Улиците кални, мръсни, а АВГУСТинчето си лапа свойте пръсти

  • 8 241
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Ха, здравейте и от мен. Grinning
Честит ви хубав сняг.  Nature Snowman Nature Snowman

И ние сме от тези с отложените ваксини. Сашко има някакъв упорит заден ринит и не можем и не можем да го оправим. Педиатърката казва, че няма проблем при такъв ринит да се бие Пентаксим, тъй като на практика той не е болен, но аз все пак искам да изчакам.

Относно клуб за партито - За "Приказка без край" Гита е права - скъпичко си е. Но пък е чисто и просторно. Ние там не сме празнували ЧРД, но пък сме ходили. ЧРД празнувахме в "Слонбалон" и съм страшно доволна. На мен лично повече ми харесва от "Приказка". А и след ремонта е доста уютно. Били сме в доста клубове из цяла София - къде на рожден ден, къде за час -два игра, но засега този печели първото място. Има още два сносни клуба - "Барбарони" и "Моето гардже". Първият е в "Белите брези", вторият - в "Лозенец". Но и двата са с никакво място за родители, така че не стават за нашето парти. За съжаление в центъра на София клубове няма - с изключение на един, близо до "Витошка". Но там е само за деца, родителите трябва да си търсят място в някое заведение наоколо, което не е работа. Така че помислете за "Слонбалон" - хубавото е, че там ще сме си само ние, без други хора. А и наблизо има парк, така че после може да разходим бебоците. В "Ншите деца" е писано за този клуб, понеже е доста популярен, така че може да видите и мненията там. Не настоявам за него, само го препоръчвам като нещо вече изпробвано. Снощи му пуснах и сайта в темата, така че ако се върнете страница-две, ще може да го видите.

За Клуба на кльощавите - пишете ни с каката в него. На 3 години и 8 месеца и тежи 14 кила, пък е висока вече почти 110 см. Проблемът при нас е не неяденето, тъй като тя яде обилно даже, а в огромните количества енергия. В детската градина са я кръстили пружинката. А познайте защо. Mr. Green

# 271
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Лулумба, това да яде много, а да не трупа е перфектния вариант. Иначе клуб Мики Маус е зад Витошка. До колкото знам е добре там и цените са О.К. Все тая ми е къде, стига да е удобно за превоз, тъй като нямам кола, дори не съм шофьор. МъжО също.

# 272
  • Мнения: 423
А ето и обещана снимка на слинга, а това са Лени и Катерина (огромна направо Simple Smile )

 Абе много сте готини бе Мимсатче, пу пу! то май ред не остана от кандидат зетьове ама....и ние с Ванката, се нареждаме на опашката   Mr. Green

# 273
  • Мнения: 1 380
Благодаря за линковете на сайтовете които ми изпратихте. За сега още не намирам нищо същественно, но ще търся още. Спрях се на една тема Анализ на мотивационните модели и връзката им с формите на стимулиране на персонала в “ЗП-България” ЕООД – гр. София  , но е много повърхностна. не ми харесва. Суха материя и нищо същественно.  Tired

# 274
  • Пазарджик
  • Мнения: 760
Хехехе, Ребусче, записвам ви в списъка Grinning Шегичка. То лошо нема да има избор момата, хихихи. Кой знае какви главоболия ще има баща и като стане голяма. Той от сега се е заканил, че ще я държи под ключ, хахахаха.

# 275
  • Мнения: 1 216
mimsat, винаги като се появиш дори и замалко е удоволствие
rebus4e, щом седи самичък и се забавлява е прекрасно. Камчо също ако си кротува не го закачм .Има си любими играчки и им се радва.
Ще ги видим тези каки и батковци на срещичката, дано и те да си играят добре
Тиги-Мигъл, marianamama, Гита Ог, Mirama, снимчиците са с много настроение. Супер е, че ги споделяте

# 276
  • Мнения: 998
Mimsat, много е сладка Катерина, ама наистина изглежда огромна, явно съм забравила вече как изглежда новордено, но и аз чакам моята кумица да роди всеки момент, та ще си припомня  Laughing


Аз не съм много ЗА клуб Мики Маус, защото там няма къде да се паркира, по-добре в някой в кварталите.

# 277
  • София
  • Мнения: 5 733
Бърз отчет!
Вече сме 6.300 и 63 см но височината не ни измери правилно,сега го мерих 65 см, точно Peace
Утре сме на гастро от 14.00 За да  ни кажат какво да папа Party
Биха ни Пентаксима и така!
После ще ви чета!

