Как да започнем отначало

  • 8 985
  • 92
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 732
Защо винаги се намира някой, който си мисли, че може да раздава "правосъдие"? newsm78
Нещо си се объркала.

# 46
  • Мнения: 2 336
Тук в нашия подфорум не върви много да се заяждаме. Ние тук се обичаме и си подаваме ръка. Не съм от много време тук, но не съм забелязала никой да раздава правосъдие, най - малко Сабина. Така че всеки си има мнение.
Ей, момичета много си ви обичкам.   bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 6 999
Е да, ама Иса чете  Mr. Green
И мнението ми е като на Малвина   bouquet

След края на връзката си опустошен, изхабен...чувстваш се от сам по-сам, необичан. Колкото повече се задълбаваш в това състояние толкова по-зле става и е толкова по-малко вероятно да намериш някой да те обича...щом ти самия не се обичаш. Една нова връзка пък била тя и чисто сексуална, НО с абсолютното самоуважение, а не да станеш нечия изтривалка е нещо, което може да повдигне духа на всеки. Това да видиш как на някой мъж му светят очите заради теб...  Party Party Party

Трябва да ви покажа две мои снимки - първата е седмица преди да се разделим с БНД, втората е около 3 месеца по-късно. Обаче на първата снимка изглеждам с около 5 години по-стара...  Whistling

Последна редакция: пн, 19 ное 2007, 19:05 от Isa

# 48
  • Мнения: 1 809
Трябва да ви покажа две мои снимки - първата е седмица преди да се разделим с БНД, втората е около 3 месеца по-късно. Обаче на първата снимка изглеждам с около 5 годии по-стара...  Whistling
Нали,и аз така WinkНяма да забравя ,когато ме срещна една позната и гледайки ме втрещено ме пита:какво си правила?ти си неузнаваема,изглеждаш перфектно..!Докато преди това ме подминаваха,защото не можеха да ме познаят,толква смачкана бях ooooh!
Не смея да пускам снимки аз тук .. мерски за сигурност...така да се каже Sunglasses,ама живот и здраве като се видим някога,ще ви донеса снимков материал като доказателство,колко добре може да се отрази един развод  Wink

# 49
  • Мнения: 1 732
Не искам да абсолютизирам, но бързата последваща развръзка (връзка) се получава, когато вие сте желали раздялата/развода, т.е. били сте подготвени за това доста по-отдавна.
А когато ви е дошло като гръм от ясно небе - не е баш така. Tired

# 50
  • Мнения: 2 336
Искаме снимки! Искаме снимки!

# 51
  • София
  • Мнения: 6 999
А когато ви е дошло като гръм от ясно небе - не е баш така. Tired

За това си права  Peace
Но дори и след това като стигнеш до дълбокото...трябва да се оттласнеш и да тръгнеш нагоре, а не да се заравяш в тината.

Сиси, не мога да намеря снимката от преди... Sad

# 52
  • Мнения: 1 732
А когато ви е дошло като гръм от ясно небе - не е баш така. Tired

За това си права  Peace
Но дори и след това като стигнеш до дълбокото...трябва да се оттласнеш и да тръгнеш нагоре, а не да се заравяш в тината.
Много ясно, че не бива!
Но понеже тук винаги са се вихрили такива за/против страсти, си правя труда мислено да проследя по никове предисторията. И хоп - картинката е ясна. Да не изброявам поименно. Wink

# 53
  • Мнения: 2 336
Их, а пък аз така се надявах да видя преди и сега...  Wink

# 54
  • София
  • Мнения: 6 999
Сабина, не е съвсем така... Може да не ми е дошло като гръм от ясно небе раздялата, но не съм желала раздялата.

Сиси, ще видиш...Само да ги издиря къде са  newsm78

# 55
  • Мнения: 1 732
Лъже, Сиси, нарочно ни ги дава, за да не я урочасаме. Whistling

# 56
  • Мнения: 2 336
Ей, който лъже ще му порасне носът...

# 57
  • Мнения: 463
Знам че неведнъж по време на брака си съм имала желание ей така за 1 час да се почувствам отново желана,отново жена.Тогава реших,че това няма да ми реши проблемите и сега мисля така.Не ме разбирайте погрешно,ако знаете как ми се иска да видя пламъчета в нечии очи,но просто не съм готова.А снимки с голямо желание искам да видя,а дъщеря ми казва че който лъже му порастват ушите и трябва пак да му ги дупчат! Laughing

# 58
  • София
  • Мнения: 17 292
И аз като Иса явно съм била голяма развалина преди и веднага след раздялата, 3 месеца по-късно ме видя една колежка от фирма, с която работим и с която не се бяхме виждали и първите й думи (на ушенце) бяха - Абе, булка, ти да не си си хванала любовник, цялата сияеш  hahaha Пък тя не знае нищо за моите истории.
Роднини от друг град пък казали на мама, че това съм си била аз от преди брака, каквато си ме обичат  Laughing
И това при положение, че още не го бях преживяла, явно колкото и голямо да е било страданието, преди това е било по-зле.
И аз имах една ... хм .. такава ... сексуална авантюра  Blush 3 месеца продължи и ме вдигна на крака (беше след 3-я месец след раздялата, първите 3 не знаех на кой свят съм )

# 59
  • София
  • Мнения: 6 999
Да видите, че не лъжа: http://isanoy.multiply.com/photos/album/10/Before_and_After

Има дори дати, защото са снимани с телефона ми. Ще ги махна утре.

Общи условия

Активация на акаунт