Мъжа сам на почивка!

  • 2 872
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 888
Ако почивката е планирана отдавна - да. Но защо ти да не заминеш, а той да гледа децата, като е толкова умен Simple SmileДруг е въпроса,че той като баща и съпруг, би следвало да не ходи без семейството си.

# 16
  • Мнения: 3 500
Ако го е решил изведнъж и то точно в най-неходходящия момент , не считам , че е нормално. Но ако е планирано отдавна и ти си се съгласила.... Ако го отиде все пак, после му върни "жеста" и  замини ти, а децата му ги остави на него.

# 17
  • Мнения: 59

не ,не ,не

# 18
Нормално е да си ядосана и притеснена, ако децата са болни. Но ако сте се разбрали предварително и ти си "дала благословията" да замине, просто стисни зъби, ако имаш някой близък да ти помогне в този момент го помоли. Нищо страшно не е станало, просто гледай да не го свикваш само той да ходи, направи и ти същото. Нали ти е ясно, че никой не можеш да вържеш, всичко опира до собствените разбирания и отговорности. Успех, децата ще се оправят и като се върне мъжа не му натяквай.

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 891
Нормално ли е мъжа да отиде  на другия край на света, с приятели на почивка
за 10 дена ,а жената сама с 2 деца на 10 месеца и 3 години,
при това болни от грип и всичко в брака да е наред?




Така написано ми се струва че е планирано отдавна ти си се съгласила защото си го сметнала за нормално.

Пък и децата след това са се разболяли....

пп.дано се оправят по бързичко

# 20
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Не ми пука особено кога ще се разболеят децата, аз дали съм болна, и дали света още се върти. Пука ми за това, че той отива на почивка без мен. А това в моето семейство е неприемливо. Мъжа само веднъж е бил на такава почивка, но тя беше още в началото, и то с майка си. Но още тогава поставих въпроса. Това обаче си е въпрос на лична преценка - всеки сам определя правилата в своето семейство  Peace

# 21
  • Мнения: 46 518
Не.
Нито аз, нито мъжът ми го приемаме за нормално (без значение какво е здравословното състояние на детето).

# 22
  • Мнения: 817
Не е нормално! Независимо здраво ли е детето, болно ли е! Абсолютно не го приемам за нормално!

# 23
  • Мнения: 533
Що за семейство е това ,всеки да си ходи сам на почивка и да си развява байряка.И ти имаш вина за това положение , защо преди да планува тази почивка не му обясни ,че  не си съгласна  . Naughty

# 24
  • Мнения: 5 401
За мен не е нормално независимо дали децата са здрави или болни. Не мога да си представя друга почивка, освен семейна.  Peace Чувствам нещата по този начин, понеже ежедневието е толкова всепоглъщащо, като се обърнеш назад и не можеш да се сетиш къде е отлетяло времето, как се е завъртял деня. Нашето поколение имаме все по-малко свободно време и все повече и повече ангажименти, които ни отделят от семейството. Да прекараш почивните си дни извън любимите си хора, ми се струва абсурдно. Още повече когато в семейството има малко бебе и когато майката има нужда от мъжа си.

# 25
  • Мнения: 1 479
Не приемам такова нещо за нормално!Какьв е смисьла след,като сме се сьбрали да живеем заедно?

# 26
  • Мнения: 581
Сигурно има семейства, в които е нормално. За мен е недопустимо това да се случва.

# 27
  • Мнения: 25 620
Вие изобщо семейство ли сте?  newsm78

# 28
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
ММММДДДА....колко познато!Моя отиде на планина да запива,като знаеше,че има 90% вероятност 6 месечното му бебе да влезе в болница.И ...то  влезе....А тати по Балкана дири диви круши.
МММММДДДааа.....То ние семейство ли сме????
И по темата-НЕ Е НОРМАЛНО!!!
Пусни си пердето и си гледай живота...ако можеш

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Тя тази работа с почивка на другия край на света се планира предварително. Воден ли е разговор преди това? Казано ли му е че настояваш да си стои в къщи?

Общи условия

Активация на акаунт