Би ли Ви взел мъжа Ви на коледно-фирмено парти- банкет?

  • 10 186
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 377
За Бога, Не, там има колежки и забежки-аз за какво съм му?

Взе ми думите от устата.  Crazy
А иначе, не точно на коледно, но съм била на едно фирмено събиране  и не бих повторила. Не че са лоши колегите му, но нещо не са ми в кръвната група.
Ама то ние сме от "повредените" и по принцип излизаме и поотделно.  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 553
Миналата година и аз и дъщеричката ни, която тогава беше на 1 г. 4 м. ,ходихме. Имаше и други по-големи деца и май на нея й беше най-интересно. Тази година надявам се пак да се организират и да отидем, защото сега Билянка е по-голяма и ще й е още по-интересно, а тъй като и аз вече работя, ако ходим някъде от моята фирма, не бих отишла без детето и мъжа ми.

# 18
  • София
  • Мнения: 4 867
Зависи какъв е форматът на мероприятието: има такива само за служители, има и такива, които целят "семейно" сближаване на колектива.

# 19
  • Мнения: 3 641
Да, би ме взел.
Но...
Не, аз не бих отишла.


Аз не бих го взела с мен.
Уф, и аз така Peace

# 20
  • Мнения: 22 433
Ами да, защо не.
Не разбирам това всеки да си ходи на фирмени партите сам.
Че нали цяла година се гледа с тези колеги и са си омръзнали.
Това че тогава се сваляли, че те пак имат време да се свалят и през годината. Няма да чакат повод я.
Така че аз съм си за ходенето по двойки на такива партита. Става много по-интересно.

# 21
  • Мнения: 2 563
Да, ще ходим заедно.

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 389
Не държа да присъствам, защото и аз не искам той да идва, когато се събираме с колеги - за мене това са две съвсем различни зони, които не смесвам - а и нали идеята на партитата с колегите е да се веселим заедно, а не да трябва непрекъснато да внимаваме дали половинката се чувства добре, не скучае и пр. А и кажете си честно, не е ли сладко да пофлиртуваш с колега или да те поухажват и други мъже освен твоя собствен... Blush  Simple Smile

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
А и кажете си честно, не е ли сладко да пофлиртуваш с колега или да те поухажват и други мъже освен твоя собствен... Blush  Simple Smile
Едва ли има по-неподходящ човек от колега.

# 25
  • Мнения: 157
Винаги ме е канил и никога не съм ходила.

# 26
  • София
  • Мнения: 389
Защо бе, Рени - аз не говоря за нищо сериозно. Аз твърдо съм против връзките на работното място! Но мъничко флиртче по време на парти, на никого не вреди!

# 27
  • Мнения: 249
Винаги ме е канил и никога не съм ходила.
Защо, защо не си ходила? Simple Smile

# 28
  • София
  • Мнения: 161
Да.
Всъщност без мен не би отишъл.

и моя така  Flutter

# 29
  • Мнения: 249
По принцип не ходя на тия мероприятия.
Някак ми е тъпо не си понасям колежките...
Защо не ги понасяш?

Общи условия

Активация на акаунт