Улиците кални, мръсни, а АВГУСТинчето си лапа свойте пръсти

  • 8 259
  • 298
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 5 752
Честити ви 3 месечета Ади и на малката принцеска Ивон Heart Eyes  Това е от Райън  smile3525
 newsm51Честита месечинка и на другото бебче мисля на мама Щипалчица която отдавна не съм виждала!
НАвън е ужасен студ даа..... cold
Тази нощ Райън беше много неспокоен и беше цяла нощ при мен,този Фризовом е по малко хранителен и той си е гладен милия WearyПоне днес се изака но пак мнооогооо...... спечен!
Вчера педи искаше да минем само на Фрзовом но се отказа защото няма да му е достатъчно папането /то не че сега не яде по 3 лъж.фризовом и 1 аптамил/
Днес на консултацията ще видим какво ще се разберем и дали ще ходим на гастроентеролог!
Малчо сега от час спи милия,уморен!
За клуба нямам претенции каквото  и където решите решите! bowuu
Днес ще ни бият Пентаксима! Дано малчо е спокоен след това! Praynig
Мисля да отида до магазина на Несле,защото пюретата Нестле Алет не мога да ги намеря наоколо,били по скъпи и не ги взимали! На цената на Гербер са не са чак толкова!

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 08:25 от Димяни

# 226
  • Мнения: 564
Добро Снежно Утро  Hug
Аз влизам да ви се оплача, Неди ПАК е сополив, а днес планирах пентаксима ( о6те не му е сложен!!!! ) НО свекитата снощи ни навестиха и дядо му как не го облиза целия като го видя  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #Cussing out #Cussing out #Cussing out "Дай, дядо да го цунка по нослето.." БАаааааааааси хора наистина съм подивяла   smile3511 smile3515 newsm61!!!!! Толкова ме хвана яд, че няма на къде!!!! Обадих им се в 8 и им се навиках  #Cussing out!!!!!!!Дано вече да не им хрумва да го целуват по лицето!!!! Леле бясна съм! Е как пък на моя баща не му хрумват подобни идеи, а само на бащата на мъжа ми?!??!?!!  #2gunfire
Охх отивам да го тъпча с вит.Ц  и осцелококцинум или там както се пише! Дано оздравее до сряда за да го имунизират вече...толкова сме изостаналииииии ooooh!

# 227
  • Мнения: 389
Добро утро да сервирам кафе

Честито на месечинките
Хубаво сте го запланували със сбирката, но аз не съм привърженик на затворените помещения, дайте ни на нас студ и сняг  umbrella

# 228
  • Мнения: 4 546
Добро утро мен  Grinning

Беличка, ама той болен ли е бил? иначе и аз бих се издразнила, ама май по-скоро е свързано с отношението ми към свекитата. и всъщност не ми се иска да го целуват много-много други хора, освен мене. ревнувам.  хем знам, че нищо няма да му стане, ако здрав човек го цунка, хем ревнувам.  Embarassed

# 229
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
добро утро мами!
и моя бебок пак беше супер непокоен,а да не говорим,4е преди да заспи рева 1 4ас без при4ина.направо отка4ихме....4е по едно време и каката се вклю4и в озву4аването....съседите може и да ни изгонят скоро.имаме проблем с теди,не иска д а ходи на градина,защото я биели 2 мом4ета.сега ще се разправяме,ама ми е много притеснено.ина4е навън е много бойна ,ама в градината една кротка,не мога да я позная...
4акам да видя покупките на гита...на мен си ми е мания да купувам детски дрехи.
времето тук е ужасно,искам да изляза да си купя зимно яке,оба4е с бебето в тоя вятър и дъжд е мисия невъзможна.
дове4ера ще му дам след кърменето 30 гр нан да видя,дане би да не се засища и затова да реве и да е неспокоен.

# 230
  • Мнения: 564
Добро утро мен  Grinning

Беличка, ама той болен ли е бил? иначе и аз бих се издразнила, ама май по-скоро е свързано с отношението ми към свекитата. и всъщност не ми се иска да го целуват много-много други хора, освен мене. ревнувам.  хем знам, че нищо няма да му стане, ако здрав човек го цунка, хем ревнувам.  Embarassed

Абе, аз не ревнувам, напротив, радвам се, че си го обичат, а и той е МНОГО доволен като го мачкат баба и дядо, НО да го целуват по носа и устата ( все пак така се заразява човек от инфекции гърлени и носни...) не съм съгласна  Naughty Crossing Arms

# 231
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Ха, добро утро!

Не съм ви изчела, влезнах само да покажа дрешляците, които купих вчера. Ето ги:

http://images20.snimka.bg/004531362-big.jpg
http://images20.snimka.bg/004531363-big.jpg
http://images20.snimka.bg/004531364-big.jpg
http://images20.snimka.bg/004531365-big.jpg
http://images20.snimka.bg/004531366-big.jpg
http://images20.snimka.bg/004531367-big.jpg

Дамяни, "къщата" е в Хаджи Димитър. Познат ли ти е квартала? Така ще се ориентираш ли?

Отивам да си храня "чавето".