# 278
  • UK
  • Мнения: 1 351
 Херелинка аз на тази среща с децата от Бургаската тема не мога да заведа Валката защото е много малък още и ще се оплаши от Дядо Коледа  Rolling Eyes Те ще са по- големички деца там и не знам дали ще е удобно за нашите бебчовци... все пак ще искат да си поспиват по- някое време  Rolling Eyes

# 279
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
И аз съм случила с кротушко - да си похваля гарджето. Забавлява си се сам, спинка си без проблем - било то на светло или тъмно. Даже съм го научила - като кучето на Павлов, да заспива щом загася лампата. Автоматична реакция. Mr. Green Душичка ми е той. Така де, като имаме вече едно диване, да има и едно по-кротичко - за равновесие, не за друго. Mr. Green

Ей, сега видях, че като съм писала за клуба на кльощавите, съм ударила една четка на Теди. Не е 14 кила, все още стои на 13. Embarassed Ама то наистина така е по-добре - да яде, но да не качва. Лошото при нас е, че когато реши да не яде - имахме такъв период в началото на детската градина, става едно джезве с кокали. А като яде е джезве с кокали и малко рагу по тях. Mr. Green

Този клуб - "Мики Маус", не съм го посещавала, признавам. Но и аз си мисля, че не е лошо да е някъде, където да може да се паркира, тъй като поне половината мами ще са с коли. newsm78

# 280
  • Мнения: 223
Ехе, прекрасни момиченца и слдурко. Нашия да знаете не са му такива очите чак като снимката - знаете, снимките подлъгват в размера. На мама си е най-хубав
Влизам да ви се похваля - показах му снега и аз като Лони. Сега го пъхнах в космонавта/ескимоса, увих го и с едно одеало и хайде зад блока за15 минути. Само гледа и се плюнчи. Ами то милото не е виждало света като хората - или спи в количката, или вижда само небе. И нали си нямаме вертикални прозорци и тераса в нашето романтично кътче...
Ребусче, и аз бях задавала същия въпрос. Аз лично му говоря, пея му, водя го с мен да мие чинии и да готви. Обаче много често си го оставям да сам лежи на гимнастиката или на едно одеало, затрупан от едно мече. Говоря му, когато го масажирам и така. Друго не съм правила и малко ми е съвестно, когато го оставям сам, но и това е от полза за него, та нали то скоро дойде тук. Мисля да му купя книжка със стихове и да му чета по няколо. А да, пускам си и радио и пея с него. Не се знае това +или - е.

# 281
  • Мнения: 127
Здравейте мамки-сладуранки  Hug
Където и да решите за клубче аз съм за. За съжаление нямам опит с ходене по такива места Whistling Виж ако за дискотеки си говорехме, щях да се намеся bowuu
Да ви кажа каква съм кукувица  hahaha Педито ми каза да ходя на консултация на 20-ти. И аз днес нагласих Али-Бали и отиваме в ДКЦ-то а кабинета заключен.И аз си сядам и си чакам бре минава се половин час, 40 минути и си гледам часовника, че тая докторка много закъснява. И какво виждам мислите, дата 19-ти  #Crazy  hahaha и си тръгнах разбира се. Поне се разходихме и аз се намръзнах и намокрих.
Така като гледам мерките са ви перфектни на бебоците. Аз утре ще се отчитам ама по-малко от 7 кг няма да сме.Малко са множко ама какво да правя  newsm78
Тиги влюбена съм в твойто Яворче. Абе всички са за гуш, гуш, цун, цун  smile3534

Предложение за заглавие на тема:
Палави снежинки гонят се навън, а АВГУСТинче усмихва се на сън!

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 17:49 от man4eva

# 282
  • София
  • Мнения: 5 733
Педи каза този път,че сме наддали добре за този месец/700 гр./ Peace
Миналия бяхме 1,400 +  Shocked А сме на АМ все пак децата на АМ качват повече  PartyИдеални сме,похвали ни bowuu
За клуба пак казвам все ми е тая решавайте но по бързичко за да капарираме bowuu 

# 283
  • Мнения: 195
Привет!
Най-сетне да завали хубав сняг. Само дето Анди днес не намаза разходка, защото ми се видя много непосилна задача да кръстосваме с количката в тази киша (а тя не е от най-маневрените). Иначе моят сладурко вече тежи 6250гр, а вчера с баща му го измерихме и на височина - 62 см.
И ние имаме прблем с това смукне на палеца. Какво ли не опитваме - биба, пеещи играчки, песнички - колкото временно да му отвлечем вниманието от това му "удоволствие".  А отскоро почна да си завира и двете юмручета, голяма картинка е.  Laughing Но татко му сега му е направил едни специални непромокаеми ръкавички, приличат малко на боксови, та ще видим дали ще има ефект...

Ето и една снимчица и от нас:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=186611&photo=9

Сега си чакам мъжа да се прибере и да поеме бебс, а аз смятам да отида с една квартална дружка до Скай Сити да пийнем по нещо топличко.
До скоро! 

# 284
  • Мнения: 195
Хайде и ние да се включим в клуба на неядящите батковци и каки ooooh! Като бебе ядеше всичко и така до към третата годинка. И се започна едно подбиране на храната... В момента не ни се смеите, но той не познава вкуса на домата, прасковата, кайсията,динята, пъпеша....и един куп още вкусотии.
И Вики не иска много много да остава сама, търси си вниманието и иска да я забавлявам все. Честно да ви кажа зарязвам всичко и оставам при нея, като знам колко бързо ще порастне...после цял живот ще има готвене, чистене и т.н. но тези мигове няма да се върнат.
Страхотни бебенца си имаме наистина, много са лъчезарни! Нали са си наши! Heart Eyes
Мимсат,  Hug

Общи условия

Активация на акаунт