Препоръчайте ми нещо наистина ефикасно срещу херпес

  • 24 156
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 826
4 - 5 лв.Не помня точно.

# 16
  • софия
  • Мнения: 757
Ацикловира е бял, като паста за съби. Мазен е, но не попива така лесно. Определено си личи... Laughing

# 17
  • Мнения: 4 176
Мерси.  bouquet

# 18
  • Мнения: 3 157
като гледам се включвам доста късно в темата,предвид,че при херпес мазането трябва да започне веднага-още когато те засърби и не е излязла пъпчицата.След 2-3дни няма смисъл да мажеш каквото и да е-само ще си мине

# 19
  • Мнения: 730
Zovirax, перфектен е.

# 20
  • Мнения: 475
В момента имам същия проблем. Излезе зи ми един и аз невзех мерки ,изби и втори-страшилище. Третирах го през деня с мед и хлебна сода през деня , а вечер с паста за зъби ,периодично го мажа и с кремче в състава на което има гентамицин.И на третия ден вече е с коричка ,мисля че пастата за зъби нямаше ефект ,но медът и хл.сода с последващ антибиотик много бързо се справи със ситуацията.

# 21
  • София
  • Мнения: 4 272
Само Ацикловир ми помага. Преди 2 дни ми излезе и още докато бяха само мехурчета започнах да го мажа. Мисля, че благодарение на това бързо хвана коричка и въобще не се набива на очи.

# 22
  • Мнения: 55
Здравейте момичета, пустите гадини ме мъчат от както се помня #Cussing out
Мазала съм с какво ли не, кой каквото ми каже не ща да влизам в подробности, че някои от тях са доста абсурдни. Правих два курса имунизации в кожния диспансер, ама нъц  #2gunfire
все си излизат и това си е.... Confused И така, сега като усетя, че ще ми излизат и веднага почвам ацикловир на таблетки и се спира развитието на вируса, не излизат мехурчета, абе връща се, иначе мажа с ацикловир, виру - мерц или каквото там имам. Най - ефикасно е третирането на вируса от вътре. Преди две - три години си бях взела някаква хранителна добавка "Поа Дарко" или нещо подобно, което също имаше ефект, направих един курс и не ми излизаха херпеси около 2год. Дано съм Ви била полезна.
Успех в борбата с гадовете   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт