695
Карина  Peace

# 26
# 27
# 28
# 29
  • Мнения: 4 496
Карина, но съм пристрастна. Другите също са красиви и звучат добре!:flutter:

Общи условия

Активация на акаунт