Кажете дали се виждат снимките, че забравих дали излезнах от профила в снимка.бг... Embarassed

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 10:20 от Гита Ог

# 232
  • Мнения: 998
Гита, снимките се виждат, обаче на картата излиза заглавната на бгмапс. Иначе покупките са страхотни, много ми хасе розовото боди на райетата и комлектчето с принцесата. Като се върна в София другата седмица ще отида да видя и аз нещо.

Не знам за големите дечица ка да стане с подаръците, може и без подаръци, самостоятелна томбола за тях или самите майки да си им купим по нещо, колкот да не е без хич  newsm78

# 233
  • вкъщи
  • Мнения: 2 464
мноог са сладки бодитата.искам и ааааз такива.а на какви цени са?

# 234
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Гита, снимките се виждат, обаче на картата излиза заглавната на бгмапс.

Май го оправих. Ако пак не го виждате, вкарайте адрес в бгмапс: Ильо Войвода 30.

мноог са сладки бодитата.искам и ааааз такива.а на какви цени са?

Бодита-5лв
Гащеризони-пижама-7лв
Комплекта с джинсите-11лв


Момичета, имам една молба. Понеже, за да разгледам каталога на Метро в нета, ми иска номер на карта, а нашата кой знае къде е, ще може ли накой да ми даде такъв на ЛС? Не се сещам дали има начин да прецакам някого, за това си позволявам да искам подобно нещо....

Вече имам номера. Много благодаря!

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 10:37 от Гита Ог

# 235
  • София
  • Мнения: 5 752
Гита,не ми е познат грам но ще се опитам да го намеря тези дни!  bouquet
Карта на Метро аз имах....... сега вече не,не мога да бъда полезна! Rolling Eyes

# 236
  • Мнения: 1 745
Добър ден!Ехх,с тия партита...И при септемврийките организират,а на мен така ми се идва и на двете,но нали не съм от София (макар и на 15 км. от нея) ,а нямам още кола и книжка...Надявам се пролетта вече да имам и двете и да се престраша да карам в София и да дойда.Ще ми бъде мнооого приятно.
Ние с Лизи вчера бяхме на 7-ия рожден ден на племенничката и там едно момиченце като взе да я целува,а то било сополиво и нещо ми се струва,че и тя ще се разтече,а и ние още не сме слагали втората ваксина...Ама деца,до като я видим и тя я нацелува,та даже ми я дърпаше от ръцете да я гушка. Simple Smile Голяма сладуранка беше.
За дрешки говорите-аз преди около седмица купих тук от единия от 2-та ни детски магазина едно якенце на Лизи-съвсем обикновено,но нямаше друго,а и нямаше как да отидем до София да й намеря нещо подходящо.Та обличам й го аз оня ден и отиваме на разходка до една чешмичка с изворна вода мъжО да си наточи да пие,че му омръзнала минералната.На отиване заспа детето,но като спряхме там се събуди.Тръгнахме ние,а тя като ревна,ама рееееев до Бога.Чудя се какво ли може да й е.Местя се отзад при нея и я гушкам,а тя вир вода!Скапаното китайско яке не че я е стоплило,а й запарило,та се изпотила до безобразие!Ей,много се ядосах.Как може да правят детски неща от такива некачествени материали?!Ми добре,че после не се простуди от колата до вкъщи,както беше цялата мокра.Косичката й беше залепнала все едно току що съм я къпала...Направо ви казвам бях бясна.Добре,че й купих едно космонавтче от продавалника (и нашето от свеки си седи в гардероба,ама шото е за 6 месеца-лятото ще й става  hahaha),та това яке направо ще го изхвърля.
Ох,и тука се улях с писането,ама ви се оплаках.
Лек ден и послушни бебковци ви пожелавам.

# 237
  • Мнения: 117
 Добър ден на всички,
 Честито тримесечие на ГОлямата малка Ивон,
момичета имам един(може би глупав въпрос, но не ми е ясно) въпрос относно данъчните облекчения, като подам въпросната декларация, тези 420лв(за едно дете) шефа трябва да ми ги плати или се приспадат от някъде, защото дохода ми през майчинството е необлагаем? newsm78

# 238
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 358
Добър ден на всички,
 Честито тримесечие на ГОлямата малка Ивон,
момичета имам един(може би глупав въпрос, но не ми е ясно) въпрос относно данъчните облекчения, като подам въпросната декларация, тези 420лв(за едно дете) шефа трябва да ми ги плати или се приспадат от някъде, защото дохода ми през майчинството е необлагаем? newsm78

Те не ти се дават, а се приспадат към данъците. Ако след това остане нещо отгоре, него ти го връщат. Ако са те осигурявали на МРЗ, няма нищо да ти върнат. И аз се чудех дали, след като съм в болничен, ще ме е огрее, но счетито ни ми каза, че да. Аз вече си дадох декларацията/ но по принцип се подава през декември/ и към края на януари от фирмата ще ми ги преведат.

# 239
  • Мнения: 222
Момичета добро утро и от мен!

АДИ-честити 3 месеца на малката красавица Ивон! ДА ти е жива и здрава, и много, много да те радва!    bouquet  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт